Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Hehehe

1.Wiesz najlepsze były jak dotąd z tej serii "GTA III" i "GTA VC" - to tak moim tendencyjnym spojrzeniem:))
Może "GTA IV" przebije je w grywalności kiedy trafi na PC?

2.Smok? Żaden problem - jam ci Szewczyk Dratewka:)

3.Umieszczanie gier w naszych miastach?

Tiaaa - może kiedyś Cenega zabierze się do produkcji takich gier w Polsce i umieści akcję w stolicy Polski czyli twoim Krakowie? Skoro CD Projekt robi "Wiedźmina" czemu nie miałaby robić coś Cenega w Polsce (czyli desant Puszkina nad Wisłą)?:))

Czasami sny spełniają się i są całkiem miłą realnością.

Mam już nawet "gotowe” propozycje dla "nathanadlera" co powinni swojego produkować w Polsce:)

Jak myślisz za to już chyba nie społecznie?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 21:30, hehe napisał:

Ktoś tu napisał że ma być Antologia Max Payne, o ile się nie myle. Wiadomo kiedy wychodzi ?


Wiadomo, osoby wypowiadające się w tym temacie podały także datę - 8 czerwcabr. a wiedzą bo zaglądają na stronę firmową Cenegi czego i tobie życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 21:33, strajker napisał:

Wiadomo, osoby wypowiadające się w tym temacie podały także datę - 8 czerwcabr. a wiedzą bo
zaglądają na stronę firmową Cenegi czego i tobie życzę:)


Jakby było tak łatwo to bym się nie pytał tutaj. Strona Cenegi otwiera mi się już 5 min. Przez ten czas zdążyłem napisać posta tutaj i dostać odpowiedź :) Odwiedzałbym ją częściej gdyby właśnie nie takie drobne przeszkody jak długość wczytywania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 20:24, Markus89 napisał:

Nie. Chodzi mi o to, że wcześniej sprzedawali już kilka z tych gier w tej samej serii, tyle,
że teraz dokładają coś do nich ;)
Przykład: wcześniej Koazy 2 Wojny Napoleońskie, teraz Kozacy 2 Złota Edycja. Wcześniej Max
Payne 2, teraz Max Payne 2 + 1.
Mi to w sumie lotto, ale ktoś kto wcześniej nabył te gry w tej serii może nie być zadowolony

Tak samo jak może być niezadowolony, że kupił pół roku temu premierę, a teraz za tą samą cenę ma premierę z dodatkami. Takie są prawa rynku. A w przypadku reedycji też to ma zastosowanie. Dlatego ja się jakoś specjalnie oszukany nie czuję, chociaż mam z SS Kozaków, Far Cry i Deus Exa 2 - szczególnie w przypadku tego ostatniego mógłbym się czuć wyrolowany, bo teraz są za połowę ceny aż trzy gry :) Ale się tak nie czuję ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 21:36, hehe napisał:

Jakby było tak łatwo to bym się nie pytał tutaj. Strona Cenegi otwiera mi się już 5 min. Przez
ten czas zdążyłem napisać posta tutaj i dostać odpowiedź :) Odwiedzałbym ją częściej gdyby
właśnie nie takie drobne przeszkody jak długość wczytywania...

Wcale tak źle ta strona nie działa, jesteś uprzedzony :P Jedyny poważny problem z tą stronką to fakt, że rzadko tam się coś nowego pojawia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 21:36, hehe napisał:

> Wiadomo, osoby wypowiadające się w tym temacie podały także datę - 8 czerwcabr. a wiedzą
bo
> zaglądają na stronę firmową Cenegi czego i tobie życzę:)

Jakby było tak łatwo to bym się nie pytał tutaj. Strona Cenegi otwiera mi się już 5 min. Przez
ten czas zdążyłem napisać posta tutaj i dostać odpowiedź :) Odwiedzałbym ją częściej gdyby
właśnie nie takie drobne przeszkody jak długość wczytywania...

http://www.superseller.pl/ Aktualności i promocje tam piszą, że 8 czerwca wychodzą nowe S$ many, tfu selery :)


A już były gry toczące się w naszych miastach, starzy Amigowcy powinni pamiętać grę Franko :) a jak starzy Amigowcy mieszkają w Szczecinie, to mogą nawet poznać znajome tereny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie tez mam problemy ze wyświetlaniem strona Cenegi - nie wyświela mi zdjęc, obrazków nie licząc nagłówkowej reklamy którą mam OK:(

Ale myslałem że moje problemy to problemy mojego systemu i konfiguracji sprzętowej:)?

Nara


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 21:23, strajker napisał:

3.Umieszczanie gier w naszych miastach?

Tiaaa - może kiedyś Cenega zabierze się do produkcji takich gier w Polsce i umieści akcję w
stolicy Polski czyli twoim Krakowie? Skoro CD Projekt robi "Wiedźmina" czemu nie miałaby robić
coś Cenega w Polsce (czyli desant Puszkina nad Wisłą)?:))

Czasami sny spełniają się i są całkiem miłą realnością.


Nie tym razem. W ogóle odwzorowując miasto, niezależnie od gry, musisz to zrobić idealnie, w przeciwnym wypadku zyskasz tylko stosy krytyki pokroju "buuu, nie ma mojego domu". Zbuduj samą sieć tramwajową i obstaw ją taborem (oczywiście prawdziwym, nie pierwszym lepszym), a będziesz wielki*. Dodaj do tego prawdziwy układ ulic i kupę budynków, których uprościć się nie da (bo są charakterystyczne), a skończysz za pół wieku. Niestety :(

* -> I to mnie boli we wszystkich GTA. Straszna bieda, jeśli chodzi o komunikację szynową. Ale to nie dziwne, w końcu akcja dzieje się w USA. San Andreas może i to poprawia. Ale to dalej nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nowe gry z SS są ciekawe, ale Antologia Max payne to przegięcie, 2 kupiłem 1,5 roku temu z SS, a jedynke mieli wydać rok temu w KK, tak było w ich katalogu, teraz to tą Antologie powinni wydać w KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 21:39, Quatre napisał:

Tak samo jak może być niezadowolony, że kupił pół roku temu premierę, a teraz za tą samą cenę
ma premierę z dodatkami. Takie są prawa rynku.


I pomysleć - w miniony poniedziałek kupiłem sobie "Medievala Total War Złota Edycja" PL czyli podstawka plus dodatek "Viking invasion" za... 19,90 PLZ kiedy.... 2 pażdziernika 2001 r. kupiłem sobie "Medievala Total War" (Eng.) za... 155 PLZ a 29 czerwca 2003 r. dokupiłem sobie "Viking invasion" za 99,90 PLZ:)))

Hmm? I jak mam się czuć? Ano czuję się normalnie i nie uważama aby ktoś nabił mnie w butelkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ja jeszcze tu kroplę goryczy doleję, w Clicku zapowiadaliście 7 gier na nowego S$ :P właśnie coś mi tak nie dawało spokoju, że coś tak jakby mniej tych gier się ukazało:) Ciekawe czy coś nie wyszło, czy może maxa 1 i2 policzono jak 2 gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Antologii Max Payne jestem zadowolony, ale mogli by ją dać do KK tym bardziej, że to są klasyki a i stosunki z Rokstar a Cenegą są coraz lepsze stąd te wersje polskie VC i SA. Tym bardziej, że wiele osób już nabyło drugą część Max Payne w S$S tu trochę dziwne posunięcie bo kupowanie tylko dla jedynki za tą samą cenne jest chore. Bo jak ktoś nabył wcześniej samego MP 2 w S$S. Mogli by przynajmniej MP 1 wrzucić samą do KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 21:50, strajker napisał:

> Tak samo jak może być niezadowolony, że kupił pół roku temu premierę, a teraz za tą samą
cenę
> ma premierę z dodatkami. Takie są prawa rynku.

I pomysleć - w miniony poniedziałek kupiłem sobie "Medievala Total War Złota Edycja" PL
czyli podstawka plus dodatek "Viking invasion" za... 19,90 PLZ kiedy.... 2 pażdziernika
2001 r. kupiłem sobie "Medievala Total War" (Eng.) za... 155 PLZ a 29 czerwca 2003 r. dokupiłem
sobie "Viking invasion" za 99,90 PLZ:)))

Hmm? I jak mam się czuć? Ano czuję się normalnie i nie uważama aby ktoś nabił mnie w butelkę:)


No cóż firma próbuje wyciągnąć ze swoich tytułów max zysków. W sumie nie można mieć do nich pretensji, tylko najlepiej rozważnie kupować. I tak dobrze, że nie zachowuje się jak LEM, którego strategia jest esencją porażkowatości. (Jak oni utrzymują się na rynku? W ciągu ostatniego roku kupiłem od nich 2 gry, a z tego co wiem inni gracze mają podobnie...)
Sam dałem się raz nabrać kupiłem w sklepie Cenegi "przecenionego" Prince Of Persia Warrior Within, tego samego dnia jak do mnie dotarł w sklepach był już jako KK, taniej niż po przecenie (nie mówiąc o wysyłce :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 21:42, Quatre napisał:

Wcale tak źle ta strona nie działa


Naprawdę strasznie wolno mi ta strona działa, a sklep cenegi, albo jakies newsy na niej wcale mi się nie otwierają :/ Za to strona KK otwiera się błyskawicznie :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 21:50, kordzio1 napisał:

A to ja jeszcze tu kroplę goryczy doleję, w Clicku zapowiadaliście 7 gier na nowego S$ :P właśnie
coś mi tak nie dawało spokoju, że coś tak jakby mniej tych gier się ukazało:) Ciekawe czy
coś nie wyszło, czy może maxa 1 i2 policzono jak 2 gry


Heh, wszystko jest pod kontrolą - nikt nie policzył maxów jako dwóch gier, bo równie dobrze można byłoby policzyć Kozaków jako dwie gry, czy też Rise of Nations tak samo:)
Gier w czerwcu będzie 7, ale wszystko w swoim czasie..
Pozr,
Konrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczekam roczek-poltora, az antologia Max Payne''a wejdzie do KK :-) Jednak w SS to troche drogo, zwlaszcza, ze swietna antologia Deus Ex jest juz w Klasyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała prośba
Popracujcie nad szybkością działania waszych stron WWW.
Trafia wiadomo co, jak w sklepie zamawia się ok 20 minut parę gier.
Czy myśleliście o zmianie wyglądu gier z Supersellera ?
Te srebne pudełka są paskudne ;(((
I dlaczego Max Payne 1 + 2 nie wszedł od razu do KK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to się wkurzyłem... Mam MP2 (dałem za niego 120 zł na premierę...), miałem MP1, ale sprzedałem, a teraz czekałem na MP1 w KK i się nie doczekałem... Muszę teraz wydać 50 złociszy na grę, która ma już 5 lat a do tego drugą część już mam. Cenega powinna dać MP1 do KK i MP1 + MP2 do Supersellera. Tak by było lepiej...
No cóż wydam te 50 zł, ale tylko dla MP1, trochę mi szkoda kasy, bo za drugą połówkę (25 zł) mógłbym sobie kupić antologię Thiefa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować