Zaloguj się, aby obserwować  
zdjuna

TS - seria Topseller

1746 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2008 o 16:27, C-BOOL2 napisał:

chyba raczej dodatek podstawka jest w PK


No tak, wiem że jest w platynowej kolekcji, ale to wcale jej nie przeszkadza zeskoczyć piętro niżej do TS''a:)
Z drugiej strony wolałbym dodatek, ale nie sądze żeby tak szybko. Za szybko.
CDP nie zrobiłby tego ludziom którzy dopiero niedawno kupili za cenę dwukrotnie większą:)
Bardzo jestem ciekawy co to za nowe tytuły nas czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 16:51, kedzior141 napisał:

> chyba raczej dodatek podstawka jest w PK

No tak, wiem że jest w platynowej kolekcji, ale to wcale jej nie przeszkadza zeskoczyć piętro
niżej do TS''a:)


No właśnie jest:) Gra dopiero co do PK trafiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2008 o 16:57, Pawłek napisał:


No właśnie jest:) Gra dopiero co do PK trafiła


no to sory, ale nie wydaje mi się że gra która miała swoją premierę dopiero co, trafi do TS''a wcześniej niż jej gorsza podstawka.
Chociaż CDP może nas zaskoczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:43, Emillo2 napisał:

a może będzie The Suffering: Ties That Bind po podpisaniu umowy z Midway Games ale może za
stara gra wydana 27 września 2005

Ta gra w ogóle nie ma polskiego wydawcy , i to się raczej nie zmieni. Będę zdumiony , jak zapowiadanym thrillerem nie bedzie Codemned.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:43, Emillo2 napisał:

a może będzie The Suffering: Ties That Bind po podpisaniu umowy z Midway Games ale może za
stara gra wydana 27 września 2005


Stara? ;] W TS wydany jest jakis symulator kolei, on jest napewno starszy xD

I czy surfering byl dystrybutorowany przez cdp? Bo nie kojaze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:46, Asthariel napisał:

> a może będzie The Suffering: Ties That Bind po podpisaniu umowy z Midway Games ale może
za
> stara gra wydana 27 września 2005
Ta gra w ogóle nie ma polskiego wydawcy , i to się raczej nie zmieni. Będę zdumiony , jak zapowiadanym
thrillerem nie bedzie Codemned.


wydawcy nie ale polskiego dystrybutora miała (może jeszcze ma) EA Polska i dlatego napisałem, że CDP podpisało umowę na wydawanie gier Midwaya (UTIII) a EA już nie będzie w Polsce mieć ich gier i być może także starsze tytuły będzie mieć w reedycjach CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:47, Mystix napisał:

I czy surfering byl dystrybutorowany przez cdp? Bo nie kojaze ;/


Zdaje się, że pierwszym dystrybutorem była Cenega, ale pewny nie jestem. Po za tym do Sufferinga średnio pasuje określenie thriller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 13:55, Chlorofil napisał:

Wie ktoś może kiedy należy się spodziewać nowych gier/ informacji na temat nowych wrzutów do
serii ??


Nowy zrzut już w lutym, bedzie składał się najprawdopodobniej z czterech gier ale jeszcze nie potwierdzono jakie to będą tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie :)

Już w lutym seria TOPSELLER zostanie powiększona o sześć nowych, doskonałych tytułów! Dziś ujawniamy pierwsze trzy:

* MotoGP''07 - najnowsza odsłona serii wyścigów motocyklowych: 17 rozbudowanych torów, 20 nowych motocykli, pełna lista zawodników sezonu 2007 i 2 tryby rozgrywki - Grand Prix oraz uliczne szaleństwo - tryb Extreme.
* Painkiller: Overdose - oficjalna polska premiera gry i kontynuacja wielkiego hitu: 16 nowych poziomów, nowi przeciwnicy i gigantyczni bossowie oraz 8 jeszcze bardziej zabójczych typów broni.
* SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen - najlepsze połączenie gatunków RTS i RPG: spektakularne bitwy, setki czarów i umiejętności do wykorzystania, klimat fantasy, a przede wszystkim niesamowita grywalność.

Gry MotoGP''07, Painkiller: Overdose i SpellForce 2 pojawią się w sprzedaży w serii TOPSELLER, w polskiej wersji językowej i cenie jedynie 39,99 zł.

Już jutro podane zostaną pozostałe trzy tytuły, które w lutym trafią do serii TOPSELLER.


Info z GOLa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dwa tytuły zgadłem, były łatwa do przewidzenia ale mam nadzieje że kolejne tytuły będą jednak ciekawsze bo narazie podoba mi się jedynie Painkiller: Overdose i Condemned, bede się musiał jeszcze zastanowić który kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trzech pierwszych propozycjach nic dla mnie. Ale czekamy jeszcze do jutra (swoją drogą bardzo irytujące jest takie dawkowanie informacji), bo może się okazać, że coś mnie jeszcze zaskoczy. No może, ewentualnie MotoGP''07 może się podobać, bo Painkiller podobno popsuty (Polak potrafi, a nie Polak...nie potrafi ;P), a większość gier pokroju SpellForce omijam jak szerokim łukiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co dla mnie nic. No, może MotoGP. Ale musiałbym być długo namawiany i mieć kasę na zbytku, a na TDU2 i OFP2 mam odłożone. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obraz Painkillera jaki wyłania się z lektury polskiej prasy branżowej to obraz zbitego psa, którego nikt już nie kocha i nie pokocha. Twórcy ratują się nowym patchem ważącym 130MB, ale czy to uratuje zmarnowany potencjał tkwiący w tytule? Jednym słowem: bleeee... :)

Pozostałe dwa tytuły nie dla mnie. Mam MotoGP 3 i wystarczy, i pierwszą część Spellforce z Gazety Wyborczej i też wystarczy :). Poczekamy co w kolejnym rzucie.

A co do samej serii: ostatnio po raz pierwszy zainwestowałem pieniądze w TS na SWAT 4 z dodatkiem i muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczony wydaniem. W środku dwie instrukcje, cztery płytki CD (trzy z grą i jedna dodatkowa, bonusowa), przyjemna szata graficzna okładki i dodatkowe kartonowa okładka na całe pudełko. Ładnie to wszystko wydane, z gustem. Po szumnych hasłach w stylu "nie przepłacaj płacąc za dodatki" myślałem, że dostanę pudełeczko do samodzielnego montażu, płyty w środku i instrukcje na płytach :). Miłe w porównaniu do konkurencji, która ma problem z cywilizowanym wydaniem hitów, nie wspominając o reedycjach (piję tu do LEM i ultraubogie premierowe wydanie CoD 4 >:-/ ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować