kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Ostatnio myślałem nad gadżetami dodawanymi do CD-Action. Mimo, że książeczki są niewątpliwie ciekawym dodatkiem, to z chęcią zobaczyłbym nieco urozmaicenia. Tak naprawdę to chodzi o powrót tych starszych. Kto jeszcze pamięta zeszyt dodany do wrześniowego numeru? Z chęcią zobaczyłbym w obecnym numerze taki "Sidi - ekszonowski" prezencik. Podobnie ma się sprawa z kalendarzykami - ten w formie notesika jakoś bardziej przypadł mi do gustu. Przynajmniej takie jest moje zdanie na ten temat ;)

PS. Jest ktoś chętny na multiplayerową sesyjkę w GTI Racing? Jeśli tak napipsz na 10395937. Szczegóły ustalimy później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 21:36, Lesz3yk napisał:

(...)


W sumie to i ja o takim zeszycie ostatnio myślałem - bylibyśmy "elitą" w naszych szkołach ;) Na pewno większości taki prezencik przypadł by do gustu. Może by tak zeszyty z logiem gram.pl, albo książki do informatyki z tezą na pierwszej stronie "zatwierdzono przez ministerstwo gier gram.pl" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 06:57, Baluk25 napisał:

No wiesz ja miałem (nie wiem jakim cudem) 2 książeczki kompedium wiedźmina...

wy mieliście szczescie bo mi sie dawno trafily dwa opakowania plyt CD te tekturowe ale plyt bylo tyle co noirmalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 06:57, Baluk25 napisał:

No wiesz ja miałem (nie wiem jakim cudem) 2 książeczki kompedium wiedźmina...

A mi kiedyś 3(!) karty rabatowe komputronika ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja dostalem wiadomość że wygrałem w sms-owym konkursie CDA grę tylko nie wiem jaką ani który to był konkurs ale ciesze sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 17:36, przemcio256 napisał:

a ja dostalem wiadomość że wygrałem w sms-owym konkursie CDA grę tylko nie wiem jaką ani który
to był konkurs ale ciesze sie!!



noo to gratki:) Potwierdzasz tym samym że te konkursy to jednak nie oszustwo jak sądziło wielu antyfanów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 17:38, Gall historyk napisał:

> a ja dostalem wiadomość że wygrałem w sms-owym konkursie CDA grę tylko nie wiem jaką ani
który
> to był konkurs ale ciesze sie!!


noo to gratki:) Potwierdzasz tym samym że te konkursy to jednak nie oszustwo jak sądziło wielu
antyfanów:)

czasem też tak myslełem ale cały czas wysyłałem i to na wszystkie konkursy ale nigdy nic a teraz spadło w najmniej oczekiwanej chwili to wydarzenie jednak szczescie w nieszczesciu bo w mojej szkole zmarla wczoraj rano kolezanka w moim wieku nie znam na razie przyczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też wysyłałem i wysyłałem i też zaczynałem wątpic ale okazuje się że wygrać jednak się da:)

P.S Przyjmij moje szczere kondolencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 17:43, Gall historyk napisał:

No ja też wysyłałem i wysyłałem i też zaczynałem wątpic ale okazuje się że wygrać jednak się
da:)

P.S Przyjmij moje szczere kondolencje


Znałem ją od podstawówki chociaż bardziej z widzenia bo też chodziła do świetlicy. A teraz nagle... nawet nie pomyślałbym, że akurat ona... cóż... tak miało być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś wygrałem myszkę bezprzewodową, laserową w konkursie na grę miesiąca (wtedy to słałem esy nałogowo :D a myszka się przydała bo stara kulkowa już zdychała ;)), więc również cieszę się razem z tobą i gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 19:59, BzyQacz napisał:

Siema. Jest jeszcze dostępny Tipsomaniak z CDA?


Idź do kiosku i sprawdź:)Aczkolwiek ja widziałem jeszcze kilka gdy dziś byłem w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy chodzi ci o Tipsomaniak Total 2007 (sprzedawany osobno za 7,90) czy o Wiedźminie (dołączany do CDA nr 143)? Jeżeli o ten pierwszy to naprawdę nie wiem czy jest jeszcze w kioskach i EMPiK''ach ;) a jeżeli o drugi to jak najbardziej jeszcze CDA możesz kupić (w kioskach bodajże do 2 października).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 19:59, BzyQacz napisał:

Siema. Jest jeszcze dostępny Tipsomaniak z CDA?


Obawiam się, że nie. Ale zawsze możesz poszukać, ewentualnie w większych salonach prasowych zapytaj, czy nie mają numerów archiwalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio odkryłem pewne ciekawe powiazanie clicka z cda, chodzi o to, że recenzje guild wars nightfall do obu tych gazet pisała ta SAMA osoba !!!. Jakie mam dowody ?? Ano takie że na zadjęciach z gry w obu gazetach wystepuje ta sama postac patron który nazywa sie herr odyniec, po drugie plusy i minusy gry w są identyczne w cda i clicku. I drugi dowód, czytam w clicku krótka note o grzy instinct i pisza, że recenzji nie bedzie ponieważ ich wydawca wydaje ta gre, niby nic nadzyczajnego tyle że za 2 dni kupuje cda a tam w pełniakach gra Instinct. Na tym zakończe mój wywód na temat powiazań cad i click.


ELD JEZD GUPI xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 20:45, masterHADES napisał:

ostatnio odkryłem pewne ciekawe powiazanie clicka z cda, chodzi o to, że recenzje guild wars
nightfall do obu tych gazet pisała ta SAMA osoba !!!. Jakie mam dowody ?? Ano takie że na zadjęciach
z gry w obu gazetach wystepuje ta sama postac patron który nazywa sie herr odyniec, po drugie
plusy i minusy gry w są identyczne w cda i clicku. I drugi dowód, czytam w clicku krótka note
o grzy instinct i pisza, że recenzji nie bedzie ponieważ ich wydawca wydaje ta gre, niby nic
nadzyczajnego tyle że za 2 dni kupuje cda a tam w pełniakach gra Instinct. Na tym zakończe
mój wywód na temat powiazań cad i click.


ELD JEZD GUPI xD



no to szybki jesteś serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 20:45, masterHADES napisał:

Ciach...


IMO CDA powinno zerwać tę znajomość z Clickiem. Ten drugi zawsze kojarzy mi się z gazetką dla - hmm... - nieco młodszych graczy ( 10-15 lat ). A propos, mam jeszcze bodajże 3 numer Click''a. Za parę lat opchnę kolekcjonerom za grube miliony :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się