kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Ha, właśnie wyłapałem pierwszego babola. Recenzja Eragona, ramka, cytuję: "Warto nadmienić, że Eragon jest pierwszą częścią trylogii. Paolini pracuje obecnie nad drugim tomem zatytułowanym Dziedzictwo". Ale tu rotfla zaliczyłem, widze, że Siekiera niezbyt się w Eragona wczytał, bo Dziedzictwo to nazwa trylogii, drugą część dawno skończył, nazywa się Najstarszy, obecnie pracuje nad trzecią, prawdopodobnie będzie nazywała się Imperium. Ale dzięki Eugeniuszu, nieźle się uśmiałem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie "masakrycznie" zabolała ocena nowego Battlefield''a. To jest poprostu jakieś nieporozumienie moim zdaniem. Nie rozumiem jak można tak dobrej grze jaką jest BF2142 nie dać choćby 8?...jednak może moim bólem nie jest sama ocena tylko ten kto ją wystawił...mianowicie eld. A eld ma to do siebie, że sie potrafi przyczepić (no i według niego Guild Wars jest mangowe [co uważam za totalną bzdurę]). Tak więc tych, których eld zniechęcił do nowego BF''a proszę, aby sobie pograli w demo. Po przeczytaniu recenzji stwierdzam, że ocena jest moim zdanie conajmniej 1 oczko zaniżona...dlatego jeszcze raz powtarzam POGRAJCIE W DEMKO!!! i ocencie sami...Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:39, Kogamin napisał:

Mnie "masakrycznie" zabolała ocena nowego Battlefield''a. To jest poprostu jakieś nieporozumienie
moim zdaniem. Nie rozumiem jak można tak dobrej grze jaką jest BF2142 nie dać choćby 8?...jednak
może moim bólem nie jest sama ocena tylko ten kto ją wystawił...mianowicie eld. A eld ma to
do siebie, że sie potrafi przyczepić (no i według niego Guild Wars jest mangowe [co uważam
za totalną bzdurę]). Tak więc tych, których eld zniechęcił do nowego BF''a proszę, aby sobie
pograli w demo. Po przeczytaniu recenzji stwierdzam, że ocena jest moim zdanie conajmniej 1
oczko zaniżona...dlatego jeszcze raz powtarzam POGRAJCIE W DEMKO!!! i ocencie sami...Pozdrawiam:))



pogram i napisze co myśle, może dziś.........jak przestane fundamenty rysować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem PS i nie ma nigdzie plik *exe skrót na pulpicie nie ma ikony po próbie uruchomienia gry przez niego wyświetla się że się odnosi do nie istniejącego elementu.
Szukałem pliku *exe w folderze z grą ale nie było co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej pomóżcie mi z tym PS chyba już nigdy nie kupie CD-A.
Nie dość że dali takie gry jakie dali to jeszcze nie ma pliku *exe do Project Snowblind.
Co to ma być kpina?
Tak dbają o klientów.
Inni nie mieli tego problemu to czemu ja mam . Bo co bo kupiłem cda o 07:30?
Niech smugg wyśle mi na e-mail plik*exe bo nie będę wysyłał do nich płyty.
CD-A masz kolejnego antyfana(chyba że dostane plik *exe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym Snowblindem to przesadzili! To skandal normalnie. Tyle błędów! I tylko kilka osób chyba uruchomiło bez problemu. Dajcie patcha czy coś, bo nie na pulpit wywala... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 21:28, Pediator napisał:

Dalej pomóżcie mi z tym PS chyba już nigdy nie kupie CD-A.
Nie dość że dali takie gry jakie dali to jeszcze nie ma pliku *exe do Project Snowblind.
Co to ma być kpina?
Tak dbają o klientów.
Inni nie mieli tego problemu to czemu ja mam . Bo co bo kupiłem cda o 07:30?
Niech smugg wyśle mi na e-mail plik*exe bo nie będę wysyłał do nich płyty.
CD-A masz kolejnego antyfana(chyba że dostane plik *exe)



Jak brak Ci pliku jakiegos,to odeślij im płytke,a oni przyślą nową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA jezt gupie i wogule be bo dalo zepsutom plytke z projektem snowblajnd. Teras bende antyfanem h4h4h4!!!!111oneoneoneeightyoneandbananas

Rofl :)

Anyway, próbowałeś reinstallować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 21:37, Bidasek napisał:

CDA jezt gupie i wogule be bo dalo zepsutom plytke z projektem snowblajnd. Teras bende antyfanem
h4h4h4!!!!111oneoneoneeightyoneandbananas

Rofl :)

Anyway, próbowałeś reinstallować ?

Jasne 3 razy. Jak patrzyłem jakie pliki się instalują to niby był plik*exe ale jak spojrzałem do folderu to nie.
Ta odeślij płyte nie łatwiej było by zamieścić na stornie plik exe lub wysłać e-mailem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 21:34, Woko11 napisał:

Z tym Snowblindem to przesadzili! To skandal normalnie. Tyle błędów! I tylko kilka osób chyba
uruchomiło bez problemu. Dajcie patcha czy coś, bo nie na pulpit wywala... :/


Heh, u mnie podobnie, uruchamiam grę i mnie na pulpit wywala. Gry z CDA zawsze miały usterki m.in.: Sudeki, Psi-Ops i wiele innych. Nie wiem czyja to wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 22:07, Kurammi napisał:

Heh, u mnie podobnie, uruchamiam grę i mnie na pulpit wywala. Gry z CDA zawsze miały usterki
m.in.: Sudeki, Psi-Ops i wiele innych. Nie wiem czyja to wina.


O czym wy mówicie ??? Mi wsdzystko pięknie zawsze chodzi jeśli idzie o gry z CDA. Może macie karty które nie obsługują Shaderów, których Snowblind bewzględnie wymaga do gry ( pewnie macie MX 440 ) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 10:27, YahooPL napisał:

( pewnie macie MX 440 ) ...


Heh, ja posiadam FX5200, a na tą grę powinien wystarczyć, nie wiem jaki jest tego powód, że mi nie działa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem! W tekscie Qnika w GameWalkerze napisał, że Smug ma dwie ksywki i dał wskazówkę, że Smuggler lubi Garfielda. Doszedłem do wniosku, że Smuggler to też Eld! Czemu? Bo Garfield! Tak więc Smuggler to też Eld :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 17:52, darth 16 napisał:

Ale do ksywy to by pasowało ;P

Tak ale zobacz jaki oni mają odmienny styl wyrażania się i pisma wogóle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się