Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ciekawe efekty dema BioShocka

122 postów w tym temacie

"Z napięciem patrzyłem, jak ładuje swoją broń (...)"
Nie przypominam sobie momentu, w którym Big Daddy przeładowuje broń w demie. Co więcej, w pełnej wersji też tego nie dostrzegłem.
Ten nius to fake jakich pełno w necie, koleś chciał zaistnieć i wysmażył (hehe) takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kopm który udzwignie BioShock''a jest z pewnością z wyzszej półki więc szkoda gościa.. Tyle kasy poszło się.. dymić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 09:16, Obi-wan Kenobii napisał:

Kopm który udzwignie BioShock''a jest z pewnością z wyzszej półki więc szkoda gościa.. Tyle
kasy poszło się.. dymić ;]


Bez przesadyzmu. Ja mam kompa z niskiej poki w cenie 3 skarpetek i 1 gumy do zucia a ciagnie BioSchocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 14:15, Jester napisał:

Bez przesadyzmu. Ja mam kompa z niskiej poki w cenie 3 skarpetek i 1 gumy do zucia a ciagnie
BioSchocka.

Bez ironi. Czyli mój jest z 5x bardzo niskiej półki z na lepszego kasy nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy z wyższej półki... mój komp udźwigną jak to nazwyaja niektórzy i to na max wszystko miałm w demu włączone oczywiście nie ma dx 10 bo kata nie obsługuje i nie mam visty :-) ale wszystko inne na max miałem ichodziło bez problemu w rodziłce 1280x1024 na więcej monitor mi nie pozwala...mam LCD ale 17" nieststy tylko...
Specyfikacja mojego kopmpa:
Płyta główna: Asus P4C800-E Deluxe
Procesor: Intel Pentium 4 3.06 GHz HT 1 MHz Cache
Dyski: 200 GB Samsung SATA 8 MB Cache + 160 GB Samsung SATA 8 MB Cache ( SATA 2)
Pamięć: 2048 MB RAM 400 MHz Kingston DDR ( 4 x 512 MB )
Karta Graficzna: XFX GeForce 7600 GT 256MB DDR3 ( Clock Rate: 580 MHz, Memory Clock: 1500 GHz )
Monitor: Samsung SyncMaster 710N
Karta Dźwiękowa: SoundBlaster X-Fi Xtrime Music + SoundMAX Digital Audio 7.1
Głośniki/Słuchawki:Creative Inspire 6.1 6700 / Genius
Klawiatura: Logitech Media Keyboard
Myszka: Logitech MX 1000 Black
Podkładka: Surface 1030

sorki za wszystkie szczegóły ale skopiowałem sobie z sygnaturki nie chciało mi sie pisać... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie zastanawiam czy mi udźwignie...............

Foxconn P35A (Intel P35)
ntel Core2 Duo E6750 2.66 GHz
DDR2 2x1024MB PC-900 Goodram Pro CL 5
Seagate 250 GB Barracuda sATA/300, 16MB, 7200
GeForce PCI-E 8800GTS EVGA 640 MB

:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe - nieźle się chłopak musiał wystraszyć :)
Z drugiej strony - skąd informacja, że te wybuchy w obudowie komputera spowodowane były samą grą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 06:53, kubq napisał:

ja sie zastanawiam czy mi udźwignie...............

Foxconn P35A (Intel P35)
ntel Core2 Duo E6750 2.66 GHz
DDR2 2x1024MB PC-900 Goodram Pro CL 5
Seagate 250 GB Barracuda sATA/300, 16MB, 7200
GeForce PCI-E 8800GTS EVGA 640 MB

:/


na pewno ci nie udzwignie ! no chyba ze na windowsie 95 :D !!

mi działalo na telewizorze w 1600x1200 na max detalach, AA i AF po 8X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja nie jestem (i nie chce być :)) pewny czy komputer spali się od tego dema ale wiem na pewno że coś z komputerem może się dziać. Np mi w trakcie gry monitor się wyłącza i muszę zrestartowac komputer ( bo nie mogę go inaczej przywrócić do życia :)) zdaża się też że przy ładowaniu leveli komputer sam mi się restartuje. Raz tylko udało mi się normalnie zagrać w te demo lecz po wyłączeniu gry jakość kolorów pulpitu wynosiła 4 bity (i udało sie to zmienić dopiero po ponownym uruchomieniu PC-ta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Cypek13
Jeśli liczba 13 referuje do twojego wieku to... Teraz kilka spraw o demku. Jeśli masz konfiguracje przynajmniej minimalną z dokumentu to na miłość boską wyczyść kompa z kurzu (zaufaj to pomaga) jeśli nadal nic to nie da (choć powinno zaradzić przynajmniej resetującego się kompa przy graniu. Jeśli monitor nadal szaleje to nic nie poradzisz trzeba oddać albo do naprawy albo trzeba kupić nowy. Jeśli nadal nic to nie da to szczerze proponuje ci...
idź z tym do fachowca XD

@thenat17
Na miłość boską (spodobał mi się ten tekst :P) nie żartuj tak brutalnie z chłopaka jeszcze się załamie

@kubq
(tu zaimprowizuje) Jezus Maria czy ty pytasz poważnie ?!?!?! W minimalnych masz pojedyńczy rdzeń i GF6600 !!!

Aple popełnił skandaliczne niedomówienie mówiąc że na dzień dzisiejszy tylko 1% ludzi będzie miało naprawdę pojęcie o co chodzi z kompem (myśle o programistach :P) Powinni napisać że 1% ludzi będzie miało jakieś pojęcie o tym czym jest PC-et a dopiero 1% z tego będzie miało pojęcie o programowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor Zaitsev widać że komp ci nie lezy przejdz na konsole ;) tak poza żartem widać że zasilacz jakiejś kiepskiej firmy pozdr :D ale fajny newsik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować