Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Ja dawno nie kupiłem gdy od innego wydawcy niż CDP, ba nawet nie kupiłem od dawno gry innej niż NXK, już chyba z 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt póki co CDP wymiatał mi kasę kolejnymi swoimi promocjami, i tytuły z Cenegi odkładałem na póżniej, ale z CDP właściwie większość mam, tego co nie mam może bym kupił gdyby staniało i było bardziej zwarte gothic 1, 2+; Empire Earth 1, 2+; Warhammer 40K z dodatkiem; Heroes oMM 1,2,3,4 z dodatkami (za 50PLN); Settlers 1,2,3,4,5 z dodatkami(to nawet za 120PLN) i tyle.

Więc teraz czas na Cenegę i nadrobienie zaległości (chyba, że CDP znów mnie zaskoczy, ale raczej wątpię, bo poszedł w zupełnie inną stronę (rozbija zamiast Antologizować).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 19:58, Harmegidon napisał:

To ja dziękuję za ewolucję firm, zawsze gdzie jest ewolucja firm to nie ma taktu. I nie masz
racji że jest starsza, bo sama nazwa........ aaaa z resztą nie ważne, gnijcie w tej cenedze(nawet
nie wiem jak to się czyta czy cenega czy kenega).


a za przeproszeniem co ty masz do Cenegi? Wystarczy spojrzeć na plan wydawniczy z ostatniego pólracza Cenegi i CDP. I w tym zestawieniu CDP wypada niestety słabo. I to bardzo. Jeśli chodzi o jakość lokalizacji ostatnio cenega też wypada lepiej(wręcz bardzo dobrze- vide:Still Life cz ostatni PoP. Widać że chłopaki chcą powalczyć o prym w dystrybucji gier komputerowych, i czy ci się to podoba czy nie to ostaniego czasu całkiem sprawnie im to wychodzi. Nie ma co się obrażać , bluźnić i klątwy rzucać tylko dopingować konkurencję. Jedynie w czym Cenega zawala to sprawe marketingowe ale może i tego kiedyś się nauczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 19:58, Harmegidon napisał:

To ja dziękuję za ewolucję firm, zawsze gdzie jest ewolucja firm to nie ma taktu.


Powiedz to np. Bioware , którzy w zeszłym roku też w fuzję weszli.....

Dnia 20.04.2006 o 19:58, Harmegidon napisał:

gnijcie w tej cenedze


Wypowiedź godna prawdziwego fanboy''a. Swoją drogą Soleila ,zdaje się w bardzo subtelny sposób dała ci do zrozumienia ,że jeszcze parę takich tekstów i delegatem być przestaniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 20:10, Minsc i Boo napisał:

/.../ Jeśli chodzi o jakość lokalizacji ostatnio cenega też wypada lepiej(wręcz bardzo dobrze- vide:Still Life
cz ostatni PoP. /.../


A już nie wspomne o Bard''s Tale. Na to również trzeba zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2006 o 20:13, Seldon napisał:

Wypowiedź godna prawdziwego fanboy''a. Swoją drogą Soleila ,zdaje się w bardzo subtelny sposób
dała ci do zrozumienia ,że jeszcze parę takich tekstów i delegatem być przestaniesz :P



Ni :> Nie taka moja rola i nie taki miałam zamiar. Topic jest ciekawy i niech taki pozostanie. Ot co. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

natanadler -------->


<I> "Nie cały plan wydawniczy Cenegii, ale tutaj też mają u mnie + ale miłe zaskoczenie ze strony obsługi klienta.
Miałem problemy z uruchomieniem Splinter Cell 3 i po 24h od wysłania maila do pomocy technicznej otrzymałem rozwiązanie problemu. To jeden z tych przypadków, który mnie przekonuje. Bardzo cenię sobie obsługę klienta nie tylko, jeśli o gry chodzi. Uważam, że 24h na odpowiedź to wystarczająca ilość czasu. Szkoda, że niektóre firmy tego nie rozumieją (pozdrowienia dla Topware:D) i tracą klientów"</I>


Powinno być raczej pozdrowienia dla TPSA ( neostrada ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2006 o 20:15, DEViANCE napisał:

A już nie wspomne o Bard''s Tale. Na to również trzeba zwrócić uwagę.


Śmiem stwierdzić że jedyną rzeczą ktora w tej grze była naprawde udana to własnie polonizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 20:22, Minsc i Boo napisał:

Śmiem stwierdzić że jedyną rzeczą ktora w tej grze była naprawde udana to własnie polonizacja

Aha... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 20.04.2006 o 20:22, Minsc i Boo napisał:

Śmiem stwierdzić że jedyną rzeczą ktora w tej grze była naprawde udana to własnie polonizacja


Ogólnie gra bardzo mi się podobała, a udział Borysa Szyca i Piotra Fronczewskiego był rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cd projekt zdecydowanie wygrywa przede wszystkim CENA jest o wiele nizsza od Cenegi, nastepnie ma wiele hitow SWIETNIE spolszczonych co cenedze czasem sie nie udaje, cenega rowniez ma kilkia hitow teraz zamawiam od niej 2 gry hiddena analogie i mafie ale od cd projketu to wydaje dla siebie 200 zl miesiecznie na gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>aaaa z resztą nie ważne, gnijcie w tej cenedze(nawet

Dnia 20.04.2006 o 19:58, Harmegidon napisał:

nie wiem jak to się czyta czy cenega czy kenega).


W takim razie Ty gnij sobie w CDP. Pracujesz/pracowałeś dla CDProjektu? Taki fanatyzm jest zdecydowanie niezdrowy... Ile ciekawych tytułów Cię omija!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 21:04, Jerodzik napisał:

W takim razie Ty gnij sobie w CDP. Pracujesz/pracowałeś dla CDProjektu?


Szczerze wątpie , nie ten poziom. ;) Poza tym ludzie z CDp też grają w gry kokurencji , bo to przede wszystkim gracze, jak my :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 21:06, Seldon napisał:

Szczerze wątpie , nie ten poziom. ;) Poza tym ludzie z CDp też grają w gry kokurencji , bo
to przede wszystkim gracze, jak my :)


Ooooj, nie wyczułeś mojego delikatnego i subtelnego żarciku ;). Doskonale wiem, że nie zniżyliby się do czegoś takiego. Po prostu szukam gdzieś źródła jego miłości do CDP:). W końcu sam się wyda;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 21:08, Jerodzik napisał:

Ooooj, nie wyczułeś mojego delikatnego i subtelnego żarciku ;)


Bardzo możliwe, bo zmęczony trochę po zajęciach jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 19:58, Harmegidon napisał:

To ja dziękuję za ewolucję firm, zawsze gdzie jest ewolucja firm to nie ma taktu.

Taktu - faktu? Sorry, ale nie za bardzo zrozumiałem pytanie. :)

Dnia 20.04.2006 o 19:58, Harmegidon napisał:

I nie masz
racji że jest starsza, bo sama nazwa........ aaaa z resztą nie ważne, gnijcie w tej cenedze(nawet
nie wiem jak to się czyta czy cenega czy kenega).

Kto ma gnić w Kenedze? :) Ja nie mam zamiaru w nikim/niczym gnić. Fakt, że sama Cenega nie jest starsza od CDP to prawda, ale jej część(ten kawałek IPSu) - owszem.

Zresztą czemu muszą padać tutaj takie niemiłe słowa? Czemu wszechobecna jest ta perfidna wojna pt. "mój dystrybutor lepszy". To że jestem najbardziej przywiązany do CDP nie obliguje mnie do tego, że mam najeżdżać na Cenegę czy innych dystrybutorów mówiąc że ich gry to szit. Zresztą sprawę już ładnie wyjaśniła Soleila, za co jej ładnie dziękuję i nie rozgrzebujmy już więcej tematu. :)

Ja naprawdę bardzo lubię i Cenegę, i CDP. Marcuz, ostatnio kupiłem Lotus Challenge i pomimo że zawiodłem się na tej grze, to nie mam do Was specjalnego żalu ze ją u nas wydaliście. Gra jest paszteciarska, ale ma to coś, że chce się do niej wracać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 18:11, Marcuz napisał:

całe szczęście, że ludzie dostrzegają to już sami

Niestety, nie wszystkim jeszcze pootwierały się klapeczki na oczach, ale trza wierzyć w ludzi i mam nadzieję, że po jakimś czasie dojrzeją do tego.

Powiedz mi, proszę, czy planujecie wydanie jakichś wyścigóweczek w najbliższym czasie? I czy może będą one po atrakcyjnych cenach? Czy już zaprzestaliście puszczania gier w serii Xtra Premiera? Bo mam z niej Lotus Challenge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 21:04, Jerodzik napisał:

W takim razie Ty gnij sobie w CDP. Pracujesz/pracowałeś dla CDProjektu?


Soleila przed chwilą zwracała uwagę za nieodpowiednie słownictwo - http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2695&pid=824. Jeśli uważasz że Ty masz dyspensę od obowiązku kulturalnego zachowania to pragnę także i Ciebie sprowadzić na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 20:44, ArtuRPGpl napisał:

Cd projekt zdecydowanie wygrywa przede wszystkim CENA jest o wiele nizsza od Cenegi, (...)

Niższa? Znaczy się w sensie wzrostu? Marcuz jaka tam u Was śrenia jest? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować