Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2007 o 22:12, Dincooo napisał:

Jak dla mnie lepszym BĘDZIE ten dystrybutor, który zacznie wydawać gry na konsole w cenie dopasowanej
do naszego rynku, czyli premiery za ~100 złotych...


Jest to niemożliwe. Myślisz, że tylko u nas wymyślają sobie ceny na poziomie 200-250zł za grę na konsolkę? Nie. Cenę ustala wydawca (np. Sony). Jest ona taka, a nie inna, ponieważ m.in. konsole są tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 22:10, dawko1 napisał:

dla mnie CDP jest lepsze poniewaz :
-sa lepsze promocje

No nie wiem, skocz na stronę Cenegi, to zobaczysz co znaczy dobra promocja: Devil May Cry 3 za 25zł, smyczki do gier z KK, bilety do kina jak się kupi 3xKK w Empiku, słuchawki dla pierwszych 2k ludzi, którzy zarejestrują w piątek 3 gry z KK (o wartości ok 50zł te słuchawki, a więc całkiem porządne) - to są promocje dla ludzi, anie tak jak czasem w CDP, że mało kto z nich korzysta :/

Dnia 15.05.2007 o 22:10, dawko1 napisał:

-CDP jest bardziej popularniejsze (wiekszosc moich kumpli ma gry z CDP)

A gier Cenegi tez pewnie mają od groma :P Nikt nie ma GTA albo Obliviona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też masz rację Cenega zaszalała z cenami. A CDP żadnych ciekawych promocji i gadżetów do gier. Tym razem Cenega lepiej się stara. Stara się w końcu klienta zadowolić chodź nad sklepem Cenegi mogli by trochę popracować:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 22:21, dawko1 napisał:

Nie bede sie z wami sprzeczal


Tu nie chodzi o sprzeczanie się, ale o wymianę argumentów. Jest jeden warunek: niech one będą sensowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 22:21, Carl92 napisał:

Też masz rację Cenega zaszalała z cenami. A CDP żadnych ciekawych promocji i gadżetów do gier.
Tym razem Cenega lepiej się stara. Stara się w końcu klienta zadowolić chodź nad sklepem Cenegi
mogli by trochę popracować:]

Sklep Cenegi jest tragiczny, ale niech sam fakt, że chyba z pół godziny zamawiałem gry świadczy o klasie oferty w nim :D Jak by nic wartego kupna nie było, to w życiu bym tak się nie męczył :) Musimy napisać petycję do cenegi jako klienci, że chcemy sklepu z normalną prędkością działania :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 22:25, Quatre napisał:

> ok ok ok
>
> jestescie z CDP???????????
Ja jestem z Sosnowca ^_^

mi nie chodzi o miasto i nie smiej sie bo nie ma z czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 22:24, dawko1 napisał:

jestescie z CDP???????????


Jakbyśmy byli z CDP to pisałoby to pod naszymi avkami. Tak nie jest więc jesteśmy z Delegatury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 22:25, Quatre napisał:

> ok ok ok
>
> jestescie z CDP???????????
Ja jestem z Sosnowca ^_^

jesli jestescie z CDp to czemu popieracie Cenege przyznajecie sie do porazki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 22:27, dawko1 napisał:

mi nie chodzi o miasto i nie smiej sie bo nie ma z czego

Wiem, że nie chodziło Ci o miasto, ale nie mogłem sie powstrzymać, wybacz :)
Nie, nie jesteśmy z CDP, a ni z Cenegi. Gdybyśmy byli z CDP, mielibyśmy nicki kolorowane na niebiesko i podpis pracownik CDP w statusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2007 o 22:27, dawko1 napisał:

jesli jestescie z CDp to czemu popieracie Cenege przyznajecie sie do porazki????


Czemu mielibyśmy być z CDP? Czy myslisz, że każdy użytkownik tego forum jest pracownikiem CDP? Jeśli by tak było firma działałby jak nigdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi sie bardziej podoba CDP i ich dodatki i w edycji normalnej Wiedzmina byloby niezle jakby byl przynajmniej z metalu tenleb wilczk bo ladny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 22:27, dawko1 napisał:

jesli jestescie z CDp to czemu popieracie Cenege przyznajecie sie do porazki????

Najśmieszniejsze jest to, że my nikogo nie popieramy (przynajmniej ja). Jestem jak ta trzcinka na jeziorku, w którą stronę wiatr powieje (czytaj: kto wydaje lepszą grę i taniej), w tą stronę się uginam ^_^ Jestem totalnym konformistą nieznającym pojęcia lojalność klienta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2007 o 22:30, dawko1 napisał:

zapraszam na moj gramsajt


Ostatni co tak pisał w nieprzeznaczonym do tego temacie został zbanowany więc uważaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 22:36, rick90 napisał:


> zapraszam na moj gramsajt
>

Ostatni co tak pisał w nieprzeznaczonym do tego temacie został zbanowany więc uważaj.

ok to przepraszam bo jestem tu nowy i troche nie doswiadczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 22:30, Quatre napisał:

> jesli jestescie z CDp to czemu popieracie Cenege przyznajecie sie do porazki????
Najśmieszniejsze jest to, że my nikogo nie popieramy (przynajmniej ja). Jestem jak ta trzcinka
na jeziorku, w którą stronę wiatr powieje (czytaj: kto wydaje lepszą grę i taniej), w tą stronę
się uginam ^_^ Jestem totalnym konformistą nieznającym pojęcia lojalność klienta :D

Ja podobnie, lecz z lekkim zboczeniem na stronę cenegi, a dlaczego ? To już moja tajemnica(nie chcę też żadnych domysłów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować