kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Click! kiedyś miał nieco inną formę i redakcję również. Odkąd Bauer zamknął oddział, który redagował poprzedniego Clicka! pismo stało się w sumie czymś w rodzaju "pobocznej" publikacji, a co za tym idzie nie może się z CDA równać, chociaż tak czy inaczej konkurencją nie był od dawna ze względu na to samo wydawnictwo. Obecnie dla CDA jedyna poważniejsza konkurencja to KŚ Gry i inne publikacje spod znaku KS, chociaż oni bardziej chyba idą w ilość, niż w jakość wydawanych tytułów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:10, Piciambeer napisał:

> Kiedy będzie nowe cd-action?
Tak trudno wejść na www.cdaction.com.pl ?? ;)))

weszłem ale nie wiem gdzie to pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:18, Piciambeer napisał:

No i wg mnie także bardziej kładą nacisk na treść, nie "bajeranckość" (screeny, artworki itd.)


Zgadzam się. Coś mi odbiło (może słoneczko za mocno grzało... :-D Pewnie z nudów na majówce) i kupiłem sobie KŚ GRY - nowy numer. 6,90 to nie majątek, ale się zawiodłem na całej linii - dodali dwa (DWA!) stare numery tegoż pisma jako "twoje pełne wersje". Wygląda na to, że Axel Springer mocno tnie koszty...

Dziś zainwestowałem w inną pozycję tego samego wydawnictwa, Play. Nie ma się do czego przyczepić, fajnie napisane, aż chce się zytać. Jedynym mankamentem jest cena: 11,90 zł za taki rodzaj wydania? Ech, ludzie chcą zarobić na biedynch czytelnikach... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już lepiej dopłacić te 3 zeta, a co :D Wg mnie Play również niedomaga - maiłem jeden numer, już wylądował na makulaturze. Dlaczego?? Przechowywałem go jakiś czas, wyciągałem go rzadko z szafki, a podarł się, że hej:/ CDA i jego wydanie (tzn. fizyczne) najbardziej mi pasuje - łatwo się czyta, nie drze się i na półce piknie wygląda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:28, Obi-wan Kenobii napisał:

> > Kiedy będzie nowe cd-action?
> Tak trudno wejść na www.cdaction.com.pl ?? ;)))
weszłem ale nie wiem gdzie to pisze


Litości, nie "weszłem", tylko "wszedłem"! Sorry, takie zboczenie, jak się jest synem polonistki... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś: zauważyłem, że kiedyś na okładce podawano nakład - 200 000. A teraz napis znikł... Czyżby nakład ten zmalał? Chyba, że sobie ubzdurałem i nigdy tego napisu nie było;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 22:14, Piciambeer napisał:

Jeszcze coś: zauważyłem, że kiedyś na okładce podawano nakład - 200 000. A teraz napis znikł...
Czyżby nakład ten zmalał? Chyba, że sobie ubzdurałem i nigdy tego napisu nie było;))

Nawet jeżeli sobie ubzdurałeś nakład rzeczywiście kiedyś taki był , a nakład zmalał, bo część ludzi przestała grać, albo za drogie itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 22:33, Skrytobójca napisał:

> Jeszcze coś: zauważyłem, że kiedyś na okładce podawano nakład - 200 000. A teraz napis
znikł...
> Czyżby nakład ten zmalał? Chyba, że sobie ubzdurałem i nigdy tego napisu nie było;))
Nawet jeżeli sobie ubzdurałeś nakład rzeczywiście kiedyś taki był , a nakład zmalał, bo część
ludzi przestała grać, albo za drogie itp...

Przestała grać?!?!?! Według mnie to żal im tych 15 zeta i piraty kupują:/ A ponoć ludzie zdecydowanie zmądrzeli w ciągu ostatniego roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2007 o 21:02, kibot napisał:


>Jakości

Dnia 05.05.2007 o 21:02, kibot napisał:

gry nie ocenia się po grafice


WCALE i w ogóle!!
Nie jest to najważniejsze ale jest to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 21:05, Piciambeer napisał:

A poza tym recenzja to subiektywna opinia autora na dany temat. Więc jeśli panujesz
grę kupić, zapoznaj się z kilkoma recenzjami i sam osądź, czy ci pasuje.


Ja nie "panuje" kupić gry.Wymagam żeby recenzja miała w sobie chociaż trochę rozsądku i obiektywizmu(czyli fachowego spojrzenia na daną rzecz) czego czasami w CDA mi brakowało. Często kiedy czytałem recenzje nie zgadzałem się absolutnie z autorami. Poza tym te ich żarty są czasami na poziomie głupka z przedszkola...starają się żeby to wyglądało śmiesznie ale wygląda to fatalnie.No i nie mam ochoty wydawać 15 zł. To większość moich zarzutów do tego pisma czyli poszło głównie o teksty i o to że nie mam ochoty tyle wydawać.

Marze o jakimś dobrze napisanym czasopiśmie o grach które byłoby za poniżej 5 zeta i bez głupkowatych gierek. No trudno jak znam życie to się nie doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 23:13, Konował napisał:

>>..........


Było takie, kosztowało nawet na począrtku 1.99zł a zwało się VIRUS_ . Bardzo dobre było. Polecam jeszcze GameRanking, bardzo ładnie wydane, dobre recki, dużo screenów i cena chyba 4.99 jak dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 22:35, Piciambeer napisał:

> > Jeszcze coś: zauważyłem, że kiedyś na okładce podawano nakład - 200 000. A teraz
napis
> znikł...
> > Czyżby nakład ten zmalał? Chyba, że sobie ubzdurałem i nigdy tego napisu nie było;))

> Nawet jeżeli sobie ubzdurałeś nakład rzeczywiście kiedyś taki był , a nakład zmalał, bo
część
> ludzi przestała grać, albo za drogie itp...
Przestała grać?!?!?! Według mnie to żal im tych 15 zeta i piraty kupują:/ A ponoć
ludzie zdecydowanie zmądrzeli w ciągu ostatniego roku...

No przestała, znam wiele takich ludzi, nadal używają kompów, nawet się znają , ale już nie grają...

>WCALE i w ogóle!!
>Nie jest to najważniejsze
Jasne, mogą być 2 na 2 pixele, bez przesady, grafika też jest ważna, niemal tak samo jak grywalność

>Marze o jakimś dobrze napisanym czasopiśmie o grach które byłoby za poniżej 5 zeta i bez głupkowatych >gierek. No trudno jak znam życie to się nie doczekam.
Może gameranking ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 23:46, awesome napisał:

> >>..........

Było takie, kosztowało nawet na począrtku 1.99zł a zwało się VIRUS_ .


Hahaha, nie no... Pierwszy numer virusa był ok, później to nadawało się ( dla mnie ) do podtarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 23:49, Skrytobójca napisał:

> > >>..........
>
> Było takie, kosztowało nawet na począrtku 1.99zł a zwało się VIRUS_ .

Hahaha, nie no... Pierwszy numer virusa był ok, później to nadawało się ( dla mnie ) do podtarcia



Z czasem, ale pierwszych tak na oko 5-6 numerów były świetne. I ta cena....2zł......mmmmmmmm. Dobra gazeta, dobra cena, dobra jakość. To były czasy. Potem zgodze się, nie nadawał się do niczego, co numer to gorzej, a wszystko przez to, że dodali cover cd i wszystko szlag trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 23:50, awesome napisał:

> > > >>..........
> >
> > Było takie, kosztowało nawet na począrtku 1.99zł a zwało się VIRUS_ .
>
> Hahaha, nie no... Pierwszy numer virusa był ok, później to nadawało się ( dla mnie ) do
podtarcia


Z czasem, ale pierwszych tak na oko 5-6 numerów były świetne. I ta cena....2zł......mmmmmmmm.
Dobra gazeta, dobra cena, dobra jakość. To były czasy. Potem zgodze się, nie nadawał się do
niczego, co numer to gorzej, a wszystko przez to, że dodali cover cd i wszystko szlag trafił.

Ale się ludzie cieszyły z cover CD do Virusa, tzn chyba tylko dzieci ... Ja kupiłem szczerze powiem tylko jeden z coverem z deX . ( żeby mieć drugie, a teraz lipa obydwie cd mi się zgubiły... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem też dawali w Virusie archiwalne płytki z Clicka! Kiedyś czasem kupiłem Virusa, miałem jakieś 5 numerów. Kiedyś było jescze pismo GameStar lub Top Secret, też niezłe ale kosztowały 15zł - wtedy CDA było jescze po 20zł :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście to na stronce o cda? Ciekawa czy umieszczą to w gazecie:P
[Jeśli zaś chodzi o pobicie w Meksyku - gracz imieniem Bronco Carson zgłosił na policję, że trzech mężczyzn wtargnęło do jego mieszkania, pobiło go pałkami i roztrzaskało jego komputer. Motywem miało być to, że Bronco regularnie zabijał w WoW postać należącą do żony jednego z napastników. Carson przyznał, że bardzo utrudniał kobiecie wirtualne życie. Groziła mu ona kilkakrotnie i w końcu wysłała do niego męża i jego kumpli.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się