Zaloguj się, aby obserwować  
zdjuna

TS - seria Topseller

1746 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2008 o 08:19, Emillo2 napisał:

Złotą Kolekcję,
Platynową Kolekcję,
TOPSELLER oraz
eXtra Klasykę.
Jeszcze przed wakacjami do serii trafi ponad dziesięć tytułów. Według zapowiedzi firmy,
fani znajdą tu nie tylko reedycje, ale również polskie premiery.

Co więcej, po raz pierwszy w historii, do serii trafią gry MMO!

Fagno życzyłby sobie w topsellerze Medieval II : Total War ZE, w Platynowej Kolekcji Soulstorm (wiem wiem, nierealne),dodatkowo w platynie pewnie będzie GW, no i do XK trafi może coś z Topsellera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielki Boże, tyle gier do kupienia, a tak mało kasy... Z TS w najbliższym czasie kupię tylko FM 2008. Napiszcie, co sie bardziej opłaca kupić - COH czy dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajć, jak ja bym zobaczył w TS `Guild Wars`. Podstawkę. Od wydania poluję, ale nigdy nie potrafię wydać na Nią pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już znamy wszystkie nowe tytuły które trafią do TS-a , a CDP niestety dzisiaj odtajnił tylko dwa z nich , pewnie jutro będą odtajnione pozostałe trzy , a do ujawnienia tej gry MMO pewnie będziemy czekać aż do piątku... po prostu świetnie , nie ma to jak tronowanie cierpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 12:03, Pablo Querte napisał:

Wiecie może kiedy te nowe gry z TopSeller''a trafią do sprzedaży? W newsie z nowościami
pisało tylko, że w czerwcu :/


Pewnie podobnie jak nowy wysyp Extra Klasyki HIT czyli 19 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 12:03, Pablo Querte napisał:

Wiecie może kiedy te nowe gry z TopSeller''a trafią do sprzedaży? W newsie z nowościami
pisało tylko, że w czerwcu :/


Z tego linka http://www.gram.pl/gra_8Q3jGO3_Puzzle_Quest_Challenge_of_the_Warlords.html jak i z tego http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=8461 bez problemu można dowiedzieć się że gra Puzzle Quest: Challenge of the Warlords będzie miała premierę w dniu 12 Czerwca i najpewniej pozostałe tytuły również ukarzą się w TS-ie właśnie w tym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guild Wars na 99% nie pojawi się w TopSellerze, a w Platynowej Kolekcji. Pojawiły się już na allegro wersje z platynowej kolekcji, podobnie jak np. Gears of War. Zapowiada się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 17:36, HumanGhost napisał:

Hmmm sam sie zaczynam zastanawiać nad tym Puzzle Quest. Jak dotąd widziałem same przychylne
opinie w prasie i w internecie. No zobaczymy. :-)

No masz kolejną:) Zainstalowałem demo...i....zapomniałem o życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

info CDP:
Już za niecały miesiąc, seria TOPSELLER zostanie poszerzona o kolejne świetne gry. Planowane jest wprowadzenie 8 tytułów, w tym jednej polskiej (i światowej) premiery! Gry zostaną ujawnione już wkrótce.
znowu dawkowane info ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 15:31, Emillo2 napisał:

info CDP:
Już za niecały miesiąc, seria TOPSELLER zostanie poszerzona o kolejne świetne gry. Planowane
jest wprowadzenie 8 tytułów, w tym jednej polskiej (i światowej) premiery! Gry zostaną
ujawnione już wkrótce.
znowu dawkowane info ;(

Co?! Super! 8 gier to dużo tylko żeby były dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 15:31, Emillo2 napisał:

info CDP:
Już za niecały miesiąc, seria TOPSELLER zostanie poszerzona o kolejne świetne gry. Planowane
jest wprowadzenie 8 tytułów, w tym jednej polskiej (i światowej) premiery! Gry zostaną
ujawnione już wkrótce.
znowu dawkowane info ;(

Świetnie, mam nadzieję ze te gry będą warte uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 17:26, MasterHeroes napisał:

> info CDP:
> Już za niecały miesiąc, seria TOPSELLER zostanie poszerzona o kolejne świetne gry.
Planowane
> jest wprowadzenie 8 tytułów, w tym jednej polskiej (i światowej) premiery! Gry zostaną

> ujawnione już wkrótce.
> znowu dawkowane info ;(
Świetnie, mam nadzieję ze te gry będą warte uwagi.

{ewnie będzie perseus medante. Bardzo bym się ucieszył gdyby pojawił się DIRT. Ale najbardziej jestem ciekaw jakie to gry będą, które mają światową premierę. Za miesiąc pewnie będzie reklama w CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 17:31, Dominik000 napisał:

> > info CDP:
> > Już za niecały miesiąc, seria TOPSELLER zostanie poszerzona o kolejne świetne
gry.
> Planowane
> > jest wprowadzenie 8 tytułów, w tym jednej polskiej (i światowej) premiery!
Gry zostaną
>
> > ujawnione już wkrótce.
> > znowu dawkowane info ;(
> Świetnie, mam nadzieję ze te gry będą warte uwagi.
{ewnie będzie perseus medante. Bardzo bym się ucieszył gdyby pojawił się DIRT. Ale najbardziej
jestem ciekaw jakie to gry będą, które mają światową premierę.

Perseus Mandate? Byłoby super, jak na razie chciałem zakupić EP. Na PM nawet nie zaglądałem, cena mnie przerażała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>pewnie będzie perseus medante. Bardzo bym się ucieszył gdyby pojawił się DIRT
Drita nie wydawał CDP tylko Codemasters Gmbh, CDP LC na zlecenie tylko lokalizowało

Dnia 28.07.2008 o 17:31, Dominik000 napisał:

Ale najbardziej
jestem ciekaw jakie to gry będą, które mają światową premierę. Za miesiąc pewnie będzie
reklama w CDA.

05.08.08 będzie nowy CDA i pewnie wtedy będzie reklama nowego rzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie cierpię tego dawkowania informacji... Osiem tytułów to bardzo dużo , na pewno znajdę coś ciekawego dla siebie , tylko mam nadzieję że jednak F.E.A.R.: Perseus Mandate nie trafi do TS-a , tylko do najnowszego zrzutu XKH. Jestem bardzo ciekawy jakie to będę tytuły i ciekawe ile będzie trwało to ''''wkrótce'''' pewnie z tydzień , jak nie dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 19:04, Sebat1 napisał:

Jak ja nie cierpię tego dawkowania informacji... Osiem tytułów to bardzo dużo , na pewno
znajdę coś ciekawego dla siebie , tylko mam nadzieję że jednak F.E.A.R.: Perseus Mandate
nie trafi do TS-a , tylko do najnowszego zrzutu XKH. Jestem bardzo ciekawy jakie to będę
tytuły i ciekawe ile będzie trwało to ''''wkrótce'''' pewnie z tydzień , jak nie dłużej...


Ja tam za dodatkami do Feara nie przepadam. Mysle ze dadzą jakies Gulid Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować