Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Witam - dwa małe pytanka:

1. Gdzie w Wawie na pewno można kupić E:TW? Byłem w jednym MM i Empiku i nie było... ktoś wie czy w Arcadii jest?
2. Czytałem że aby odpalić Empire to po zainstalowaniu należy coś zassać ze Steama? Dużo tego jest? Mam dość cienkie łącze i do tego radiowe i boje się że se nie pogram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 15:39, PAVL0 napisał:

1. Gdzie w Wawie na pewno można kupić E:TW? Byłem w jednym MM i Empiku i nie było...
ktoś wie czy w Arcadii jest?


Zamów w Wirtusie (taniej niż na gramie) i odbierz sobie w Alei Stanów Zjednoczonych.

Dnia 04.03.2009 o 15:39, PAVL0 napisał:

2. Czytałem że aby odpalić Empire to po zainstalowaniu należy coś zassać ze Steama? Dużo
tego jest? Mam dość cienkie łącze i do tego radiowe i boje się że se nie pogram...


Instalacja tej gry to największy cholerny syf z jakim chyba miałem do tej pory do czynienia. Co za debil to wymyślił, to nie wiem, ale ciągał bym go wołami po gościńcu? Kupiłem grę i nawet nie mogę się nią nacieszyć po pieprzony Steam nie pozwala mi jej zainstalować na kompie... To jakiś zajebiście ponury żart jest.
Ja mam łącze b.dobre... i co z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo nie ma. "Nasze" kompy były super wypasione rok temu. Dzisiaj są bardzo dobre ale przy tak wysokiej rozdzielczości jaką musisz używać nie oczekuj cudów. Lepszy proc lub 4870 kup i wtedy ok ;)

Właśnie skończyłem instalować Edycję Specjalną z Saturna - 139zł

Widzę, że paru osobom zdarzały się problemy, więc napiszę jak ja instalowałem:

-Odpaliłem STEAMa(konto mam od premiery programu)
-Po włożeniu płyty i odpaleniu autostartu wybrałem instalację ;)
-Wybrałem język polski(taki sam mam w STEAMie) a po chwili STEAM poprosił o CD-KEY
-Poczekałem jakieś 20min na zainstalowanie obu DVD
-STEAM zaczął ściągać jakiś update co szło znośnie szybko ale gdy dobiegł do końca zaczął od 0% - pozowliłem mu tak 3 razy zrobić a każdy kolejny trwał krócej.
-Zrestartowałem STEAMa
-Po ponownym uruchomieniu aktualizacja wgrała się w 20s
-Używając opcji "Aktywuj produkt w STEAM" wprowadziłem kod Jednostek Specjalnych

Gra hula jak ta lala :] Jedyne co mi się nie spodobało to totalny brak informacji i potwierdzenia, że posiadam faktycznie rozszerzoną edycję i wszystko poszło OK. Muszę wierzyć na słowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

STEAM to najlepszy program na rynku i pokłony się mu bić powinno za wygodę jaką dostarcza użytkownikom. Przeczytaj mój post powyżej a może znajdziesz rozwiązanie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gów.. to dało. Restartuje, ale nic się nie dzieje.. Mi nie WSKAKUJE NA 0%, ja CIĄGLE MAM 0% -.-

PS: Sorry za wulgaryzmy, ale jestem ostro wkur.. Kupiłem grę za sporo kasy, i na dodatek muszę przechodzić przez jakieś tortury, OMG -_-.

Btw, jedno pytanie. Jak to możliwe, że.. obu DVD? Mi się instalowało jedno o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 16:17, Simonshepard napisał:

Gów.. to dało. Restartuje, ale nic się nie dzieje.. Mi nie WSKAKUJE NA 0%, ja CIĄGLE
MAM 0% -.-

PS: Sorry za wulgaryzmy, ale jestem ostro wkur.. Kupiłem grę za sporo kasy, i na dodatek
muszę przechodzić przez jakieś tortury, OMG -_-.

Btw, jedno pytanie. Jak to możliwe, że.. obu DVD? Mi się instalowało jedno o_O


Bo zamiast instalować z DVD ściągałeś pewnie grę z internetu - Twój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm?
Zrobiłem tak:
1. Włożyłem płytę 1 do czytnika.
2. Nacisnąłem na instalację.
3. Wybrałem polską wersję jezykową.
4. Wpisałem CD-Key. <Na początku nie mogłem, sam nie wiem czemu, chyba dlatego, że dostałem przed premierą>
5. Zaczęło się instalować.
6. Po instalacji było wszystko OK, tylko że musiało się jeszcze uaktualnić..

Postępując według tych punktów, można byłoby dojść do wniosku, że wszystko zrobiłem dobrze, tylko że albo serwery Steama mają coś zje...., albo ja sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 16:12, Lailonn napisał:

STEAM to najlepszy program na rynku i pokłony się mu bić powinno za wygodę jaką dostarcza
użytkownikom. Przeczytaj mój post powyżej a może znajdziesz rozwiązanie problemu.


Wygoda? Najlepszy na rynku? Ty chyba w tym steamie pracujesz, żeby takie bajki opowiadać.
Powiem Ci jak to powinno wyglądać - kupujesz grę w sklepie, instalujesz i rejestrujesz dopiero na końcu. A nie, kuźwa mać, kupujesz grę, przychodzisz do domu, próbujesz instalować, a tu się okazuje, że najpierw musisz zainstalować pieprzony steam. Oczywiście nie ma słowa o tym, że gra zainstaluje się dokładnie tam gdzie ten zasr...y program. Dlatego musiałem robić reinstalkę na innej partycji. Szczytem debilizmu jest sprzedawanie pudełkowej gry, której instalacja jest uzależniona od jakiegoś sieciowego systemu! Po jaką to cholerę? Komu to ma życie ułatwiać? Panom ze steamu chyba, bo mnie kurwica nagła trafia jak po kolejnej próbie instalacji GRY wyskakuje mi okno z hasełkiem:
Steam jest w tej chwili zajęty i nie może się zająć twoją sprawą".
Jaką, kuźwa mać, sprawą???!!! Chcę zakupioną przez siebie grę, mając FIZYCZNIE płyty zainstalować na moim kompie. Nikogo nie prosiłem o zajmowanie się czymkolwiek.
No, ale mamy ten zajebisty XXI wiek. E-maile idą dłużej niż latały wieki temu gołębie pocztowe, a gry zamiast instalować się normalnie, nie instalują się wcale, bo jakiś cymbał stwierdził, że chce mieć kontrolę nad instalacją...
Nie jestem, rzecz jasna, zły na Ciebie, ale ogranicz się może do domowego zachwytu nad tym syfiastym programem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 16:27, Yarr napisał:

> STEAM to najlepszy program na rynku i pokłony się mu bić powinno za wygodę jaką
dostarcza
> użytkownikom. Przeczytaj mój post powyżej a może znajdziesz rozwiązanie problemu.


Wygoda? Najlepszy na rynku? Ty chyba w tym steamie pracujesz, żeby takie bajki opowiadać.
Powiem Ci jak to powinno wyglądać - kupujesz grę w sklepie, instalujesz i rejestrujesz
dopiero na końcu. A nie, kuźwa mać, kupujesz grę, przychodzisz do domu, próbujesz instalować,
a tu się okazuje, że najpierw musisz zainstalować pieprzony steam. Oczywiście nie ma
słowa o tym, że gra zainstaluje się dokładnie tam gdzie ten zasr...y program. Dlatego
musiałem robić reinstalkę na innej partycji. Szczytem debilizmu jest sprzedawanie pudełkowej
gry, której instalacja jest uzależniona od jakiegoś sieciowego systemu! Po jaką to cholerę?
Komu to ma życie ułatwiać? Panom ze steamu chyba, bo mnie kurwica nagła trafia jak po
kolejnej próbie instalacji GRY wyskakuje mi okno z hasełkiem:
Steam jest w tej chwili zajęty i nie może się zająć twoją sprawą".
Jaką, kuźwa mać, sprawą???!!! Chcę zakupioną przez siebie grę, mając FIZYCZNIE płyty
zainstalować na moim kompie. Nikogo nie prosiłem o zajmowanie się czymkolwiek.
No, ale mamy ten zajebisty XXI wiek. E-maile idą dłużej niż latały wieki temu gołębie
pocztowe, a gry zamiast instalować się normalnie, nie instalują się wcale, bo jakiś cymbał
stwierdził, że chce mieć kontrolę nad instalacją...
Nie jestem, rzecz jasna, zły na Ciebie, ale ogranicz się może do domowego zachwytu nad
tym syfiastym programem.


Popieram w stu procentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzie co tak na tego steam''a najeżdżacie,macie problem to piszczie do mnie,ja jako pierwszy odpaliłem tą grę na gramie i naprawdę chętnie wam pomogę :)[zważywszy na to ze dla baaardzo wielu osó pomogłem odpalić GTA IV które też jako pierwszy miałem:D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 16:30, rafekx 12 napisał:

Nie rozumiem ludzie co tak na tego steam''a najeżdżacie,macie problem to piszczie do
mnie,ja jako pierwszy odpaliłem tą grę na gramie i naprawdę chętnie wam pomogę :)[zważywszy
na to ze dla baaardzo wielu osó pomogłem odpalić GTA IV które też jako pierwszy miałem:D]


Dawaj. Napisz na gg 4132029. Znając moje jebane szczęście, nic ci się nie uda wskórać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 16:30, rafekx 12 napisał:

Nie rozumiem ludzie co tak na tego steam''a najeżdżacie


Czego nie rozumiesz? Po polsku napisałem i to dość precyzyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2009 o 16:31, Simonshepard napisał:

Dawaj. Napisz na gg 4132029. Znając moje jebane szczęście, nic ci się nie uda wskórać.


Chyba niestety nie zrozumieliśmy,pomogę wam ale nie mam czasu grzebać po gg,gg moje znacie piszczie,póki nie gram jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 16:32, rafekx 12 napisał:


> Dawaj. Napisz na gg 4132029. Znając moje jebane szczęście, nic ci się nie uda wskórać.


Chyba niestety nie zrozumieliśmy,pomogę wam ale nie mam czasu grzebać po gg,gg moje znacie
piszczie,póki nie gram jeszcze :)


A, sorry, już all OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować