Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2: Mask of the Betrayer - zapowiedź

76 postów w tym temacie

Lucas the Great

Z przyczyn technicznych (awaria sieci w hotelu) nie możemy chwilowo nakarmić Was świeżymi informacjami z Lipska. Ponieważ jednak zdrowo jest przeczytać przed zaśnięciem, proponujemy zapowiedź dodatku do Neverwinter Nights 2. Tekst jest autorstwa Fetta, od jakiegoś czasu rzadziej obecnego na naszych łamach.

Przeczytaj cały tekst "Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dodatkiem się wstrzymam do czasu wyjaśnienia ostatecznie sprawy z patchami :| Nie mam zamiaru znowu się użerać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena pewnie będzie wynosić 59,99 jak w przypadku większości dodatków teraz. Ale nawet jak wyjdzie drożej to kupię, może trafi się w końcu interesująca klasa prestiżowa dla czarownika, a epickie poziomy rozszerzą możliwość rozwoju postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem BG + dodatek, NWN, właśnie w tym momencie przechodzę BG II: Cienie Amn, a mam zamiar przejść jeszcze dodatek BG II: Tron Bhaala i oba dodatki do NWN ;) A czas pokaże czy do tego jeszcze dojdzie Saga ID, PE:T i jak brat pozwoli skorzystać z kopma to też NWN2 + dodatek jeśli wyjdzie ^^

Cóż a więc wracam do Zapomnianych Krain, samo się wszystko nie przejdzie ^^

"Nabij mi się na miecz nikczemniku! Puki możesz. Bo ja taki dobry nie będę!!" >:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tekst jest autorstwa Fetta, od jakiegoś czasu rzadziej obecnego na naszych łamach."

Zdrówko nie domagało ostatnio, obiecuję poprawę i większą porcję tekstów ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 23:14, Sebat1 napisał:

Pewnie będą dwa dodatki tak jak do pierwszej części

Nie jestem tego taki pewien.
W NWN1 pierwszy dodatek to byla nowa historia dla nowego bohatera, niezwiazana z podstawka, drugi dodatek byl epicka kontynuacja historii z pierwszego dodatku.

Ten dodatek ma ostatecznie zakonczyc historie postaci stworzonej w podstawce NWN2:P Zatem nastepny dodatek musialby raczej znow od 1 poziomu sie zaczynac, a z 1 do epickiego to raczej za duzo a dodatek:)
Ale moze sie myle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 23:31, lordfett napisał:

"Tekst jest autorstwa Fetta, od jakiegoś czasu rzadziej obecnego na naszych łamach."

Zdrówko nie domagało ostatnio, obiecuję poprawę i większą porcję tekstów ode mnie :P

Trzymamy Cię za słowo, bo kredyt ulgowy nieróbstwa już wyczerpany, bez względu na chorobę, mój Autorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam bardzo niecierpliwie. NWN2 jako pierwszy od dawna cRPG rzeczywiście skierował się w stronę wielkich klasyków, które kiedyś wychodziły ze stajni Black Isle. Teraz został nam KotOR i NWN2 właśnie z nowych gier. Co ciekawe w obu obecne jest Obsidian, czyżby następcy ekipy rodem z Czarnej Wyspy? Imho tak! Tym bardziej cieszy, ze są aktywni i nadal pracują na kolejnymi grami. Z jednej strony dodatek do NWN2, z drugiej cRPG związane z Alien''em... nice I say!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 03:18, Lucas the Great napisał:

> PS. Z jakiej racji wydanie angielskie NWN2 jest droższe od PL???
Bo nie jesteśmy aż tak bogaci?

A wersja PL to mam nadzieje tylko teksty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować