Zaloguj się, aby obserwować  
zdjuna

TS - seria Topseller

1746 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2008 o 16:08, Pawłek napisał:

Już 21 lutego seria TOPSELLER zostanie wzbogacona o sześć nowych, doskonałych tytułów!
Oprócz zapowiedzianych już SpellForce 2, MotoGP''07 i Painkiller Overdose, do serii trafią
również:

1. Condemned: Criminal Origins - polska premiera 25 maja 2006
2. OutRun 2006: Coast 2 Coast - polska premiera 28 czerwca 2006, nie wiem po co następne wyścigi?
3. Sonic Mega Collection Plus - światowa premiera 31 marca 2006, polskiej nie było

Każda z trzech gier zostanie wydana w serii TOPSELLER, w oryginalnej, angielskiej wersji językowej - szkoda, że nie przetłumaczyli choć to nie problem.


pewnie dwa tytuły kupię
Condemned oraz Painkillera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 17:08, MateoKiszlo napisał:

> Wie ktoś czy ten Outrun pójdzie mi na Geforce 2 MX 400 ??

Nie lepiej zacząć odkładać jakieś pieniądze? Naprawdę za małe kwoty możesz nabyć coś w co pozwoli
ci uruchomić większość gier, a nawet ... pograć. Poważnie ^^

Robiąc mały offtop.
A nie pomyślałeś o tym, że ze większość dzisiejszych kart pochodzi pod Pci-E? I to wiąże, się z dodatkowymi kosztami jak nie wymianą praktycznie całego kompa. A to ttrochę kosztuje a zbieranie też by trochę zajeło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo, Condemned :D Świetnie, na pewno kupię ;)
Grałem narazie tylko w demo, ale mogę powiedzieć że ta gra ma super klimat :D
A to że będzie angielksa wersja językowa, to mi nie przeszkadza, jakby CDP miał przetłumaczyć Condemned to co drugie słowo musieliby wstawiać "Kur***" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pytanie - Czy te Sonic The Hedgehog 1,2 i 3 to te same co były na Dreamcast wydane? O podobnym tytule.....
Jak tak, to wg. mnie to będzie świetne, od kiedy już straciłem swojego Dreamcasta, w końcu będę mógł dokończyć drugą część....... :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 17:30, Gol Galad napisał:

To pytanie - Czy te Sonic The Hedgehog 1,2 i 3 to te same co były na Dreamcast wydane? O podobnym
tytule.....

Podobny nie znaczy taki sam. Na Dreamcasta były Sonic Adventure, a Sonic the Hedgehog 1-3, to gry z lat: 1991, 1992 i 1994, czyli z samych początków kariery naszego jeża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 17:19, Carl92 napisał:

Robiąc mały offtop.
A nie pomyślałeś o tym, że ze większość dzisiejszych kart pochodzi pod Pci-E? I to wiąże, się
z dodatkowymi kosztami jak nie wymianą praktycznie całego kompa. A to ttrochę kosztuje a zbieranie
też by trochę zajeło.


Owszem, większość jest po PCIE, lecz nie oznacza to, iż w sprzedaży nie ma jeszcze tych przeznaczonych dla magistrali AGP. Dziś calkiem sensowną kartę 6600, można już nabyć w cenie do 200zł. Mogłoby to służyć jako tymczasowe rozwiązanie, do czasu kupna nowego. Oczywiście inna kwestia to procek oraz ram, które z pewnością przyblokują taką moc -_-

Nie mniej dość tego offtopu, więc rzucam dręczące mnie pytanie - dlaczego pozostawiono angielską wersję językową ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 16:25, tuna napisał:

jednak miałeś rację... nadzieja matką głupich xD


Diablo II był już od samego począdku zbyt mało prawdopodobny w lutowym zrzucie ale może wkońcu kiedyś się doczekamy.

Dla fanów Sonica kolekcja Sonic Mega Collection Plus jest na pewno bardzo atrakcyjna, szkoda tylko że w Polsce fanów niebieskiego jeża jest niezbyt dużo ale mimo to zasługują na taką bogatą kolekcję w jednym pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm myślałem, że znajdzie się w tym rzucie coś dla mnie, a tu nic, normalnie interesował by mnie Condemned - tylko, że kupiłem jakiś nie tak dawno zafoliowane wydanie premierowe za 42zł z przesyłką... może na następny rzut w końcu doczekam sie reedycji Silent Hilla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 18:20, Sebat1 napisał:

Dla fanów Sonica kolekcja Sonic Mega Collection Plus jest na pewno bardzo atrakcyjna, szkoda
tylko że w Polsce fanów niebieskiego jeża jest niezbyt dużo ale mimo to zasługują na taką bogatą
kolekcję w jednym pudełku.

Fani Sonica już dawno mają tę kolekcję u siebie w domu. Od dawna kurzy się to to na półkach Empików w cenie ok. 70zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 18:29, Furozenu napisał:

> Dla fanów Sonica kolekcja Sonic Mega Collection Plus jest na pewno bardzo atrakcyjna,
szkoda
> tylko że w Polsce fanów niebieskiego jeża jest niezbyt dużo ale mimo to zasługują na taką
bogatą
> kolekcję w jednym pudełku.
Fani Sonica już dawno mają tę kolekcję u siebie w domu. Od dawna kurzy się to to na półkach
Empików w cenie ok. 70zł.


A teraz będzie się kurzyło w cenie 40 zł :P Niższa cena zawsze ludzi przyciąga, a jak widzą znajomą postać na okładce (Sonic nie jest wcale taki mało popularny) to tym bardziej.

Ja się zastanawiam nad tą gierką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 16:16, Sebat1 napisał:

Znowu dwa tytuły zgadłem, Condemned jak najbardziej kupie bo to jest najciekawszy moim zdaniem
tytuł może kupie jeszcze Painkillera: Overdose ale kupno zależy od tego czy w polskim wydaniu
będzie najnowsza poprawka

Będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 09:23, akne napisał:

> Znowu dwa tytuły zgadłem, Condemned jak najbardziej kupie bo to jest najciekawszy moim
zdaniem
> tytuł może kupie jeszcze Painkillera: Overdose ale kupno zależy od tego czy w polskim
wydaniu
> będzie najnowsza poprawka
Będzie.


no to super a co z tą premierową okładką P:Overdose czy coś będziecie ''''kombinować'''';)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przewidzialem Condemned ! Chyba jako pierwszy zaczalem sugerowac ten tytul :P zawsze jak niebiescy pytali o propozycje to wpisywalem ten tytul i wreszcie ktos mnie wysluchal YEAH ! Dla tych co mowia ze slabe tytuly...MotoGP i Condemned jest slaby ? Sabi jestescie leszczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2008 o 09:23, akne napisał:

Będzie.


Mimo że poprawkę do Painkillera: Overdose można bez problemu zainstalować samemu to fakt że od razu będzie w pudełku z grą to bardzo miły gest dla graczy ze strony CDP to mi się podoba a grę na pewno kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 19:02, Sebat1 napisał:


> Będzie.

Mimo że poprawkę do Painkillera: Overdose można bez problemu zainstalować samemu to fakt że
od razu będzie w pudełku z grą to bardzo miły gest dla graczy ze strony CDP to mi się podoba
a grę na pewno kupię.


a jesteś pewien, że na polską wersję (napisy) zainstaluje się angielski patch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Condemned jak dla mnie to najlepszy FPP/horror w jakiego grałem! jak dla mnie klimatem miażdży malutkiego robaczka, którym jest FEAR. Kupię go bez zastanowienia :) już czekam z niecierpliwością. Szkoda tylko że druga część raczej na PC się nie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2008 o 19:17, Emillo2 napisał:

a jesteś pewien, że na polską wersję (napisy) zainstaluje się angielski patch


Tego do końca nie wiadomo ale jakby gra wyszła bez poprawki a ta poprawka nie działała by z polską wersją gracze byliby delikatnie mówiąc wkurzeni dlatego z góry zakładam że teoretycznie powinna działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP prosze o przyspieszenie tego rzutu ...chce pograc przez ferie ktore mam notabene do 25 a do Empiku 30 kilometrow ,do ktorego dojdzie i tak pewnie kolo 23 :( Ratuje mnie pre-order ale koszty przesylki zzeraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować