Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2006 o 21:39, Ponury rzniwiaż napisał:

> > No topowiesz ze nie trafily w gusta graczy czy cos podobnego ps jak mowilem to ryzykowne

> posuniecie
> > i rozumiem ze jezeli bys odpoiwedial inaczej bylaby to anty reklama:)
> zawsze jakaś opcja :)

A tak na marginesie szykujecie cos jescze??


mnóstwo, mnóstwo fajowych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

??

Dnia 18.04.2006 o 21:42, Marcuz napisał:


mnóstwo, mnóstwo fajowych rzeczy :)


Ale cos takiego co by oprzebilo pferte innych lub chociaz z nia konkurowalo bo sie nie obrazale szczerze mowiac nie am od was gir:) mam gry lema techlandu najwiecej cdp ale jescze nic od was nie trafilo w moje lapki (chyba ze bylo jako full w cda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 21:49, Ponury rzniwiaż napisał:

??
>
> mnóstwo, mnóstwo fajowych rzeczy :)

Ale cos takiego co by oprzebilo pferte innych lub chociaz z nia konkurowalo bo sie nie obrazale
szczerze mowiac nie am od was gir:) mam gry lema techlandu najwiecej cdp ale jescze nic od
was nie trafilo w moje lapki (chyba ze bylo jako full w cda:(


no, mam nadzieję przynajmniej, że tendencja się odmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 20:56, Marcuz napisał:

Nie powinienem się wypowiadać :)
Powiem tak,śpie jak dziecko ;)

btw, jakie drobne szczegóły?
Podaj proszę a w zamian podam Ci Nasze :)


-Specjalne, grubsze pudełko dotąd znane z droższych edycji gier,
-Nowoczesny design zbliżony do premierowego wydania gry;
-Wysokiej jakości kolorowe nadruki na płyty,
-Dwukrotnie obszerniejsza instrukcja drukowana na papierze kredowym z kolorową okładką, dodatkowo zawierająca poradnik do gry,

Jak dla mnie to sa drobne szczegoly wydania, jednak ciesza oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2006 o 21:50, Marcuz napisał:

no, mam nadzieję przynajmniej, że tendencja się odmieni :)


To juz zalezy tylko od was bo ja jako klient wybieram to co dla mnienajllepsze a to jak do tejpory serwuje micdpbo jako staly klient mam znizki po drugie konkursy pokroju bombek gdzienpdostalem gratisw postaci giery skutecznie przynajmniej mnie przyciagaja (wspomne jeszte tylko o poromcji 2+2+3 ) tego i u was brakuje po drugie wydaje mi seie iz macie troche za maly przekroj gatunkowy (jesli chodzi o gry) ale to tylkomoja opinia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 21:52, Radament napisał:

> Nie powinienem się wypowiadać :)
> Powiem tak,śpie jak dziecko ;)
>
> btw, jakie drobne szczegóły?
> Podaj proszę a w zamian podam Ci Nasze :)
>

-Specjalne, grubsze pudełko dotąd znane z droższych edycji gier,
-Nowoczesny design zbliżony do premierowego wydania gry;
-Wysokiej jakości kolorowe nadruki na płyty,
-Dwukrotnie obszerniejsza instrukcja drukowana na papierze kredowym z kolorową okładką, dodatkowo
zawierająca poradnik do gry,

Jak dla mnie to sa drobne szczegoly wydania, jednak ciesza oko :)


Jeśli chodzi o pudełko - na zachodzi jak i u Nas EA wydaje w cienkim z bardzo dobrym skutkiem - wybraliśmy cienkie

My mamy prawdziwą klasykę gier (pamietam jak NXK było prawdziwą klasyką, PT,BG1,BG2,Fallout, Fallout Tactics, itp) i nie chcemy zmieniać wyglądu dla tego.Ma być klasyczny

Nadruki na płyty - j.w.

Instrukcje - ktoś już pisał na ten temat,


Elwro

Delegat

18.04.2006, 21:42
Zwroccie uwage, o ile lepiej brzmi "Dwukrotnie obszerniejsza" niż "32-stronicowa" :-).
Na 32 stronach ma sie zmiescic instrukcja i poradnik...


My dajemy Anthologie i Złote Edycje, czyli kilka gier na raz - to powinno cieszyć i oko i kieszeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 22:04, Marcuz napisał:

Instrukcje - ktoś już pisał na ten temat,


Elwro

Delegat

18.04.2006, 21:42
Zwroccie uwage, o ile lepiej brzmi "Dwukrotnie obszerniejsza" niż "32-stronicowa" :-).
Na 32 stronach ma sie zmiescic instrukcja i poradnik...


My dajemy Anthologie i Złote Edycje, czyli kilka gier na raz - to powinno cieszyć i oko i kieszeń
:)


zabawne sam pan twierdzisz ze nie bedziesz sie wypowiadal na temat konkurencyjnej oferty cdp bo to przeciez nieobiektywne by bylo a sam wybierasz pochlebne cenedze / niepochlebne cdp tobie cytaty uzytkownikow i kontrastujesz z tym jak bardoz kolekcja klasyki bedzie lepsza. oj chyba dzisiejszy news bardzo musial dac sie wam w kosc skoro juz na taki pulap zeszliscie.

"My mamy prawdziwą klasykę gier" i dlatego nadruki na plytach beda jednokolorowe. ciekawy argument...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 22:17, D2T napisał:

zabawne sam pan twierdzisz ze nie bedziesz sie wypowiadal na temat konkurencyjnej oferty cdp
bo to przeciez nieobiektywne by bylo a sam wybierasz pochlebne cenedze / niepochlebne cdp tobie
cytaty uzytkownikow i kontrastujesz z tym jak bardoz kolekcja klasyki bedzie lepsza. oj chyba
dzisiejszy news bardzo musial dac sie wam w kosc skoro juz na taki pulap zeszliscie.

"My mamy prawdziwą klasykę gier" i dlatego nadruki na plytach beda jednokolorowe. ciekawy argument...



Nie twierdze ze Klasyka Cenegi bedzie lepsza od XKX i odwrotnie
Wyniki sprzedazowe zdecyduja
Niestety sam musi pan przyznac ze jesli chodzi o Klasyke gier w XKX to jest ich coraz mniej, dlatego moim zdaniem zmiana layout''u
Jakos sobie nie wyobrazam klasycznych "rzeczy" w kolorach - vide stare filmy
Jesli chodzi o daniu w kosc przez newsa to gratuluje poczucia humoru, jesli jest takie jak Nasze po przeczytaniu go ,to jest pan szczesliwym czlowiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 22:04, Marcuz napisał:

Jeśli chodzi o pudełko - na zachodzi jak i u Nas EA wydaje w cienkim z bardzo dobrym skutkiem
- wybraliśmy cienkie

My mamy prawdziwą klasykę gier (pamietam jak NXK było prawdziwą klasyką, PT,BG1,BG2,Fallout,
Fallout Tactics, itp) i nie chcemy zmieniać wyglądu dla tego.Ma być klasyczny

Nadruki na płyty - j.w.

Instrukcje - ktoś już pisał na ten temat,


Elwro

Delegat

18.04.2006, 21:42
Zwroccie uwage, o ile lepiej brzmi "Dwukrotnie obszerniejsza" niż "32-stronicowa" :-).
Na 32 stronach ma sie zmiescic instrukcja i poradnik...


My dajemy Anthologie i Złote Edycje, czyli kilka gier na raz - to powinno cieszyć i oko i kieszeń
:)


http://www.gram.pl/seria.asp?id=19
Sa i zlote edycje, a Anthologie to nie wiem, tutaj nie ma ich do konca, ale jak widac w zlotych edycjach sa dodatki.
Heh kto ten Elwro ? Ostatnio ciagle go cytujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 22:26, Radament napisał:

> Jeśli chodzi o pudełko - na zachodzi jak i u Nas EA wydaje w cienkim z bardzo dobrym
skutkiem
> - wybraliśmy cienkie
>
> My mamy prawdziwą klasykę gier (pamietam jak NXK było prawdziwą klasyką, PT,BG1,BG2,Fallout,

> Fallout Tactics, itp) i nie chcemy zmieniać wyglądu dla tego.Ma być klasyczny
>
> Nadruki na płyty - j.w.
>
> Instrukcje - ktoś już pisał na ten temat,
>
>
> Elwro
>
> Delegat
>
> 18.04.2006, 21:42
> Zwroccie uwage, o ile lepiej brzmi "Dwukrotnie obszerniejsza" niż "32-stronicowa" :-).

> Na 32 stronach ma sie zmiescic instrukcja i poradnik...
>

>
> My dajemy Anthologie i Złote Edycje, czyli kilka gier na raz - to powinno cieszyć i oko
i kieszeń
> :)

http://www.gram.pl/seria.asp?id=19
Sa i zlote edycje, a Anthologie to nie wiem, tutaj nie ma ich do konca, ale jak widac w zlotych
edycjach sa dodatki.
Heh kto ten Elwro ? Ostatnio ciagle go cytujecie :)


Nie ciągle, tylko chyba 2 raz i tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 22:25, Marcuz napisał:

Jakos sobie nie wyobrazam klasycznych "rzeczy" w kolorach - vide stare filmy


Jest technika pozwalajaca stare filmy zamienic na kolor, takze nie wiem co w tym zlego. Ja osobiscie uwazam, ze kolor jest fajniejszy a nie szaro ponury czarno-bialy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 22:41, Radament napisał:

> Jakos sobie nie wyobrazam klasycznych "rzeczy" w kolorach - vide stare filmy

Jest technika pozwalajaca stare filmy zamienic na kolor, takze nie wiem co w tym zlego. Ja
osobiscie uwazam, ze kolor jest fajniejszy a nie szaro ponury czarno-bialy ^^


Oczywiście, że może mieć to dobre strony, tyle że (pisze o filmach) przestają oddawać już klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 22:41, Radament napisał:

> Jakos sobie nie wyobrazam klasycznych "rzeczy" w kolorach - vide stare filmy

Jest technika pozwalajaca stare filmy zamienic na kolor, takze nie wiem co w tym zlego. Ja
osobiscie uwazam, ze kolor jest fajniejszy a nie szaro ponury czarno-bialy ^^

Ale kolorowy film czarno-biały już niema takiego klimatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 22:41, Radament napisał:

> Jakos sobie nie wyobrazam klasycznych "rzeczy" w kolorach - vide stare filmy

Jest technika pozwalajaca stare filmy zamienic na kolor, takze nie wiem co w tym zlego. Ja
osobiscie uwazam, ze kolor jest fajniejszy a nie szaro ponury czarno-bialy ^^

Tym bardziej, ze te stare filmy, o ktorych tutaj mowa, juz w dniu premiery byly w kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 22:41, Radament napisał:

Ja osobiscie uwazam, ze kolor jest fajniejszy a nie szaro ponury czarno-bialy ^^


ale oczywiscie ze kolorowa plyta, opakowanie czy instrukcja sa fajniejsze. dlatego wlasnie gier czy innych produktow nie wydaje sie owinietych w brazowy papier. tyle ze jak nietrudno sie domyslic kolor kosztuje wiecej. kilkoplytowa gra i juz przez nadruki koszta rosna. co wiec robisz? wydajesz jednokolorowe plytki i sprzedajesz to klientowi jako ''bardziej klasyczne'' albo ''spojne dezajnowo'' czy jakis inny taki crap :D.

chyba nikt z odrobina rozsadku nie spodziewac sie ze otrzyma informacje ''wybralismy jednokolorowe bo sa tansze'' albo ''wybralismy jednokolorowe aby wiecej zarobic na kazdym pudelku'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 22:46, D2T napisał:

> Ja osobiscie uwazam, ze kolor jest fajniejszy a nie szaro ponury czarno-bialy ^^

ale oczywiscie ze kolorowa plyta, opakowanie czy instrukcja sa fajniejsze. dlatego wlasnie
gier czy innych produktow nie wydaje sie owinietych w brazowy papier. tyle ze jak nietrudno
sie domyslic kolor kosztuje wiecej. kilkoplytowa gra i juz przez nadruki koszta rosna. co wiec
robisz? wydajesz jednokolorowe plytki i sprzedajesz to klientowi jako ''bardziej klasyczne''
albo ''spojne dezajnowo'' czy jakis inny taki crap :D.


Nigdy nie uważałem NXK za crap, hmm.., a chyba własnie tak była wydana.

Dnia 18.04.2006 o 22:46, D2T napisał:

chyba nikt z odrobina rozsadku nie spodziewac sie ze otrzyma informacje ''wybralismy jednokolorowe
bo sa tansze'' albo ''wybralismy jednokolorowe aby wiecej zarobic na kazdym pudelku'' :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 22:50, Marcuz napisał:

Nigdy nie uważałem NXK za crap, hmm.., a chyba własnie tak była wydana.


ale ja bardzo prosze czytac ze zrozumieniem. napisalem wyraznie "wydajesz jednokolorowe plytki i sprzedajesz to klientowi jako ''bardziej klasyczne'' albo ''spojne dezajnowo'' czy jakis inny taki crap :D." slowem crap okreslam kolejne, dowolnie inne, alternatywe uzasadnienie / haselko marketingowe czemu produkt jest czarnobialy a nie kolorowy.

przypomne jeszcze od czego dyskusja sie zaczela
ja: "My mamy prawdziwą klasykę gier" i dlatego nadruki na plytach beda jednokolorowe. ciekawy argument...
pan: jakos sobie nie wyobrazam klasycznych "rzeczy" w kolorach

PS :calkowicie poza tym - nxk jak i wszystkie serie ponizej 40 zeta u nas wygladaly bardzo przecietnie. niestety jeszcze sporo wody uplynie w wisle zanim nasi wydawcy dogodnia jakosciowo np australisjkie wydania gier / filmow. kolorowe plytki to spory krok na przod. moze kiedys doczekamy sie kolorowych instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 22:50, Marcuz napisał:

Nigdy nie uważałem NXK za crap, hmm.., a chyba własnie tak była wydana.

> chyba nikt z odrobina rozsadku nie spodziewac sie ze otrzyma informacje ''wybralismy jednokolorowe

> bo sa tansze'' albo ''wybralismy jednokolorowe aby wiecej zarobic na kazdym pudelku''
:D


To wydajcie w czarnobialych pudelkach, z czarnobiala instrukcja, z czarnobialymi nadrukami i plytami. I bedziecie mieli klasyka, jesli tak Wam sie tak podoba i uwazacie ze NXK bylo do bani wydane. Skoro tak to czemu tak nie macie ? Ja tam wole kolor, przynajmniej cieszy oko, a jak bede mial takie ponure pudelka, to matka powie zebym to cos wyrzucil, bo nie pasuje do wystroju wnetrza mego pokoju. A zazwyczaj pudla stawiam na polce, tak ze sa widoczne :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 22:57, D2T napisał:

> Nigdy nie uważałem NXK za crap, hmm.., a chyba własnie tak była wydana.

ale ja bardzo prosze czytac ze zrozumieniem. napisalem wyraznie "wydajesz jednokolorowe plytki
i sprzedajesz to klientowi jako ''bardziej klasyczne'' albo ''spojne dezajnowo'' czy jakis
inny taki crap :D." slowem crap okreslam kolejne, dowolnie inne, alternatywe uzasadnienie /
haselko marketingowe czemu produkt jest czarnobialy a nie kolorowy.

przypomne jeszcze od czego dyskusja sie zaczela
ja: "My mamy prawdziwą klasykę gier" i dlatego nadruki na plytach beda jednokolorowe. ciekawy
argument...

oj jak widzę utkwiło między żebrami :)

Dnia 18.04.2006 o 22:57, D2T napisał:

pan: jakos sobie nie wyobrazam klasycznych "rzeczy" w kolorach

Oczywiście że wyobrażam, tylko już do mnie "nie przemawiają"

Dnia 18.04.2006 o 22:57, D2T napisał:

PS :calkowicie poza tym - nxk jak i wszystkie serie ponizej 40 zeta u nas wygladaly bardzo
przecietnie. niestety jeszcze sporo wody uplynie w wisle zanim nasi wydawcy dogodnia jakosciowo
np australisjkie wydania gier / filmow. kolorowe plytki to spory krok na przod. moze kiedys
doczekamy sie kolorowych instrukcji.

Moze, całe szczęscie że doczekaliśmy się Anthologii i Złotych edycji za 24.90 :), ale co tam zawsze mozna oglądać kolorowe CDLabele i się z tego niezmiernie cieszyc.
POwinniśmy wymyślać coś sami a nie ściągać z Australijskich kolegów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 22:59, Radament napisał:

To wydajcie w czarnobialych pudelkach, z czarnobiala instrukcja, z czarnobialymi nadrukami
i plytami. I bedziecie mieli klasyka, jesli tak Wam sie tak podoba i uwazacie ze NXK bylo do
bani wydane. Skoro tak to czemu tak nie macie ? Ja tam wole kolor, przynajmniej cieszy oko,
a jak bede mial takie ponure pudelka, to matka powie zebym to cos wyrzucil, bo nie pasuje do
wystroju wnetrza mego pokoju. A zazwyczaj pudla stawiam na polce, tak ze sa widoczne :S

Uważam że NXK nie było wydane do bani, wręcz odwrotnie, bardzo mi sie podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować