Zaloguj się, aby obserwować  
zdjuna

TS - seria Topseller

1746 postów w tym temacie

Czy Juiced 2 hot import night jest fajną grą ? Uważam że ta seria się nieopłaca kupować ale chyba nie wytrzymię, na youtube gram.pl bardzo ładnie ją reklamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 21:24, Heterko napisał:

Czy Juiced 2 hot import night jest fajną grą ? Uważam że ta seria się nieopłaca
kupować ale chyba nie wytrzymię, na youtube gram.pl bardzo ładnie ją reklamuje.

Z tego co pamiętam, to ta gra do nieudany klon Carbona, dużo elementów w grze jest podobnych, tyle,że o wiele gorzej zrobionych niż w produkcji EA. Ja bym Ci radził kupić tą grę jak wejdzie do serii EK po 19,99 zł. Za taką cenę będzie można kupić, cena w stosunku do jakości gry będzie wtedy dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma CD Projekt z przyjemnością informuje, że w listopadzie do serii TOPSELLER trafi aż dziewięć nowych gier. Już dziś ujawniamy tytuły trzech z nich:
Stranglehold PL - gra akcji wyreżyserowana przez Johna Woo, który opracował również scenariusz gry, rozplanował ustawienia kamery i zrealizował filmowe wstawki. Wcielając się w postać inspektora Tequili gracz ma okazję znaleźć się w samym centrum niezrównanego "krwawego baletu", znanego dobrze z jego filmów.
Turok PL - strzelanka FPP, w której gracz wciela się w członka elitarnego oddziału komandosów. Jego celem jest wyeliminowanie Rolanda Kane''a, człowieka odpowiedzialnego za liczne zbrodnie wojenne i manipulacje genetyczne. Aby tego dokonać, musi stawić czoła armii doskonale wyszkolonych najemników oraz dzikim i krwiożerczym dinozaurom.
Hour of Victory - strzelanka FPP na silniku Unreal Engine 3.0, pozwalająca wcielić się w żołnierza i wziąć udział w najbardziej spektakularnych misjach i bitwach II wojny światowej. Dzięki możliwości wyboru postaci o różnych charakterystykach, akcja gry jest nieliniowa i wymaga zastosowania wielu różnych taktyk podczas rozgrywania kampanii.

Stranglehold, Turok oraz Hour of Victory ukażą się w serii TOPSELLER już 21 listopada, w atrakcyjnej cenie tylko 39,99 zł.


Źródło gry-online.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 15:01, Mac Cry napisał:

Stranglehold PL

O, to może być nawet fajne. Krwawa rozpierducha z fajnymi efektami to coś co lubię ;D.

Dnia 06.11.2008 o 15:01, Mac Cry napisał:

Turok PL

Raczej się nie skuszę ...

Dnia 06.11.2008 o 15:01, Mac Cry napisał:

Hour of Victory

FAIL. Przecież to ten wielki crap co dostał w CDA bodaj 2+ i został u nas wydany za 100 zł ( cena premierowa ). CO TO robi w TS ? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 15:01, Mac Cry napisał:

Stranglehold, Turok oraz Hour of Victory ukażą się w serii TOPSELLER już 21 listopada,
w atrakcyjnej cenie tylko 39,99 zł.

Cóż, na razie nic ciekawego tutaj nie widzę, ale czekam aż zostaną ujawnione kolejny tytuły. A to Hour of Victory to tutaj chyba jakieś nieporozumienie. Ta gra chyba od razu powinna trafić do $uperCeny, bo więcej niż 10zł to z całą pewnością warta nie jest, a użyty w niej silnik Unreal Engine 3.0 to jeszcze nie jest powód żeby z graczy zdzierać kasę na taki chłam. Mam nadzieje że nikt sie na tą "okazje" nie nabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, czy ta gra w ogóle jakichś pieniędzy jest warta...

Stranglehold kupię na pewno, ale nie w tej serii (to obrzydliwe pudło), poszukam na allegro premierówki w tej cenie.

Turok raczej kupię, ale też nie w tej serii. Już nie z powodu jej loga, ale ceny, bo szkoda mi 40 zł na średniego shootera. Poczekam jak wyjdzie w XK ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stranglehold oraz Turok to całkiem dobre gry , ale skoro tych gier ma być aż dziewięć to być może trafi się coś jeszcze fajniejszego , a wydaje się to bardzo prawdopodobne. Jakby jednak nie pojawiło się nic ciekawszego to pewnie kupie sobie Turoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam mam Turoka w edycji premierowej i nawet w miarę mi się podobał, momentami nawet bardziej niż w miarę;) Co prawda ma swoje wady, ale za 40 zł jak najbardziej warto się w tę grę zaopatrzyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2008 o 21:55, Rogallos napisał:

Ja sam mam Turoka w edycji premierowej i nawet w miarę mi się podobał, momentami nawet
bardziej niż w miarę;) Co prawda ma swoje wady, ale za 40 zł jak najbardziej warto się
w tę grę zaopatrzyć;)

Tak przy okazji mógłbyś napisać czy gra jest liniowa (mam nadzieję że nie) i jaka jest największa wada i zaleta tej gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, gra jest liniowa i nawet tej liniowości nie śmie ukrywać. Trudno jest mi wskazać po jednej zalecie i wadzie, może powiem, że podobały mi się pojedynki z dość wymagającymi bossami, walka nożem (a raczej dynamiczne animacje jej towarzyszące) no i oprawa na mój gust też jest niezła. A wady... kiepawe są czasy loadingów, zwłaszcza, że produkcja do zbyt łatwych nie należy, fabuła też nie zaskakuje, pewne rzeczy biorą się nie wiadomo dlaczego i skąd... Ja się nie zawiodłem w każdym razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 22:50, Evil Khan napisał:

A jak z długością gry ?


Szczerze, to jak gram w grę, to nigdy nie zastanawiam się, ile mi ona zajmie i nie za bardzo liczyłem czas i tym razem;) ale tak orientacyjnie to w Turoka grałem około 14-15 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 09:08, Rogallos napisał:

> A jak z długością gry ?

Szczerze, to jak gram w grę, to nigdy nie zastanawiam się, ile mi ona zajmie i nie za
bardzo liczyłem czas i tym razem;) ale tak orientacyjnie to w Turoka grałem około 14-15
h.

to jak na strzelaninę długo. Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Chyba przekonałeś mnie do tej gry , zalety mi w sumie pasują , a wady nie wydają się aż tak uciążliwe , do tego gra wydaje się raczej długa. Chyba kupię sobie Turoka , dzięki na info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prenumbra : Czarna Plaga

Dnia 07.11.2008 o 12:30, Evil Khan napisał:

Prenumbra: Requiem

Ponoć całkiem strawne ale raczej nie w moim guście.

Dnia 07.11.2008 o 12:30, Evil Khan napisał:

Agatha Christe Saga - 3 przygodówki , tytułów nie podano.

Coś mi tam świta ale przygodówki i tak omijam szerokim łukiem.

Dnia 07.11.2008 o 12:30, Evil Khan napisał:

Black Site

Znaczy się kontynuacja Area 51 ? Średniasty shooter za 40 zł ? Nie, dziękuję postoję. Ciekawe co jeszcze znajdzie się w tym rzucie.

EDIT: formatowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie w nowym rzucie nie widzę nic ciekawego co by mnie mogło zainteresować. Owszem, słyszałem że Penumbra to całkiem niezła gra tyle tylko że jakoś nie trawię gier przygodowych, więc nie kupię. Tak czekam na to Age of Empires III i czekam, ale jakoś doczekać sie niestety nie mogę. Z tego co mi wiadomo to nie zostały jeszcze ujawnione trzy tytuły... może więc wśród nich znajdzie sie to AoE III. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak z tego co obecnie widzę to ten nowy zrzut nie zapowiada się zbyt interesująco , tak więc prawie na pewno to właśnie Turok jako jedyna gra z tej serii trafi do mojej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować