Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ciekawe efekty dema BioShocka

122 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2007 o 11:44, Xarodon napisał:

Nie najlepszy już radek x1800 xt 512mb i śmiga aż miło z włączonymi wszystkimi opcjami i rozdziałką
1024 (większej do szczęścia i tak nigdy nie potrzebowałem...)

8800 albo nie podchodzić ? KPINA, panowie i panie...bez włączonych opcji z Dx10 gra i tak powala
(w końcu to Unreal Engine 3 ;p) ,a niektórzy nawet twierdzą, że znaczącej różnicy nie widać.


oczywiscie ze nie widac roznicy mowie powaznie gralem z 5 razy na dx9 i dx10 i nic. Wydaje mi sie ze w demie przewaza dx9 i tylko w jakims pewnie jednym miejscu jest dx10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojejku... to nie wina gry, tylko sprzętu tego gracza! Ja ni troche się nie boje w demo grać... choć dopiero tylko zobaczyłem jak chodzi na full detalach na DX9 - popływałem w wodzie troche... Czekam na kumpla, bo on chciał ze mną pograć w demo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xarodon Bioshock nie jest na unreal engine 3.0 ,a na mocno zmodyfikowanym unreal engine 2 ;]. jedyne co ma z silnika unreal engine 3 to narzedzia jak unrealed (ktory w ue3 jest sporo lepszy) i czesc jadra ue3 ;] .
Co do tego spalenia ... Coz jak ma sie tanie noname''owe zasilacze to tak bywa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, już widzę jak ten gość po raz drugi instaluje Bioshocka tym razem na mowym kompie ;) Dla mnie demo ma za dużą wagę, poczekam na CDA, może tam będzie demo owej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 11:34, Der Meister napisał:

nie przesadzaj. mi na prawie 3letnim radeonie x1600pro 512 demo działało bez zarzutów. miałem
szystko włączone po za efektami DX10. tylko rozdzielczośc troche niska xD 1024x768


to dosc ciekawe... u mnie na 7900gtx w 1024/768 z wszystkim na high dziala znosnie, czasami spadajac do 25fps. zatem ciekawe co oznacza ''demo dzialalo bez zarzutow'', bo dla mnie jak framerate spada z okolicy 60fps o polowe to juz nie jest fajnie.a x1600pro jest tak o polowe slabszy od 7900gtx jak nie wiecej.

zatem podane przez producenta wymagania rekomendowane nie sa w zaden sposob wyssane z palca - tyle potrzeba by odpalic gre w 1024x768 z wszystkim na full. a gra po zmniejszeniu wypasow do medium wyglada zdecydowanie inaczej. a na low to juz wogole tragedia - plasko, bez gry swiatel no i textury rozmyte na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale jaki jest sens grania w rozdziałce 1024?
Wszystkie moje opinie dotyczą rozdzielczości 1680x1050 w końcu z taką myślą kupiłem 8800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sens jest taki, że jak masz lcd, to grasz w jego natywnej rozdzielczości, ja mam na przykład lcd z rozdziałką 1280x1024 i w takiej rozdzielczości gram we wszystkie gry (no chyba, że jej nie obsługują).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że producenci powinni pisać w "wymaganiach minimalnych" i "wymaganiach rekomendowanych" rozdzielczość jaką mają na myśli,bo są ludzie którzy grają na lcd 17 calowych w 1024x768 a są inni co grają na telewizorach full hd w 1920x1080...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 11:59, marquiz napisał:

Panowie ale jaki jest sens grania w rozdziałce 1024?
Wszystkie moje opinie dotyczą rozdzielczości 1680x1050 w końcu z taką myślą kupiłem 8800.


sens jest taki ze mam 19 calowy crt i srednia jak na obecne czasy karte graficzna, zatem zeby miec sensowne framerate (ok 60fps, przyzwyczajenia z konsol zostaja) gram w 1024, czasami max w 1184. kiedy sie szarpne na panel lcd 20/21 cali panorama, to tez bede chcial grac w natywnej, zatem czeka mnie jeszcze nabycie 8800 lub czegos nowszego, zeby moc w tej dosc duzej rozdzialce cieszyc sie wszystkim na maxa. wez poprawke na to ze nie wszystkich stac na panel z taka rozdzialka i do tego nawet 8800gts 640mb (320mb do tej rozdzialki to za malo), to to wydatek praktycznie 3000zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he, całkiem niezła reklama. ,,Kup nowego PieCa dla Bioshocka, a poczujesz co to moc bez żadnego ryzyka." Jak widzę do wielu przesłanie już dotarło ;D. Btw. chłopak miał pecha, trzeba było kupić lepszy zasilacz i nie byłoby bajerów w postaci niebieskiego dymku, Bum-bumów etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mr_Hyde...tak, też widziałem podobne wypowiedzi, ale....jak wytłumaczysz to ?

-> BioShock was originally going to run on an enhanced version of the Vengeance engine, the highly modified version of Unreal Engine 2.5 technology used by previous Irrational titles, Tribes: Vengeance, SWAT 4, and SWAT 4: The Stetchkov Syndicate. In an interview at E3 in May 2006, Levine revealed that "we''ve moved to Unreal Engine 3.0, we''ve done a lot of modifications on top of it," particularly to the way the engine handles water effects, which he claims will be very impressive, "We''ve hired a water programmer and water artist, just for this game, and they''re kicking ass and you''ve never seen water like this.

BioShock utilizes the DirectX 10 feature set when available, but it will also run on older DirectX 9 hardware.

Wszędzie teraz piszą Modified Unreal Engine 3...Mnie też ciężko uwierzyć, że to, co widziałem w demie to mocno podrasowana "dwójka"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować