kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2008 o 15:02, Bratek196 napisał:

Ej kupiliście najnowszy nr CD- Action(lutowy)? Bo jeśli tak to powiedzcie mi czy mieliście
w tym dodatku reklamującym język angielski (no takie kolorowe małe ;D). To czy mieliście tam
4 asy?

Szczerze mówiac powędrowało to chyba od razu do kosza. Jednak mogę sie założyć, że na każdej ulotce były 4 asy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 15:02, Bratek196 napisał:

Ej kupiliście najnowszy nr CD- Action(lutowy)? Bo jeśli tak to powiedzcie mi czy mieliście
w tym dodatku reklamującym język angielski (no takie kolorowe małe ;D). To czy mieliście tam
4 asy?


Że what?? Hey, to Ty chyba miałeś jakiś specjalny dodatek lokalny albo ja wybrakowany... ^^ Jestem z Wrocka i poza nieszczęsnym Insiderem oraz nalepką GoWa (cholera, szkoda że już za stary jestem na takie rzeczy, bo bym sobie na plecak nalepił :-P) żadnego innego dodatku nie miałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 15:02, Bratek196 napisał:

Ej kupiliście najnowszy nr CD- Action(lutowy)? Bo jeśli tak to powiedzcie mi czy mieliście
w tym dodatku reklamującym język angielski (no takie kolorowe małe ;D). To czy mieliście tam
4 asy?

dodatek miałem, ale przed sprawdzeniem czegokolwiek zdążyłem wyrzucić go do śmieci...a niby do czego te asy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 15:02, Bratek196 napisał:

Ej kupiliście najnowszy nr CD- Action(lutowy)? Bo jeśli tak to powiedzcie mi czy mieliście
w tym dodatku reklamującym język angielski (no takie kolorowe małe ;D). To czy mieliście tam
4 asy?


U mnie było "Wielka Paczka Powitalna" :P

Hmm, moim zdaniem na takie reklamy jednak CDA nie powinno się zgadzać. Zrozumiem to, że są one w tygodnikach dla kobiet z kompleksami, ale nie w takim profesjonalnym piśmie jakim jest CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 11:55, kolektor napisał:

Play jest "cwany" dodają do czasopisma niezłe gry, na początku roku,
gdy w CDA jest pustka. Czemu nie dali dobrych pełniaków pod koniec roku, gdy CDA dało hity ?


No sorry, ale chyba się słabo na tych grach znasz albo nawet nie wiesz co Play pod koniec 2007roku dawał. Bo czy Soldiers- Ludzie Honoru czy Toca Race Driver II (czyli gry, które były były w listopadzie i grudniu na coverku) to nie są dobre gry? Już nie wspomnę o tym, że to właśnie Play dał w drugiej połowie 2007roku Heroes III z dodatkami. CDA tak dobrej gry nie dało od lat a może i nawet nigdy ( tylko Fallout miałby tu szanse być lepszy). Rozumiem, że wolisz CDA od Playa, ale obiektywizmu nikomu nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2008 o 14:53, Dexter McAaron napisał:

Chłopaki z CDA mają jakiś kryzys... hmm... osobowościowy... Doszli bardzo wysoko i teraz nie
wiadomo co z tym dalej zrobić, w jakim kierunku się rozwijać - a rozwijać się trzeba. Tu się
zgadzam, że coś jest na rzeczy, zgadzam się z Agntx że niczego wielkiego po 150 numerze
nie chcę się spodziewać. Nie zmienia to faktu, że jeśli zrezygnowałeś z pisma tylko dlatego,
że pełniaki Ci się nie podobały,

Nie tyle nie spodobały co w ogóle ich nie chce

Dnia 28.01.2008 o 14:53, Dexter McAaron napisał:

to żaden z Ciebie fan

I całe szczęście, śmieszy mnie jak ktoś jest fanem... czasopisma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soldiers - coś już nie trawię gier o II WŚ. Heroes III + dodatki - na co mi to, jedynka lepsza :P.
Tylko Fallout? A WarCraft II: Battle.net Edition? Fallout 2? Total Annihilation? Worms Armageddon? G - Police? I wiele innych - to pies?

misioo ---> Jestem fanem CDA i co, jestem śmieszny? To tak samo mogę powiedzieć, że jesteś śmieszny, bo jesteś fanem jakiejś gry, zespołu czy filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do dextera :
Ile razy mam powtarzać, że tym razem podjąłem się oceny pełniaków? Że nie są one dla mnie najważniejsze, bo nie tykam ich nawet kijkiem - z jeden prostej przyczyny - nie mam ochoty, ale jeśli czasopismo decyduję się dodawać te pełniaki to chyba mogę ję ocenić i porównać do konkurencji? Trudno to zrozumieć, fanie? <jakby to powiedziała melixsa>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Trudno to zrozumieć, fanie? <jakby to powiedziała melixsa>

Co to, melixsa robi się tutaj lokalnym guru czy co? Druga sprawa - przestańcie w końcu ośmieszać fanów, co ci nie pasuje w tym, że ktoś jest fanem CDA? Normalnie robi się z tego słowo obraźliwe. Ludzie, dajcie sobie spokój, bo to wy z siebie robicie kogoś, z kogo się śmiejecie :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 16:45, Skywalker560 napisał:

>Trudno to zrozumieć, fanie? <jakby to powiedziała melixsa>

Co to, melixsa robi się tutaj lokalnym guru czy co? Druga sprawa - przestańcie w końcu ośmieszać
fanów, co ci nie pasuje w tym, że ktoś jest fanem CDA? Normalnie robi się z tego słowo obraźliwe.
Ludzie, dajcie sobie spokój, bo to wy z siebie robicie kogoś, z kogo się śmiejecie :/.

Tylko ją cytuje.. A to nie znaczy że uważam ją za guru..A mi Twoje faństwo pasuje, ale komentarze niektórych Twoich kumpli nie za bardzo, nadzwyczajniej dołują..Jeśłi chodzi o poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Soldiers- Ludzie Honoru
Coście się tak na to uparli ?! CDA 2 część tej gry w sezonie ogórkowym dało ! Jedynie TOCA, ale moim zdaniem Riddick czy Hitman to lepsza gra (a TOCA RD2 mam z XKN)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 16:45, Skywalker560 napisał:

Druga sprawa - przestańcie w końcu ośmieszać
fanów, co ci nie pasuje w tym, że ktoś jest fanem CDA? Normalnie robi się z tego słowo obraźliwe.
Ludzie, dajcie sobie spokój, bo to wy z siebie robicie kogoś, z kogo się śmiejecie :/.


Zabawne, że to mówisz. Nigdy nie widziałeś co fani CDA mówią o antyfanach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 16:42, Vaxinar napisał:

Ludzie czy ktokolwiek poza mną ma problem z tym, że nie dochodzi mu prenumerata? :(

Wyślij może e-maila lub coś do CD-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Soldiers - coś już nie trawię gier o II WŚ.

To żaden argument, bo np. inni mogą nie trawić gier RPG

Dnia 28.01.2008 o 16:35, Skywalker560 napisał:

Heroes III + dodatki - na co mi to, jedynka lepsza :P.


To jesteś w mniejszości;)

>A WarCraft II: Battle.net Edition? Fallout 2? Total Annihilation? Worms Armageddon?

Dnia 28.01.2008 o 16:35, Skywalker560 napisał:

G - Police? I wiele innych - to pies?

Zadna z tych gier nie jest lepsza od Heroes III (zresztą zobacz sobie jak głosowali redaktorzy CDA w tipsomaniaku, oni też wolą HIII) a G-Police to już chyba jest jakaś kpina.

kolektor --->
>Soldiers- Ludzie Honoru CDA 2 część tej gry w sezonie ogórkowym dało

Która okazała sie po prostu bublem.

>Jedynie TOCA, ale moim zdaniem Riddick czy Hitman to lepsza gra (a TOCA RD2 mam z XKN)

Zapytaj fana samochodówek co jest lepsze. Na pewno będą zdania, że TOCA II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu dawno dawno temu była taka gazetka jak RESET.. bądź też GAmbler ale to dawno wcześniej, jak w jednej tak i w drugiej był bardzo ciekawy proceder, oba te dwa tytuły miały dwie wersje jedną z CD a drugą bez, i tylko od chęci i zapotrzebowania gracza, dany fan casopisma kupował albo z CD-kiem albo bez CD-ka, wtedy wiadomo było iż kupuje się gazetkę na przykład dla demek, a teraz kupujesz cd-action i co lubisz gazetkę ale gierki pełne na nic ci są, na przykład już je masz bądź nie są typem gry w który lubisz grać, ja cd-ka nie kupuję, recenzje jak chcę znajdę w necie tak samo i z demami, co do tekstów, powiem szczerze, moja to własna jest opinia, parę razy się naciąłem ufając recenzjom wychwalanym w niebogłosy i zakupiłem sobie te gierki <oblivion który dla mnie stał się niewypałem totalnym> dlatego też wolę zatrzymać sobie te 20 zeta, trzy miesiące i mam jakąś nową gierkę.... a tak, to mogę mieć trochę makulatury i cedek z którego i tak gry albo mnie nie interesują albo dawno stoją na półce...
Fajnie by było gdyby CD-Action był też bez Cdeka ale czy wtedy nazwywał by się CD-ACtion...;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 17:12, dave03 napisał:

Zapytaj fana samochodówek co jest lepsze. Na pewno będą zdania, że TOCA II.

No właśnie. A ja jestem fanem gier akcji i FPS-ów. :P

Dnia 28.01.2008 o 17:12, dave03 napisał:

Która okazała sie po prostu bublem.

Nie różniła się niczym od pierwszej części, miała tylko wyższy poziom trudności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 20:18, Skywalker560 napisał:

Widziałem. Ale nie mylcie pojęcia "fani" z "fanboye" i "fanatycy".


A wy nie mylcie pojęcia antyfan z człowiek-który-nie-ubóstwia-cda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się