kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2007 o 16:26, master matrox napisał:

Zdaje mi się, że już we wtorek będą przecieki :) Jestem ciekaw, co teraz zaserwuje nam CD Action...

Na pewno fantastyczną recenzję GW:EN. Więcej takich, a upadnie mit o "exclusive-ności" i profesjonalizmie CDA ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 21:28, qrczak90 napisał:

> Zdaje mi się, że już we wtorek będą przecieki :) Jestem ciekaw, co teraz zaserwuje nam
CD Action...
Na pewno fantastyczną recenzję GW:EN. Więcej takich, a upadnie mit o "exclusive-ności" i profesjonalizmie
CDA ;]


no nie wiem. kiedyś obiło mi się o uszy, że pewna znajoma osoba (nawet z tego forum) ma pisać reckę GWEN do CDA. nie podaję nicka, bo nie wiem, jak sprawa się skończyła - zaznaczam tylko, że jest szansa na profesjonalny tekst o GW w CDA ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 21:04, micaa napisał:

Dzięki, spadłeś mi z nieba ;)

spoko ja po prostu chciałem się pozbyc tego uczucia, że to lezy nieużywane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 19:24, xDeuSx napisał:

Leżąc w łóżku i wertując archiwalne CDA ( z 2004 roku ) doszedłem do pewnego wniosku. Mianowicie:
Smuggler wyraźnie spotulniał. Sam byłem zaskoczony, jakie rzeczy wypisywał niegdyś w AR.
Przykladowe teksty ( do antyfanów, ale jednak ): "W encyklopedii pod hasłem ''zero totalne''
powinno być twoje zdjęcie"
, inny: "Nie martw się, chyba jesteś adoptowany".. To
kilka jego ostrzejszych tekstów, w porównaniu do dzisiejszego Smugglera, tamten był taki dziki,
nieposkromiony :P . Może to upływa lat tak na niego działa? ;P


Raczej chamski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 07:52, castlerock napisał:

Raczej chamski.


To było raczej chamstwo uzasadnione. Tak czy inaczej, podobało mi się to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 09:25, xDeuSx napisał:

> Raczej chamski.

To było raczej chamstwo uzasadnione. Tak czy inaczej, podobało mi się to.

Chamstwo nigdy nie ma uzasadnienia. Ok, koniec offtopa
pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zresztą, odpowiadanie na prostackie wypowiedzi w równie prostacki sposób na łamach pisma aspirującego do najlepszych na rynku, przy akceptacji i uciesze czytelnika źle swiadczy zarówno o czasopiśmie jak i o jego odbiorcy. O autorze chamskich ripost nawet nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 19:24, xDeuSx napisał:

Leżąc w łóżku i wertując archiwalne CDA ( z 2004 roku ) doszedłem do pewnego wniosku. Mianowicie:
Smuggler wyraźnie spotulniał. Sam byłem zaskoczony, jakie rzeczy wypisywał niegdyś w AR.
Przykladowe teksty ( do antyfanów, ale jednak ): "W encyklopedii pod hasłem ''zero totalne''
powinno być twoje zdjęcie"
, inny: "Nie martw się, chyba jesteś adoptowany".. To
kilka jego ostrzejszych tekstów, w porównaniu do dzisiejszego Smugglera, tamten był taki dziki,
nieposkromiony :P . Może to upływa lat tak na niego działa? ;P

Ciekawe, czemu jeżeli ktoś pisze w CDA takie rzeczy to ludzie się ekscytują bo to pisze sir Smuggler, a jak ktoś napisze taki tekst tutaj, na forum to od razu ludzie w krzyk - "jakiż on chamski i prostacki", mimo, iż inaczej powinno się spoglądać na osobę piszącą dla ogólnopolskiego pisma, a inaczej na anonimowego użytkownika forum, a inaczej na osobę rozmawiającą w ten sposób np. ze swoimi kolegami...
Jeszcze, żeby tak pisał na forum ok, dobra komuś może nerwy puściły i chciał na wrzucać, tylko listy/maile przychodzące do niego może sobie przesortować i wybrac co mu odpowiada, a jeżeli takie coś zostaje wybrane na najciekawszą opinię czytelnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 10:25, Rumcajs52 napisał:

Jak byłem młodszy to mnie to jeszcze śmieszyło, ale teraz zauważam że smuggler to poprostu
cham :P

Jak ja byłem mały to nie wiedziałem kto to jest ten cały"SMUGGEL"i czy wogule istnieje czy to tylko
jakies brednie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że w pewnych kwestiach Smuggler jest dla mnie autorytetem. Ba, często używam jego tekstów.

A co do jego chamstwa, to jak już wspomniałem - chamstwo uzasadnione. Najczęściej uzasadnieniem jest debilizm i brak kultury ( czyli również chamstwo ) drugiej osoby.
Niech żyje Smuggler :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 12:46, Zegarmistrz111 napisał:

Jak ja byłem mały to nie wiedziałem kto to jest ten cały"SMUGGEL"i czy wogule istnieje czy
to tylko jakies brednie:D

Nadal tego nie wiesz ;) I pewnie żaden czytelnik CDA się tego nigdy nie dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 13:38, ziptofaf napisał:

Nadal tego nie wiesz ;) I pewnie żaden czytelnik CDA się tego nigdy nie dowie.

Było już kilku, którzy mówili, że widzieli Smugglera podczas wizyty w redakcji... Nie wiem czy to prawda czy nie, ale myślę, że Smugg naprawdę istnieje. Ewentualnie jet to któryś z redaktorów piszący drugą ksywką...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 17:21, Igor FCBayern napisał:

Było już kilku, którzy mówili, że widzieli Smugglera podczas wizyty w redakcji...


I znając życie, albo oślepli i postradali zmysły, albo słuch o nich zaginął. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie to zastanawia, dlaczego tylu czytelników łamie sobie głowę nad tym kim jest Smuggler i jak wygląda? Dla mnie tam liczy się jak pisze, a podejrzewam że gdybym zobaczył jego gębę straciłbym ochotę na czytanie AR ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 20:41, Altair05 napisał:

To oczywsiste tyle tylko że jego ,,gęba"już sie na łamach cda pojawiła.BYła w tym numerze urodzinowym,
w ktorym była jeszcze reszta redakcji./

Ale w następnym numerze napisali, że to nie on i to był taki żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 20:41, Altair05 napisał:

To oczywsiste tyle tylko że jego ,,gęba"już sie na łamach cda pojawiła.BYła w tym numerze urodzinowym,
w ktorym była jeszcze reszta redakcji./


Było napisane potem sprostowanie, że był to żart urodzinowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się