Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ciekawe efekty dema BioShocka

122 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2007 o 10:51, Choinix napisał:

> O ludzie, nie panikujcie...:) Facet miał pecha- skoro maszyna miała odmówić posłuszeństwa
to
> odmówiła i nie sądzę, żeby Bioshock miał cokolwiek do tego.

Jak dla mnie, to z tego co słyszałem, to ta gierka może mieć dużo do tego - przecież przy takich
efektach i grafice ma cholernie duże wymagania, a co za tym idzie - cholernie obciąża komputer,
tudzież kontynuując możemy dojść do wniosku [słowa jak na sesji :P], że po prostu nie wytrzymał
tego "natężenia" i po prostu coś mu się tam paliło. Zakładając, że kręcił wysoko swoje komponenty,
jest to bardzo możliwe.



Gra nie ma duzcyh wymagan mowie to wam testowalem u siebie na oficjalnym temaci in ni z owilee slabszymi kartami testowali i chodzi im dobrze. popsotu ta gra ma pieknie zoptymalizowany kod i dziala pieknie na wiekszosci kart NVIDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 10:55, marquiz napisał:

gdzie napisane jest data premiery: 2007-08-24 i kosztuje nawet mniej niz w C**** :D

Ale żeś trafił ... nie ma co sukces.
http://www.wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=10&ProduktID=10580
tu masz 20 zł taniej a daty premiery nie zmieni to że ktoś zapomniał aktualizwać stronę. Gra wyjdzie w PL około połowy września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym co mówi Choinix jest niestety dużo prawdy...Znaczy, możemy dojść do wniosku, iż jeśli jednakowoż ów wspomniany w "newsie" osobnik, napalony do granic swych niemałych zresztą możliwości, z niemałym zapałem zabrał się był do podkręcania sprzętu swego, to zaprawdę powiadam wam- Jego to wina i tylko jego! :)
PS: CDP- mission completed- ziarno niepewności i zwątpienia w sercach graczy zasadzone. ;)
PS2: Nadal obstaje przy swoim zdaniu, że facet miał pecha :) Nie szalejmy z ustawieniami, to nie podzielimy jego losu...I tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaby zasilacz może się spalić nawet podczas pracy w Wordzie :D
Niemało razy widziałem taką sytuację w (mojej dawnej) pracy :)

A tu też widać, że koleś nawet na Middle-Enda nie dał kasy...

To nie wina gry, tylko sprzętu.
Jeśli podłączyłbym do jakiegoś złamasa za 70PLN (niby 450Watt) 8800GTS i 2 jajowego A64, do 4 twardziele, 2 napędy i płyta oraz ram, a na koniuszek sam jeszcze jakąś samochodową żarówkę, to gwarantuję, że zasilacz padłby zanim bym uruchomił 3D Marka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Po czymś takim , to boję się ile będzie wadliwych X360 xD
Ale w sumie, po zdjęciu widać, że płyta główna się stopiła i wybuchła :/
Morał: Nie rzucać zapalonymi zapałkami w płytę główną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 11:24, Gol Galad napisał:

Heh... Po czymś takim , to boję się ile będzie wadliwych X360 xD
Ale w sumie, po zdjęciu widać, że płyta główna się stopiła i wybuchła :/
Morał: Nie rzucać zapalonymi zapałkami w płytę główną :P



NO nie powiedział bym że to płyta główna to zasilacz i do tego jakiś mocno średni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 10:41, marquiz napisał:

Fakt faktem, jak nie masz GeForce z serii 8 to nie widzę specjalnego sensu podchodzenia do
tej gry.
Niestety mój Asus 8800GTX wyzionął ducha w zeszły weekend (wtf?! podobno karty za taką kasę
się nie psują, a tym bardziej Asus) i puki co jestem skazany na 7300GT w zastępstwie, ale w
BioShock''a żeby zobaczyć fajne efekty, to nie da się na tym grać (jakieś 1 fps).
W każdym bądź razie zmusiłem sie do tego 1 fps''a i szczęka mi opadła, jeszcze takich cudów
z wodą i teksturami nie widziałem. Nie mogę sie doczekać kiedy moja karta wróci z serwisu i
będę mógł to obejrzeć na DX10.


nie przesadzaj. mi na prawie 3letnim radeonie x1600pro 512 demo działało bez zarzutów. miałem szystko włączone po za efektami DX10. tylko rozdzielczośc troche niska xD 1024x768

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie najlepszy już radek x1800 xt 512mb i śmiga aż miło z włączonymi wszystkimi opcjami i rozdziałką 1024 (większej do szczęścia i tak nigdy nie potrzebowałem...)

8800 albo nie podchodzić ? KPINA, panowie i panie...bez włączonych opcji z Dx10 gra i tak powala (w końcu to Unreal Engine 3 ;p) ,a niektórzy nawet twierdzą, że znaczącej różnicy nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować