Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2009 o 23:11, Miniu napisał:


No to świetny program dla graczy... zachęca do usuwania programów antywirusowych. Genialna solucja. Może w ogóle niedługo zostaniemy zmuszani np. do pozbycia się z domu pralki i lodówki w celu zainstalowania gry... Widzicie kretynizm tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, może komuś się to przyda, bo na razie u mnie zadziałało.
Ściągały się jakieś syfy no-names automatycznie. Trwało to cholernie długo i niczego nie poprawiało.
Wkurzyłem się i po prostu wyłączyłem automatyczną aktualizację. Zdesperowany włączyłem jeszcze raz płytę z Mojego komputera i zaczęło instalować grę z płyty.
A gdzie to jest, kuźwa, w instrukcji instalacyjnej???

Czyli należy wyłączyć automatyczną aktualizację w steamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 23:35, rosenand napisał:

Nie martw się, przyjdzie pora na ściąganie update''a to jeszcze sobie poczekasz ;)


Najwyżej spróbuję bez :)

Dnia 04.03.2009 o 23:35, rosenand napisał:

Dobranoc.


Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 23:35, rosenand napisał:

Nie martw się, przyjdzie pora na ściąganie update''a to jeszcze sobie poczekasz ;)


Najważniejsze, że instalacja przebiega prawidłowo - z płyty. Pobranie patcha to najmniejszy problem.

Dnia 04.03.2009 o 23:35, rosenand napisał:

Dobranoc.


Miłych snów. Karaluszki do poduszki, czy jakoś tak. ;)

Dnia 04.03.2009 o 23:35, rosenand napisał:

Gdzie sie wyłacza te aktualizacje w Steamie?


Prawy przycisk myszy na nazwę gry, właściwości, jedna z zakładek - tam usuń znaczek w polu "always keep this game up to date".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa. Po wyłączeniu tych cholernych aktualizacji.
To jest, póki co, rozwiązanie problemu z instalacją.
Ludzie, jak się trzeba wku***wić i jak trzeba być zdesperowanym, żeby w końcu na to wpaść? Bo producent i wydawca takiej informacji nie raczyli zamieścić... Ech, szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 23:47, PAVL0 napisał:

To pole mam kompletnie nieaktywne


Ja kliknąłem na nazwie gry w zakładce Moje Gry i wybrałem wyłączenie z menu kontekstowego, o ile pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo niezbyt wczesnej pory pozwoliłem sobie zreinstalować Empire wraz z Steamem :P Mam 8GB więc już niedługo. Swoją drogą kiedy wyświetla błąd mogłoby chociaż podać co jest jego przyczyną. Może to być posiadanie antivira (sam mam AVG) lub brak płyty w napędzie... Nie chcę usuwać mojego antywirusa, dopóki nie będę miał pewności, że to pomoże, nie będę próbował po omacku wszystkiego. Kiedy widzę ERROR 404, to wiem co może być tego przyczyną, to na infie. Kiedy zaś widzę napis: Gra jest chwilowo niedostępna... Coś tu jest nie tak. Z praktycznością i intuicją nie ma to nic wspólnego. Jeszcze jedno: ciekawi mnie skąd tak niska forma CDP z przygotowaniem edycji specjalnej. Ktoś wcześniej podał obrazek ze skrzynką, kompasem i piersiówką... Zawsze to nam zazdrościli jakości EK (Wiedźmin, Medieval II, Mass Effect, Heroes V itp.) a na dzień dzisiejszy jest wręcz odwrotnie. Pudełko z grą, mapka, poradnik, instrukcja i "artbook" (porównanie tego i tego z Medievala II - bezcenne) wrzucone byle jak do kartonowego boxu - za tą cenę miałem wszystkie EK oprócz bogatego Wiedźmina, a jakość i ilość była nieporównywalnie lepsza. Co ja mówię, standardowa edycja Wiedźmina lepiej się prezentowała.
Już jest 11GB :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 23:49, Yarr napisał:

> To pole mam kompletnie nieaktywne

Ja kliknąłem na nazwie gry w zakładce Moje Gry i wybrałem wyłączenie z menu kontekstowego,
o ile pamiętam.


Prawym na nazwie gry/właściwości/zakładka uaktualnienia/
Nic tam nie mogę zmienic - jak widać na screenie kilka postów wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez w koncu zadzialalo, ale jeszcze inaczej.

Na angielska wersje zrobilem reinstalke w wersji polskiej, a nastepnie z powrotem na wersje angielska.
Steam polaczyl sie z serwerem bez problemu i sciagnal aktualizacje doslownie w 30 s, chociaz mialem tak jak Yarr - wylaczone automatyczne aktualizacje (!). Wiec moze to jest klucz - wylaczyc aktualizacje w steamie, a nastepnie pokombinowac z wersjami jezykowymi gry?

Znalazlem przy okazji kolejna ulomnosc Steama: Gdy juz wszystko jest ok i zmienimy wersje jezykowa np z PL na ENG , to za kazdym razem Steam bedzie laczyl sie z serwerem i sciagal na nowo aktualizacje! Tak wiec koniecznie nie dotykac juz raz ustawionej wersji jezykowej, wylaczyc wszystkie aktualizacje w cholere i wyjac kabel od netu, co by Steam pracowal w wersji offline :)


PAVL0 - widze dwie mozliwosci, albo w wersji PL jest mniej opcji do wyboru, ale masz jakas inna wersje samego Steama...

P.S.

Jak komus zejdzie jeszcze ze dwa dni z aktywacja, to niech rozwazy upgrade kompa, bo u mnie na 2xGF8800GTS 512MB + 2x2GB + Q9300 - wszystko po mocnym O/C + WC niestety na rozdzialce 1680x1050 przycina na ultra detalach :) Tak wiec mamy pierwsza gre i to na dodatek stategie, ktora zdetronizowala Crysisa jezeli chodzi o wymagania hardware ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt masz rację jakoś dziwinie to wygląda wielkie przedpotopowe tekturowe pudło w którym wszystko lata, oj biednie biednie ostatnimi czasy musi ciągnąć CD-P skoro te "Lepsze edycje" są marnym cieniem edycji specjalnych wydawanych wcześniej, cóż czekam na kolejną kolekcjonerkę tytułu co mnie ciekawić będzie, przyznać muszę że brakuje tu tej piersióweczki, już w MEdievalu II był ten żołnierzyk przynajmniej takie małe coś a tutaj ten artbook hmmm.... no właśnie hmmmmm już w Fallouce 3 był o wiele lepszy takie to na odczep się zrobione chyba było..:/ Może to także i przez to, że EK MEdievala II tak słabo się sprzedawała.. nic to ja szukam teraz mocniejszej karty graficznej która mi to cudo uciągnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największym u mnie problemem jest to że mam fatalne łącze i wszystko u mnie strasznie długo trwa. Instaluje ponownie Steama i w pół godziny zrobił mi aż 60 procent aktualizacji klienta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 5 i pół godz. rezygnuje... Nic nie pomaga. Żaden z opisanych tu sposobów nie działa u mnie... Spróbuje jeszcze jutro po powrocie z pracy a jak sie nie uda to będe się starał o oddanie gry i zwrot kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja walczyłem od 15.00.... I zainstalowałem właśnie - bez antywira, bez zapory i z potarganymi nerwami..
Kupiłem Jednostki doborowe. Zwracam tylko uwagę, że na instrukcji jest klucz do gry, a na wkładce klucz do doborowych jednostek, do wpisania później.. Steam to masakra..
Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstyd CDP!! Powinni byli uprzedzić, ze gra będzie wymagała Steama. Zapłaciłem za edycję specjalną i dowiedziałem się o tym jak kurier mi przyniósł grę. Anulowałbym zamówienie gdybym wiedział.... Złodzieje i oszuści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już na steama nie będę klną bo nie ma sensu ;> Wszyscy i tak wiedzą jak to z nim jest.
Mam inne pytanie. Czy tylko mi się dźwięk przycina podczas odtwarzania wszelkich filmików? W tym i reklam na początku :> Sterowniki do karty dźwiękowej mam teoretycznie aktualne... chociaż jak patrze na ich datę (2007) to się zastanawiam... innych na stronie producenta niestety nie znalazłem. Czy może wina leży gdzieś indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie foxie!
Żeby było jeszcze ciekawiej, to w wymaganiach sprzętowych gry jest podane, ze niezbędne jest

„szerokopasmowe połączenie z Internetem dla trybu multiplayer”,

natomiast nikt nie był w stanie choćby zająknąć się, że połączenie z netem jest NIEZBĘDNE(!!!) do ZAINSTALOWANIA gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować