kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2008 o 17:15, kolektor napisał:

> Widzę że aż Smuggler musiał wkroczyć do topicu xP
Smuggler pisze w tym topicu już od bardzo dawna, tyle że nie za często ;) A co do CDA - kupiłem
dzisiaj TDU - na początku trochę drętwe i tak się zastanawiam ... Za co oni dali 10 ??? No
ale teraz się gra rozkręciła i już wiem za co to 10 dali :) Gra jest fenomenalna ;)



Na moim sajcie są 10 z CDA ;]
I pewnie z TDU masz racje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 04:51, Agntx napisał:

Ale czemu od razu mamy zakładać, że dany gracz poleci od razu kupić grę w sklepie?

A co ma zrobić, jeśli nigdy wcześniej w nią nie grał, a gra okaże się fenomenalna, jak na hit przystało? Zapomnieć i olać rozszerzenie, które zapewniłoby mu wiele godzin dodatkowej rozrywki?

Dnia 29.01.2008 o 04:51, Agntx napisał:

Jakoś nie wydaje mi się, żeby te dodatki były faktycznie must-have.

Skoro nie są must-have, to znaczy, że gra nie spodobała się aż tak bardzo, żeby przy każdej okazji wysławiać ten pełniak.

Dnia 29.01.2008 o 04:51, Agntx napisał:

Powiedzmy, że kupi 10% graczy - mniej
więcej taki sam stosunek, jak liczba osób, która po zagraniu w Gothica 2 + NK sięgnie po trzecią
część. A przecież w tym ostatnim był dodany expansion.

Przede wszystkim radzę zorientować się co sądzi większość fanów Gothica o 3 części, i czy opinie są takie same jak zdanie fanów na temat dodatków do Morrowinda. Poza tym kupując Gothica 3 nie musisz płacić jeszcze raz za drugą część wraz z dodatkiem ;)

Dnia 29.01.2008 o 04:51, Agntx napisał:

Są jeszcze inne trzy w tym numerze. Sorry, ale czy z każdą pełną wersją muszą trafiać w twój
wygórowany gust?

O Chryste... Do czego ty pijesz?! Mówimy o jednym pełniaku, który chyba najczęściej pojawia się jako przykład "legendarnego" pełniaka w CDA, podaję 3 najbardziej prawdopodobne możliwości jego odebrania, a ty mi wyjeżdżasz, że są inne gry i wcale nie muszą mi się podobać. Co ma piernik do wiatraka?? Poza tym w tamtym numerze na pewno nie było 3 gier poza Morkiem. Max dwie, choć jak miałbym obstawiać to tylko jedna.

Dnia 29.01.2008 o 04:51, Agntx napisał:

Patrz wyżej. Dla mnie liczy się to, że w ogóle DALI taką grę, jaką jest Morrowind.

To co najmniej dziwne masz do tego podejście. Dla mnie gra ma służyć do grania, a nie być jakimś trofeum, którym można się chwalić przy każdej okazji. Zresztą trochę niżej piszesz, że sam nie uważasz dania Morka za jakieś wyjątkowe osiągnięcie. Zdecyduj się!

Dnia 29.01.2008 o 04:51, Agntx napisał:

Owszem, dla mnie Morrowind nie jest jakimś specjalnym wyczynem ze strony CDA, /.../

Hmm, tylko że mi dokładnie o to samo chodzi! Nie mówię, że Morrowind jest złą grą, ale że chwała jaka spłynęła na CDA po umieszczeniu go jako pełniaka i wspominanie o tym w każdej sytuacji, gdy ktoś narzeka na pełniaki w CDA "lekką" przesada już jest.

Dnia 29.01.2008 o 04:51, Agntx napisał:

> Mi tego nie mów, tylko czy to jest powód dla dumy dla CDA?
A czy ja napisałem, że jestem dumny z CDA?

A czy ja napisałem, że jesteś dumy? ;)

Dnia 29.01.2008 o 04:51, Agntx napisał:

Marketing to nie tylko ich sprawka, popatrz na "konkurencję".
Szczegół, że tak na prawdę tylko CDA udało się nawiązać współpracę z tak wielkim wydawcą, jakim
jest CDPROJEKT

He he, dobre. xD Ulotka reklamowa w każdym numerze - super! :). Popatrz czy reklamy i gry CDP są tylko w CDA, później pisz, że tylko CDA udało się nawiązać współpracę z tak wielkim wydawcą, jakim jest CDPROJEKT

Dnia 29.01.2008 o 04:51, Agntx napisał:

Mogę tak narzekać, ale tak nie zrobię, gdyż wiem, że ta gra cieszy się wśród graczy powodzeniem.

Wiesz, narzekać można na wszystko, a argument z narzekaniem na to, że dodatki do Morka zajęłyby dodatkowe miejsce (przy fakcie, że i tak wpakowali na płytę kilka giga modów) to chyba najśmieszniejszy argument jaki mogłeś podać :)

Dnia 29.01.2008 o 04:51, Agntx napisał:

Ależ pisz, proszę, pośmieję się trochę. Mi chodziło o znaczną większość. No chyba, że masz
jakieś inne dane, to chętnie ich wysłucham. Tak jest z każdą popularną grą: choćby GTA3. Miałem
przyjemność chodzić wtedy do gimnazjum i co widziałem na korytarzach? Non stop wymiany piratami.
Po tylu latach nadal wśród tych osób nie widzę ani jednego oryginalnego egzemplarza. Może chowają
go pod łóżkiem? Dziwne, że teraz, obracając się w środowisku starszych graczy, widzę u niejednego
w kolekcji trylogię z KK oraz San Andreas.

Kompletnie nie wiem o co ci chodzi? Czy sugerujesz, że większość młodych graczy nie kupuje oryginałów i już z piracenia nie wyrośnie (bo ty nie znasz takich), za to starsi gracze wręcz przeciwnie?

Dnia 29.01.2008 o 04:51, Agntx napisał:

Tak, jak już pisałem: kto miał zagrać ten
zagrał. A kto nie grał, albo poprzestanie na podstawce albo ściągnie expansiony (promil kupi
w sklepie).

Czego to ludzie nie napiszą żeby się dowartościować... Szkoda klawiatury na komentowanie. Miejmy nadzieję, że wyrośniesz z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wrócę do tematu pełniaków.

Tak narzekacie... A w Sniper Elite zagram na pewno, PD:BEL pewnie też (z ciekawości). Co wam nie pasuje? U mnie jak: zawsze 1 CDA-->1Pełniak, który mi odpowiada ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 09:01, smuggler napisał:

>>Jasne. A ty mi zaplac za to, ze cie kopne w tylek. :)

>>>>To inaczej - zrób ankietę na niezależnym serwisie, pod innym nickiem, rozreklamuj ją, a to wszystko z własnej kieszeni. Możemy tak długo rozmawiać, tylko po co? ;)

Dnia 29.01.2008 o 09:01, smuggler napisał:

>>>Ciekawe gdzie, bo na forach gdzie ja bywam czewgos takiego nie stwierdzam, a jak
nawet ktos wyskoczy z durnym tekstem antykonkurencyjnym, to go sam zwykle szybko gasze, zeby
obciachu CDA takimi tekstami nie robil.

>>>>>To najwyraźniej słabo przeglądasz komentarze na gram.pl. Jeszcze z pół roku temu obowiązkowo pod każdą zapowiedzią nowego PLAYa czy nawet Clicka pojawiała się masa komentarzy typu "CDA rządzi!!!" CDA jest najleprze!!1" " I tak CDA lepsze" "XYZ nie ma nawet startu do CDA"

Dnia 29.01.2008 o 09:01, smuggler napisał:

<<<Mowi, ze Play daje duzo lepsze pelniaki niz kiedys, tylko co z tego?

>>>>>Mówi, że daje lepsze pełniaki niż wy. TERAZ. Pokazuje, że mając mniejszy budżet jednak się da. I ja mówię o obecnej sytuacji, a ty znowu o tym, jak to kiedyś było.

Dnia 29.01.2008 o 09:01, smuggler napisał:

Mysmy latami
dawali lepsze niz Play i o czym to swiadczylo? O niczym, tak naprawde, poza tym, ze dawalismy
lepsze pelniaki. Teraz Play prowadzi ofensywe, w czym problem? To jak na wojnie - dzis atakuja
jedni, jutro drudzy. Ale wojny zwykle nie wygrywa sie jednym atakiem i to na jednym odcinku
frontu.

>>>>>Komentuję ostatnie miesiące tej wojny - nie można? Czy wojnę komentuje się dopiero po jej zakończeniu?

Dnia 29.01.2008 o 09:01, smuggler napisał:

>>>Bo dla mnie pismo sie liczy jako calosc. Co mi po samochodzie ze swietnym silnikiem,
jesli zawieszeue nie pozowoli go w pelni wykorzystac?

>>>>>>Jak będziesz z kimś rozmawiał o rozwiązaniach zastosowanych w silnikach 2 różnych samochodów, to też wyjedziesz: "Ale ten ma ładniejszą tapicerkę!"?

Dnia 29.01.2008 o 09:01, smuggler napisał:

> > >>>To na razie jest HIPOTEZA. :)
> Której dowód jest oczywisty :P
>>>To go przeprowadz :)

>>>>>>Nie przeprowadzam dowodów oczywistych, bo szkoda na to czasu :P

Dnia 29.01.2008 o 09:01, smuggler napisał:

>>>Ale to jest w pelni WERYFIKOWALNE, to jest wiec fakt. Zas nikt nie robil np. ankiety
pt. "jaki procent ludzi uwaza, ze gra X w pismie Y jest lepsza od gry Z w pismie XX", wiec
opinie ze gra jest lepsza/gorsza to TYLKO opinie. :)

>>>>>Weryfikowalne i mówi o liczbie sprzedanych egzemplarzy. Czemu więc podajesz ten argument gdy rozmawiamy o jakości pisma bądź pełniaków?

Dnia 29.01.2008 o 09:01, smuggler napisał:

>>>>Z rozumowanie u ciebie miznernie zatem.

>>>>>>"Miznernie" ?;] Może i tak, nie wiem jak mam rozumieć ironię, skoro prawdę piszę...

Dnia 29.01.2008 o 09:01, smuggler napisał:

>>>>Pojecie "swiatlo na stronach" jak widze tez ci jest zupelnie obce.

>>>>Zupełnie. Mógłbyś przybliżyć co to i po co jest?

Dnia 29.01.2008 o 09:01, smuggler napisał:

No i jeszcze
raz polecam sprawdzic ile tekstu sie miesci w takiej recenzji. potem podzielic przez ilosc
stron i zobaczyc ile tekstu wchodzi na strone. To samo zrob z konkurencja. I wtedy bedziesz
mial kawe na lawie, wtedy mozemy pogadac.

>>>>>>Ile wypada średnio tekstu na stronę? Jesteś tego pewien? ;]

Dnia 29.01.2008 o 09:01, smuggler napisał:

>>>To jest TWOJA opinia. Coverki wazna sprawa, nie powiem nie, ale mimo wszystko teksty
sie licza IMO.

>>>>>Ja bym powiedział, że coverki to nawet bardzo ważna sprawa, skoro tak wiele się mówi o pełniakach.

Dnia 29.01.2008 o 09:01, smuggler napisał:

>>>Nie odwracaj wacpan kota ogonem, tylko odpowiedz na moje pytanie.

>>>>>>Nic nie odwracam, stwierdzam co widzę - sam najczęściej wyolbrzymiasz niektóre "zarzuty" starając się je w ten sposób wykpić. A gdy robi to ktoś inny, to już ma kłopoty z rozumowaniem... Patent jakiś masz na to?
I jakie pytanie???

Dnia 29.01.2008 o 09:01, smuggler napisał:

> I właśnie piszę podanie o bana dla ciebie, albo odebranie możliwości cytowania, bo prośby
nie
> dają efektu w twojej sprawie. :)
>>>Powodzenia.


>>>>Przekażę że się zgadzasz :P

Dnia 29.01.2008 o 09:01, smuggler napisał:

>>>Co prawda pisalem to juz 1001 razy ale napisze 1002 - bywam na WIELU forach, na
kazdym odpowiadam na wiele listow. Gdybym chcial je ladnie cytowac (pomijajac juz fakt, ze
na kazdym forum cytuje sie inaczej, co tez nie jest takie proste do zapamietania) to albo nie
robilbym nic innego poza odpowadaniem na forach albo tez odpowiadalbym na duzo mniej listow
(ale za to z ladnie zaznaczonymi cytatami). Stad ide na taki nieladny kompromis - "choinkuje"
owe posty na kazdym forum tak samo. Jest to meczace, owszem, dla czytelnika ale IMO lepiej
sie pomeczyc ale poczytac odpowiedz na swoj list, niz zobaczyc ladne cytaty ale nie do swej
wypowiedzi?

Ale do ciężkiej cholery czy nie widać że tu to twoje choinkowanie kompletnie się nie sprawdza? Rozumiem, że można się zapomnieć, ale gdy piszesz kilka postów pod rząd, no to chyba nie jesteś ślepy - widać że coś nie gra w tej twojej metodzie. Używaj krzyżyków, gwiazdek, szlaczków czy czego tylko zechcesz, ale nie ">"! Zresztą oceń sam czy fajnie się to czyta... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem CDA. Otwieram, jak zwykle biorę pisemko za grzbiet w celu wysunięcia CDPInsidera. Wysunął mi się jeden... drugi... trzeci. 30 x3 stron reklam plus paręnaście w samym pisemku - to więcej niż samo CDA! :>

Smugg, jesteś całkiem łebski gość, a cytować nie umiesz. Przecież to nie jest takie trudne(nawet ja umiem)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 17:39, Blikkoq napisał:

Na moim sajcie są 10 z CDA ;]
I pewnie z TDU masz racje..

Tzn. z czym rację ? Że dostała dyszkę ? Tego to ja jestem pewien :) Wygrzebałem nawet dzisiaj ten numer żeby zobaczyć co tam Al nawypisywał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 19:40, kolektor napisał:

> Na moim sajcie są 10 z CDA ;]
> I pewnie z TDU masz racje..
Tzn. z czym rację ? Że dostała dyszkę ? Tego to ja jestem pewien :) Wygrzebałem nawet dzisiaj
ten numer żeby zobaczyć co tam Al nawypisywał :)



Sam sie jeszcze nad tym dokladnie nie zastanawiałem, ale gra ma to "coś" i to się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 09:33, smuggler napisał:

> Zabawne, że to mówisz. Nigdy nie widziałeś co fani CDA mówią o antyfanach?
...i odwrotnie? To twoje szczescie, bo bys sie zniesmaczyl.

Pisze o tym forum - wiele przeczytałem, a jeszcze się nie zniesmaczyłem. :) Zresztą skomentowałem "odezwę", a nie postępowanie obu grup... hmm, społecznych ^^, bo wszędzie trafiają "indywidua" ;)

>>>A nieprawda, bo wlasnie antyfanom moge to wybaczyc (bo i tak sie nie znaja i glownie pluja) natomiast jak fan nazwie CDA "gazeta" to jakby fan Harleya nazywal swa maszynke "skuterem" - bez sensu. :)
To jeszcze to fanom przetłumacz, bo chyba spora częśc z nich zna tylko podstawowe hasła - "CDA to nie gazeta!!!" "CDA jest najlepsze (w domyśle; śmierć niewiernym! :P)" "człowiek krytykujący CDA - antyfan" "Antyfan jest gupi". A większość oprócz tego, że CDA nie jest gazetą, to nie wie właściwie w czym jest różnica.

Dnia 29.01.2008 o 09:33, smuggler napisał:

Dla przykladu warto sobie poczytac "Piknik na skraju drogi" Strugackich, dzieki czemu granie w STALKERA bedzie mialo duzo glebszy sens.

A tu właściwie nie wiem czemu, przecież książka z grą nie ma aż tak wiele wspólnego. Równie dobrze mógłbyś polecić przeczytanie Kodu Leonarda da Vinci podczas grania w jakąś grę detektywistyczną to gra będzie miała głębszy sens (na zasadzie: książka dobra na wszystko). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 13:21, castlerock napisał:

co wy z tym czasopismem? dla 90% ludzi każde cos na kształt gazety co lezy w kiosku jest...gazetą.
Dla mnie również i mam gdzieś uazsadnienia, wykładanie róznic pomiedzy tym a tym, że to że
tamto.
dla mnie to gazeta i basta :) reszta to zwykła pretensjonalność


Panie, nie do mnie z tym tekstem. :) Gość zaczął mówić o różnicy pomiędzy gazetą a czasopismem, później napisał coś głupiego i wmawia mi że to ironia. W najprostszy więc sposób tłumaczę mu, że jednak napisał głupoty. :)
Zresztą nazywanie na siłę czasopism gazetą jest tak samo dziecinne jak fanatyczne wykazywanie różnicy. Choć w sumie każdy ma w sobie dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ponawiam pytanie do Smugglera jako, że nie do dostałem na nie wcześniej konkretnej odpowiedzi. Jak to jest z tym papierem w CDA? Dlaczego co kilka numerów jest inny i raz jest lepszy a raz gorszy (czyli zapewne tez tańszy)? W takiej sytuacji pisanie we wstępniakach czy tipsomaniakach, że zeszliście z ceny bez żadnej straty jakości pisma jest po prostu nieprawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nie zrozumiałeś subtelnej aluzji :P. Istnieje taka opcja jak Edytuj, mama musi być z ciebie dumna :P.

Dajcie sobie spokój z objeżdżaniem fanów za to, że tak bronią, ba, chcą zniszczyć kogoś za jakieś hasła skierowane przeciwko CDA. Na pewno jesteś czegoś fanem, co też uwielbiasz i też broniłbyś "do ostatniej kropli z żył" :P - "przedmiot" może i inny, ale zasada ta sama.

Druga sprawa - naucz się, że gazeta a czasopismo - to jest RÓŻNICA! Gazeta to coś typu Nowiny, Fakt, Super Nowości itp. - wydawane codziennie brukowce, a nie porządnie składane, comiesięczne wydawane czasopismo, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 20:13, Skywalker560 napisał:

Bo nie zrozumiałeś subtelnej aluzji :P. Istnieje taka opcja jak Edytuj, mama musi być z ciebie
dumna :P.

Ja chyba ogólnie cię nie rozumiem i nie zdziwię się gdyby inni mieli podobnie. :) A jeszcze nie słyszałem o możliwości odpowiedzi kilku osobom w jednym poście, więc nie staraj się na siłę komuś błędów wytknąć bo śmiesznie to wygląda wtedy ;]

Dnia 29.01.2008 o 20:13, Skywalker560 napisał:

Druga sprawa - naucz się, że gazeta a czasopismo - to jest RÓŻNICA! Gazeta to coś typu Nowiny,
Fakt, Super Nowości itp. - wydawane codziennie brukowce, a nie porządnie składane, comiesięczne
wydawane czasopismo, nie?

Ekhem... to do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 20:13, Skywalker560 napisał:

Bo nie zrozumiałeś subtelnej aluzji :P. Istnieje taka opcja jak Edytuj, mama musi być z ciebie
dumna :P.

Dajcie sobie spokój z objeżdżaniem fanów za to, że tak bronią, ba, chcą zniszczyć kogoś za
jakieś hasła skierowane przeciwko CDA. Na pewno jesteś czegoś fanem, co też uwielbiasz i też
broniłbyś "do ostatniej kropli z żył" :P - "przedmiot" może i inny, ale zasada ta sama.

Druga sprawa - naucz się, że gazeta a czasopismo - to jest RÓŻNICA! Gazeta to coś typu Nowiny,
Fakt, Super Nowości itp. - wydawane codziennie brukowce, a nie porządnie składane, comiesięczne
wydawane czasopismo, nie?


Bronienie a gadanie głupot to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 20:13, Skywalker560 napisał:

Bo nie zrozumiałeś subtelnej aluzji :P. Istnieje taka opcja jak Edytuj, mama musi być z ciebie
dumna :P.

Dajcie sobie spokój z objeżdżaniem fanów za to, że tak bronią, ba, chcą zniszczyć kogoś za
jakieś hasła skierowane przeciwko CDA. Na pewno jesteś czegoś fanem, co też uwielbiasz i też
broniłbyś "do ostatniej kropli z żył" :P - "przedmiot" może i inny, ale zasada ta sama.


Super, ale trzeba zachować odrobinę zdrowego rozsądku. Bo niektórzy nie są fanami, tylko fanbojami CDA.

Dnia 29.01.2008 o 20:13, Skywalker560 napisał:

Druga sprawa - naucz się, że gazeta a czasopismo - to jest RÓŻNICA! Gazeta to coś typu Nowiny,
Fakt, Super Nowości itp. - wydawane codziennie brukowce, a nie porządnie składane, comiesięczne
wydawane czasopismo, nie?


No i? Geez, to, że Smuggler tak mówi, nie oznacza, że tak ma mówić każdy! Ja piszę raz tak, raz tak i nic tego nie zmieni. Czy przeszkadza ci też pytanie "co leci w telewizji"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza, bo akurat jest poprawne xD. Czy ja mówię tak dlatego, że tak Smuggler mi każe? Nie! To jest po prostu wasza ignorancja i usilne "na nie Smugglerowi - bo Smuggler tak mówi, a mi się to nie podoba, więc Smuggler jest be".
A czy przeszkadza ci pytanie "co leci dziś w TELEWIZORZE?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm.... właśnie tak przeglądam nowe CD-Action i jakoś tak zaciekawił mnie konkurs ,,Co można zrobić z CDA?!,,
i tak sobie myślę czy by nie posłać czegoś :)
tylko jeszcze muszę to przemyśleć i wymyślić jakiś fajny pomysł ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie znowu głupoty... Ludzie, KORNflakes, Hołek i Salt The Fries, mój fanklub aż tu za mną przyszedł? :P Druga sprawa - czy ja broniłem wtedy czegokolwiek? Ja tylko zasugerowałem, że Click! swoim poziomem wykonania i ogólnym formatem przypomina mi Tele Tydzień, co wcale głupie nie jest, bo i ten sam papier, i zapach ten sam :P - a że sam nie sprawdzisz, tylko mówisz, że gadam głupoty, to już twoja sprawa.

rob006---> Ha, jak widzisz, jest taka możliwość, wystarczy tylko odrobina wyobraźni, której chyba ci brakuje :P. Tak, to było do ciebie, bo ty chyba nie wiesz, co to jest gazeta, a co to czasopismo. Fakt jest faktem, że jedno z drugiego się wywodzi, ale idąc twoim tokiem rozumowania to i książkę można gazetą nazwać, "bo też jest drukowana".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 20:28, Skywalker560 napisał:

Nie przeszkadza, bo akurat jest poprawne xD. Czy ja mówię tak dlatego, że tak Smuggler mi każe?
Nie! To jest po prostu wasza ignorancja i usilne "na nie Smugglerowi - bo Smuggler tak mówi,
a mi się to nie podoba, więc Smuggler jest be".
A czy przeszkadza ci pytanie "co leci dziś w TELEWIZORZE?"


W telewizorze nic nie leci, bo nie może lecieć i jest to niemożliwe z punktu widzenia realnego. Lecieć może Małysz, ale nic w telewizorze. Na takiej samej zasadzie gazeta - czasopismo, gdy brak innych argumentów to większość zaczyna taśtać się nad tym słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taśtać, hehhe. Nie wiem, czemu miałoby mi przeszkadzać podane przez ciebie pytanie - jest najzupełniej w świecie poprawne i tak ma być.
Druga rzecz - teraz to ty jakieś głupoty napisałeś o jakimś "taśtaniu się", jakichś głupawych zasadach :P. Wg twojej zasady to i RTS - strategia (a to ma do uczciwej strategii tyle, co kotek do lwa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się