Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ciekawe efekty dema BioShocka

122 postów w tym temacie

Fakt faktem, jak nie masz GeForce z serii 8 to nie widzę specjalnego sensu podchodzenia do tej gry.
Niestety mój Asus 8800GTX wyzionął ducha w zeszły weekend (wtf?! podobno karty za taką kasę się nie psują, a tym bardziej Asus) i puki co jestem skazany na 7300GT w zastępstwie, ale w BioShock''a żeby zobaczyć fajne efekty, to nie da się na tym grać (jakieś 1 fps).
W każdym bądź razie zmusiłem sie do tego 1 fps''a i szczęka mi opadła, jeszcze takich cudów z wodą i teksturami nie widziałem. Nie mogę sie doczekać kiedy moja karta wróci z serwisu i będę mógł to obejrzeć na DX10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ludzie, nie panikujcie...:) Facet miał pecha- skoro maszyna miała odmówić posłuszeństwa to odmówiła i nie sądzę, żeby Bioshock miał cokolwiek do tego. Poza tym, gdyby to CDP był wydawcą tego tytułu, to w życiu nie pojawił by się tu ten news. Chyba, że się mylę ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany ;) Ale chłopak miał pecha ... kurcze to już nie wiem czy instalować go :) Nie wiecie jaki on miał komputer ??

marquiz - Cenega Poland ... kawał .... kupiłem EK BioShock''a i dzisiaj dostałem odpowiedź na mojego meila : " Wysyłka u nas ok. 3 września " Ludzie jak człowiek ma się nie w....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 10:43, Elf The Silvos napisał:

O ludzie, nie panikujcie...:) Facet miał pecha- skoro maszyna miała odmówić posłuszeństwa to
odmówiła i nie sądzę, żeby Bioshock miał cokolwiek do tego.


Jak dla mnie, to z tego co słyszałem, to ta gierka może mieć dużo do tego - przecież przy takich efektach i grafice ma cholernie duże wymagania, a co za tym idzie - cholernie obciąża komputer, tudzież kontynuując możemy dojść do wniosku [słowa jak na sesji :P], że po prostu nie wytrzymał tego "natężenia" i po prostu coś mu się tam paliło. Zakładając, że kręcił wysoko swoje komponenty, jest to bardzo możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 10:41, marquiz napisał:

Fakt faktem, jak nie masz GeForce z serii 8 to nie widzę specjalnego sensu podchodzenia do
tej gry.
Niestety mój Asus 8800GTX wyzionął ducha w zeszły weekend (wtf?! podobno karty za taką kasę
się nie psują, a tym bardziej Asus) i puki co jestem skazany na 7300GT w zastępstwie, ale w
BioShock''a żeby zobaczyć fajne efekty, to nie da się na tym grać (jakieś 1 fps).
W każdym bądź razie zmusiłem sie do tego 1 fps''a i szczęka mi opadła, jeszcze takich cudów
z wodą i teksturami nie widziałem. Nie mogę sie doczekać kiedy moja karta wróci z serwisu i
będę mógł to obejrzeć na DX10.


GUPOTY GADASZ. nA 7600gt SMIGA super na ATI X1900XTX 512mb chodzie na max. Ja sam mma EVGA 8800GTX KO ACS3 i w dx 10 chodzi pieknie, zero przyciec niczego. Poprostu super :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować