Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

Gry CDP w Gazecie Wyborczej!

1112 postów w tym temacie

Mam problem. Wczoraj kupiłem dodatek do Gazety Wyborczej. M.in. była tam gra Spellforce. Kiedy spróbowałem ją zainstalować, na początku instalacji wyskakuje mi błąd
Co robić??

20071214172405

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 21:01, plmko napisał:

> > Witam!
> > Czy ktoś może wie co ukaże się na następnych płytach i czy jest możliwe aby ukazały
sie
> takie
> > gry jak:
> > - Neverwinter Nights 1
> > - Flatout 2
> > - Full Spectrum Warrior
> > - SWAT 4
> > - Ghost Master
> > - Tony Hawk''s American Wasteland?
>
> hehe akurat dzisiaj doradziłem koledze zeby kupił Neverwinter Nights za 20 zl
> za tydzien ja kupie za 6 ;D więc niech bedzie :P
>
a skąd twoja pewność że za tydzień będzie nwn w wyborczej???


eee no zle to sformuowałem , w sesie ze niech bedzie za tydzien bedzie fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeech... dupowate te tytuły. Gothica II mam zarówno premierówkę jak i wydanie z CD-Action, Ghost Mastera mam z Extra Klasyki, tych Dwóch Tronów nie znam, jedyne co by mnie interesowało to chyba Trainz Simulator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 17:27, Xlol1 napisał:

Mam problem. Wczoraj kupiłem dodatek do Gazety Wyborczej. M.in. była tam gra Spellforce. Kiedy
spróbowałem ją zainstalować, na początku instalacji wyskakuje mi błąd
Co robić??


a niemasz może konta z ograniczeniami??? wyłacz antywirusa, zobacz czy płyta niejest porysowana i spróbuj skopiować zawartosc płyty na dysk i zainstalować z dysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 18:19, marcinshinoda napisał:

kupie next numer dla "trainz" gierka na rozluźnienie:)co to za gra dwa trony??

Jedna z części strategii Europa Universalis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łeee kolejny numerek wyborczej nieciekawy, prócz G2 którego już mam wraz z dodatkiem NK, nie ma nic na czym można by oko zawiesić. Być może za 2 tygodnie będzie coś bardziej trafionego :) Coś czuję że ten numer się słabiutko rozejdzie, no może nie słabiutko ale najsłabiej jak dotychczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem sobie ten dodatek do Gazety i zainstalowałem Spellforce''a i jak chcę drugi raz uruchomić to się nie chce, proszę o odpowiedź co mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 22:14, trutututu napisał:

kupiłem sobie ten dodatek do Gazety i zainstalowałem Spellforce''a i jak chcę drugi raz uruchomić
to się nie chce, proszę o odpowiedź co mam zrobić


Zmieniłeś rozdzielczość? Odinstaluj grę, usuń dane z moich dokumentów i dysku, i zainstaluj od nowa. Mi pomogło. I nie mieniaj rozdzielczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dla "nie-niedzielnych" graczy przyszły numer to nic specjalnego - praktycznie wszystko było jako cover w jakimś czasopiśmie komputerowym - Trainz 2004 zamiast 2006 w CDA, ale Pepin w recenzji napisał, że ta edycja 2006 jest gorsza niż wcześniejsza. Gothic 2 bez dodatku już tak nie kusi, GM był jakieś dwa lata temu, tylko kolejna gra ze stajni Paradoxu może zainteresować rasowych strategów - ale mnie ta seria nigdy nie ciągnęła. Próbowałem dać szansę IIWŚ w pierwszym numerze tej GW serii, ale uznałem że szkoda nerwów i zatopiłem się w świat Sacrifice. Też strategia, ale jakże bardziej stawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed Dwoma Tronami - nie uznawajcie tego nawet za część "cyklu" Europa Universalis. U nas to i jeszcze "Korona Północy" były wepchnięte do Victorii w edycji premierowej - w zasadzie nie wiadomo po co. Ogółem rzecz biorąc to dość proste (jak na gry Paradoksu) gierki, z koszmarną wręcz grafiką. Zagrywałem się w pozostałe gry Paradoksu, ale te wylatywały z dysku po paru minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam wczorajszy dodatek, nauczona doświadczenie gazetą z gra KULT, zainstalowałam SpellForce, wpisuje podany klucz i zima... wypluwa mi że klucz jest nieprawidłowy :/ Mieliście też ten problem? Jest już na to jakaś rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 23:26, Vesna77 napisał:

Kupiłam wczorajszy dodatek, nauczona doświadczenie gazetą z gra KULT, zainstalowałam SpellForce,
wpisuje podany klucz i zima... wypluwa mi że klucz jest nieprawidłowy :/ Mieliście też ten
problem? Jest już na to jakaś rada?

Tak, 5 razy próbowałem - okazało się, że wpisałem G zamiast 6 - trochę dziwne. Ale stawiałbym raczej na pomyłkę 0 (zero) - O (litera). Pamiętaj też, że należy wpisać kod RAZEM z myślnikami. A jeśli dalej nie zadziała - wystąp o klucz do wersji multi - może ten będzie łatwiej odczytać, a zapewne również umożliwi grę w singleplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 22:48, Robert'cik napisał:

> kupiłem sobie ten dodatek do Gazety i zainstalowałem Spellforce''a i jak chcę drugi raz
uruchomić
> to się nie chce, proszę o odpowiedź co mam zrobić

Zmieniłeś rozdzielczość? Odinstaluj grę, usuń dane z moich dokumentów i dysku, i zainstaluj
od nowa. Mi pomogło. I nie mieniaj rozdzielczości.


Ale kiedy ja muszę zmienić rozdzielczość, bo w tedy mi ekranu ucina, no ale poświęcę się i tak zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No po wizycie na gy online i zobaczeniu co to jest ta wojna róż widzę, że jednak warto kupić (no i żeby z ciekawaości tego Ghost mastera zobaczyć) - już po zobaczeniu tego wiedziałem, że warto "producent: Paradox Interactive
wydawca: Strategy First", jak gdzieś mi mignęło iż to miliardowe wcielenie EU to upewniłem się w mojej decyzji, zwłaszcza, że właśnie nie mogę się oderwać od Hearts of Iron 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jeszcze nigdy przez dłuższy czas nie grałem w Fallout. Kiedy nadarzyła się ku temu okazja, gra nie chce chodzić. Tzn. wszystko się włącza, ale po pewnym czasie ekran się robi czarny, a ruch myszką powoduje pojawianie się obrazu. Zainstalowałem sterowniki z płyty i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 13:41, zc82 napisał:

Czy jest szansa, że w kolejnych wydaniach pojawi się Noc kruka?

Jak G2 się pojawi, to raczej tak. ;P

Już Gothic się ukazał, druga część też się ukaże pewnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować