kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2006 o 15:51, In The End napisał:

Gdzie jest ten zapowiadany "prezencik"? Czyżbym coś przeoczył?!
:*


Jeśli chodzi ci o "Gadżet", to jest w środku czasopisma:) Oprócz tego był jeszcze plakat, poradnik do Gothic 3, CD Projekt insider, no i stałe DVD. Raczej masz wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy XIII CDA jest mało "trzynastkowy", może dlatego, że do świąt daleko a numerze mikołajów, bombek nie ma wcale. Następny numer będzie już po świętach i też nie będzie jednak tej atmosfery. 2-3 lata temu CDA XII wyszedł na początku grudnia, a następny 2-3 dni przed świętami. Był to numer ze SpaceHack`iem nigdy nie zapomnę muzyczki w menu na CD. W ogóle cały ten numer był dla mnie najlepszym ze wszystkich. Jeszcze zdanie o wybierałce na DVD : dla mnie najgorsza jakie były do tej pory, nawet nic z głośnika się nie wydobywa, najlepsza była ta z opcją wyboru tapety, z jakże wpadającymi w ucho dźwiękami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj, CDA zaczyna stosowac brzydkie chwyty marketingowe. Na zajeciach z kumplami weszlismy na stronke CDA i tam prosze bardzo okladka pisma i SRRRU! Full wersja GW Factions. Trzeba przyznac, ze bylismy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Niestety chwile pozniej czar prysl. Czemu Trialowa wersja gry umieszczana jest wielkimi literami w tym samym miejscy, w ktorym sa wersje pelne? Nieladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za spam.

Guild Wars jest prawie pełną wersją, prawie dobi wielką różnice:) No ale w końcu to jest bardzo dobra gra, więc czemu by jej nie dać dóżymi literami na górze czasopisma, taki "chłyt majketinowi" (klijent nasz pan:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z prośbami o zamieszczenie zdjęcia Smugglera, o który wspomniałem, napiszę tylko:
7 urodziny CDA, artykuł "Redakcja w Krzywym Zwierciadle". Smg to ten w jeansach, z czarną bluzą i założonymi rękami. A skanu nie zamieszczę, bo skanera nie posiadam :-P. I jeszcze jedno:
nie qmam tego fenomenu, na temat wyglądu Smugglera. Liczy się charakter i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 16:23, Kasendrol napisał:

Doczytaj dokładnie, a zobaczysz napis TRIAL


Otoz to, wlasnie, ze trzeba doczytywac sie w tym dokladnie. Chodzi o to, ze gorna ramka na okladce zarezerwowana jest dla pelnych wersji gier dolaczanych do CDA. Podobny chwyt, do ktorego zreszta przyznal sie Smuggler zostal zastosowany w tym, ze jak byk wielkimi literami stoi 2 DVD a maciupkimi dopisane jest "razy wieksze". O ile w tym wypadku nie robi to wielkiej roznicy, bo dvd rzeczywiscie ma 2x wieksza pojemnosc niz standardowe, o tyle umieszczanie wielkimi literami GW Factions miedzy full wersjami w ramce, gdzie zawsze wypisane sa same full wersje moze juz wprowadzic niejednego mniej uwaznego czlowieka w blad. Ja wiem, ze malutkimi literkami dopisane jest tam, ze to trial. Mowisz, ze czemu nie powinno sie umieszczac tej gry w gornej ramce. Rownie dobrze moznaby chwalic sie tam demem Company of Heroes, czy Heroes V- to rownierz wielkie hity a jakos ich miejsce na okladce znajduje sie juz na pudelku z plyta lub w dolnej/srodkowej czesci okladki pisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 15:51, In The End napisał:

Gdzie jest ten zapowiadany "prezencik"? Czyżbym coś przeoczył?!
:*

Na plakacie jest kalendarz, który tylko mnie zdenerwował, bo nie dość, że psuje cały plakat, to jeszcze jedna połowa kalendarza jest na jednej stronie, druga połowa na drugiej. To po co mi połowa kalendarza? Przecież plakat i tak sobie powieszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o to to - mnie też odrobinę to zdziwiło.
chciałem sobie powiesić tego świetnego pana z Medievala - bo wygląda lepiej niż babka z GW (tak, wiem, trąci to serkiem Homo ;)) - ale strasznie głupio to wygląda, jak mam na ścianie kalendarz od lipca 2007...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 15:48, Czarna śmierć napisał:

> Ostatni numer CDA jest wypaśny, a wcześniej myślałem, że będzie beznadziejny. Jednak chłopaki

> się starają. :D
a wogóle jaka jest w nowym numerze gra?


Są trzy: Project Snowblind, Crashday i Psychotoxic, aczkolwiek nie na samych pełnych wersjach Cdaction się kończy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 19:23, Azrathel napisał:

o to to - mnie też odrobinę to zdziwiło.
chciałem sobie powiesić tego świetnego pana z Medievala - bo wygląda lepiej niż babka z GW
(tak, wiem, trąci to serkiem Homo ;)) - ale strasznie głupio to wygląda, jak mam na ścianie
kalendarz od lipca 2007...


Panowie z CDA ewidentnie dali w tej kwestii ciała. Kto tak naprawdę będzie patrzył na sam kalendarz skoro na tym samym plakacie jest taka fajna panienka z Guild Wars ??? Bardzo niepraktyczne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2006 o 20:49, pawcio321 napisał:

...aczkolwiek nie na samych pełnych wersjach
Cdaction się kończy. ;)


Powiem więcej...on się nawet nie zaczyna:). Jakoś nigdy pełniakami się nie podniecam. CDA kupuje dla treści nie dla płytek...chociaż swoją drogą to jest chyba pierwszy numer z którego coś zainstaluje...ten CrashDay podobno jest niezły:)

Swoją drogą we wstępniaku napisali że zamieszczają jako pierwsi "papierową" reckę NWN2. Zastanawiam się czy to było perfidne kłamstewko czy niewiedza a co za tym idzie brak kompetencji(wszak redaktorzy powinni śledzić poczynania innych czasopism). Pierszy recke NWN2 opublikował Game Ranking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak naprawdę to CDA miało w swojej historii kilka pełniaków które wylądowały u mnie na dysku :
1.Hitman
2.Bad Day LA
3.Project : Snowblind

Dwie pierwsze były doskonałe za to pozycja na miejscu trzecim to kicz jakich mało. Ocena 9 a zasłużyła na 6. Może 2 lata temu rozmycie ekranu było fajne ale teraz nie jest niczym wyjątkowym.
A Crashdaya możesz spokojnie instalować. Bardzo dobra ścigałka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 21:27, YahooPL napisał:

tak naprawdę to CDA miało w swojej historii kilka pełniaków które wylądowały u mnie na dysku
:
1.Hitman
2.Bad Day LA
3.Project : Snowblind


Ja niestety numer z Bad Day LA przegapiłem bo byłem za granicą, dostałem go ledwie przedwczoraj i się zastanawiam...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...ja mało które gry z Covera CDA instaluje z ostatniej płytki zainstalowałem Crashdaya i Projecta ale to dlatego ponieważ czekam na przesyłke nowej Fify :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście z Covera można jeszcze obejrzeć filmiki, może jakiś fajny patch do ulubionej gry się trafi, albo demko najnowszej produkcji ... Rózne rzeczy są na Coverku CDA fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2006 o 21:27, YahooPL napisał:

Dwie pierwsze były doskonałe za to pozycja na miejscu trzecim to kicz jakich mało. Ocena 9
a zasłużyła na 6. Może 2 lata temu rozmycie ekranu było fajne ale teraz nie jest niczym wyjątkowym.


Chyba tylko oceniasz tą grę z perspektywy grafiki. Może to Far Cry nie jest, ale wież mi gra jest przednia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 21:38, PAPISHON napisał:

Chyba tylko oceniasz tą grę z perspektywy grafiki. Może to Far Cry nie jest, ale wież mi gra
jest przednia :)


Oczywiście nie oceniam tylko grafiki. To był tylko jeden przykład. Następnym (dla mnie gwóźdź do trumny) to monotonia albo inaczej mówiąc nuda. U mnie gra jest przegrana ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2006 o 21:42, YahooPL napisał:

Oczywiście nie oceniam tylko grafiki. To był tylko jeden przykład. Następnym (dla mnie gwóźdź
do trumny) to monotonia albo inaczej mówiąc nuda. U mnie gra jest przegrana ..

To Project Snowblind ma tak u Ciebie tak prze***** jak u mnie F.E.A.R. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się