kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2006 o 18:03, darth 16 napisał:

ludzie są zdolni do różnych żeczy, więc czemu nie???

No tak ale nadal uważam że to niemożliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 18:06, darth 16 napisał:

heh, ale czytelnicy CDA są już blisko do rozwiązania zagadki stulecia ;P

Wiem, sam nim jestem ^^ , kiedyś go dorwiemy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2006 o 18:17, donaan napisał:

Wiem, sam nim jestem ^^ , kiedyś go dorwiemy ;]

ja też jestem czytelnikiem CDA ;) smugg szykuj się na woj... stop, smugg szykuj sie na ujawnienie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, żebyście się nie zdziwili, jak okaże się że smg to taki mały, chudziutki człowieczek w okularach przypominających denka butelek i w koszulce z napisem "I love Mandaryna";P Kiedy coś takiego wyjdzie na jaw tysiące czytelników, którym smug odpowiedział na listy wpadnie w kompleksy, bo pojechał im ktoś taki. Wtedy zacznie się fala masowych samobójstw.
A więc, czy na pewno chcecie odkryć prawdę?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2006 o 18:39, rob006 napisał:

A więc, czy na pewno chcecie odkryć prawdę?;p

Tak, ja chciałbym ;) (jeśli smugg is pokaże to przyszli samobójcy, wybaczcie mi ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/../

Ale odkrycie tożsamości smugglera ma jeszcze jedną konsekwencję. Smg po prostu przestanie być taki sławny! Czemu wszyscy tak go tak "podziwiają"? Czemu prowadzimy tą dyskusję? Czemu ja piszę tego posta...? (hmm, to rzeczywiście ciekawe;)). Dlatego, bo nikt nie wie kim on jest! Kiedy wszyscy dowiedzą się kim on tak na prawdę jest wszyscy szybko o nim zapomną. Stanie sie kolejnym gościem "od obrażania ludzi". To ta tajemniczość przysparza mu sławy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno wiadomo na 99% że SMG to Zbigniew Bański ponieważ Jerzy Poprawa to Mac Abra :) A kto jest drugim redaktorem naczelnym??SMG!! Czyli Zbysiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 18:57, rob006 napisał:

To ta tajemniczość przysparza mu sławy!


Może ja czegoś nie wiem, ale kupuje CDA od dłuższego czasu i nie wiem skąd ta cała legenda o Smugglerze powstała! Czemu nikogo nie interesują jacyś redaktorzy z Playa czy innego Clicka tylko właśnie SMG. Może to przez AR, ale ja się nie orientujęza bardzo ;{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 19:03, Raiven2 napisał:

Jedno wiadomo na 99% że SMG to Zbigniew Bański ponieważ Jerzy Poprawa to Mac Abra :) A kto
jest drugim redaktorem naczelnym??SMG!! Czyli Zbysiu :)


LOL ja ostatnio słyszłem ze to właśnie poprawa to Smg. przykład ewolucji plotek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2006 o 19:14, Leori napisał:

LOL ja ostatnio słyszłem ze to właśnie poprawa to Smg. przykład ewolucji plotek ;P


w najnowszym cda jest opisane jak mac abra stal sie "psycho american" (czy jakos tak) i podaje tam swoje imie JERZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 19:03, Raiven2 napisał:

Jedno wiadomo na 99% że SMG to Zbigniew Bański ponieważ Jerzy Poprawa to Mac Abra :) A kto
jest drugim redaktorem naczelnym??SMG!! Czyli Zbysiu :)

Zbigniew Bański to tak zwany Zibi i on jest redaktorem naczelnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 19:16, Zauri napisał:

w najnowszym cda jest opisane jak mac abra stal sie "psycho american" (czy jakos tak) i podaje
tam swoje imie JERZY.


ano patrz kupiłem jeszcze w piatek cda a jeszcze action redaction jeszcze nie czytałem....

najlpsze na koniec ];-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 19:16, Zauri napisał:

w najnowszym cda jest opisane jak mac abra stal sie "psycho american" (czy jakos tak) i podaje
tam swoje imie JERZY.


A w numerze 12 było napisane cyt. "...Zwracam też uwagę, że Mac Abra, to właśnie Jerzy Poprawa..." - Smg.
Więc chyba sprawa jasna.

A co do tego że Bański to Smuggler, to szczerze wątpie, aby CDA nazwisko swojej największej "tajemnicy" umieszczało w tak widocznym i oczywistym miejscu. Poza tym, gdyby smug był redaktorem naczelnym nie użerałby się z tymi wszystkimi antyfanami i pseudowielbicielami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamietacie moze artukul "cda od kuchni" (czy cos w tym stylu) w kwietniowym tipsomaniaku??
na jednym zdjeciu widnie pepin zahipnotyzowany jedna gierka a obok niego SMUGGLER, miesiac pozniej pisali ze to taki zarcik prima-aprilisowy i to wcale nie jest smugg, lecz ja myslem ze podczas dawania tych fotek redaktorzy zapomnieli ze smugg mial sie nie ujawnia, a potem chcieli z tego jakos wybrnac.

jak zara ktos sie ze mna nie zgodzi to prosze tylko mi powiedziec kto nam tym zdjeciu widnieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2006 o 19:34, Zauri napisał:

jak zara ktos sie ze mna nie zgodzi to prosze tylko mi powiedziec kto nam tym zdjeciu widnieje??


wuja sostry żony pepina krootkiego a skąd mamy to wiedzieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Po pierwsze, smug jest w CDA prawie od początku, więc wątpie, aby ten młody facet to był smuggler.
A po drugie, to przyjrzyj sie jeszcze raz uważnie zdęciu. Co ten człowiek ma na szyi? Tak, zgadłeś - smycz z identyfikatorem! Czy myślisz, że redakcja CDA nosi identyfikatory? Nie sądzę. To penie jakis gość, który wygrał "wycieczkę" po redakcji, albo to jakis siostrzeniec jednego z redaktorów. Zresztą nie wierze, żeby smug nie zmajstrował niczego na prima Aprilis, a tylko to było... chyba...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się