Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ciekawe efekty dema BioShocka

122 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2007 o 17:31, reykan napisał:

Całkiem niezły efekt. Następnym bedzie zapewne wychodzenie postaci z monitora:)

fajne by to było.
różnie z tym wyłażeniem mogło by być.
mógłby zombi wyjść fajnie ;p
ale lepiej żeby jakaś laska ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 17:35, evilADM napisał:

Dobrze że już przeszedłem demo. Na szczęście u mniie nic nie wybuchło.Ten człowiek nieźle musiał
podkręcic swoją maszynę.

a coś ci się przegrzewało albo było bardziej ciepłe niż zazwyczaj(w kompie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kawał drani z Was.
co, za póxno się zorientowaliście że przecież tę świetną grę wydaje wcale nie CDP a wy ją reklamujecie wszem i wobec działajac jakby nie było, na korzysc innego dystrybutora?
Szkoda tylko ze nie jestescie rzetelni i obiektywni DLA GRACZY.
co, wielki tekst i zapowiedz Bioshocka MIGIEM znikneła ze strony głównej (i nie tylko) i nagle czytamy, że Bioshock jest BE i FE bo pali kompy demem i nic głupszego i złego na tę grę póki co nie można powiedzieć więc takimi bzdurami będziecie karmić ludzi żeby jakkolwiek ich zniechęcić?

DISSSRESPECT !!!!

(ciekawe jak długo się utrzyma ten post)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawna macie polityke - najpierw reklamujecie ostro gre, ktora wydaje konkurencja a teraz probujecie jej robic zla reklame w tak niepowazny sposob.

Opisana "ciekawostka" to totalny przypadek. Przeciez nie jest tak ze Bioshock wywoluje takie problemy na wielu kompach. Rownie dobrze jakakolwiek inna gra o duzych wymaganiach mogla wywolac u tego pechowca cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy starszą wymaganiami a ja mam geforce 7600 gt, intel core 2 duo E4300, 1 gb ram, i do tego nie podkręciłem procesora i wszystko śmiga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 19:12, Irc100 napisał:

Bioshock ma bardzo zoptymalizowany silnik. Aż nie chcę się wierzyć że jest to na Unrealu II


Mamy rok 2007, unreal engine 2 już jest nieużywany, teraz nadeszła era UEIII; BioShock jest zrobiony na UE3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze pech czasami tak jest ale u mnie demko na max detalach wymiata jak nic a engin unreala3 to naprawde super sprawa grafika powala na kolana a jezeli chcecie przetestowac jeszcze ten engin sciagnijcie sobie demo Medal of Honor Airborn kurcza tam cco sie dzieje mi oczy wyszly!!! Napewno te gry znajda sie u mnie a juz nie mowie o crysis. Kazdemu polece te gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fotka zasilacza pewnie kondensatory niewytrzymały i taki efekt, no i po pcb widze że sprzęt(zasilacz) to nie byl najwyższych lotów, kondensatory mogą się tak zachować jeśli dostaje się na nie zbyt wysokie napięcie, puchną i strzelają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować