Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

Gry CDP w Gazecie Wyborczej!

1112 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2007 o 20:10, lewak napisał:

> > CDP nie jest wydawcą serii Need For Speed - więc na pewno nie dadzą.
> to moze worms 4 dadzą

Ja bym wolał te stare Wormsy, jeszcze w 2D. One były najlepsze...

potwierdzam, Worms Word Party to jest to (jedyna prawdziwa (2d) część umożliwiająca grę przez internet). 3d niestety zabiło tą serię (co zauważyli nawet twórcy, bo już się szykuje powróŧ do 2d niestety tylko na psp (a szkoda))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 20:14, sig. napisał:

> > > CDP nie jest wydawcą serii Need For Speed - więc na pewno nie dadzą.
> > to moze worms 4 dadzą
>
> Ja bym wolał te stare Wormsy, jeszcze w 2D. One były najlepsze...
potwierdzam, Worms Word Party to jest to (jedyna prawdziwa (2d) część umożliwiająca grę przez
internet). 3d niestety zabiło tą serię (co zauważyli nawet twórcy, bo już się szykuje powróŧ
do 2d niestety tylko na psp (a szkoda))

testowalem to na psp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 12:17, Carl92 napisał:

No no coraz lepiej może dadzą Gothic 3 :D


Za kilka lat napewno. Chociaż ludzie kupią jedynie dla tytułu, Gothic 3 jest zdecydowanie najsłabszą grą z serii.

Dnia 16.12.2007 o 12:17, Carl92 napisał:

Ale i tak nie kupię rzecz jasna pudełko brzydkie i ubogie wolę poszukać na allegro premier.
A nawet gdybym miał kupić to i tak bym nie kupił bo by już wykupili :/


A co ma do rzeczy pudełko? Mogliby dodawać gry nawet w papierowej kopercie z instrukcją w .pdf - przecież liczy się gra!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 20:14, sig. napisał:

potwierdzam, Worms Word Party to jest to (jedyna prawdziwa (2d) część umożliwiająca grę przez
internet).

Worms Armageddon też umożliwa grę przez WormNet przecież...
Na kieszonsolki (PSP i NDS) wyszły już dwie części Wormsów w 2d - Open Warfare 1 i 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt liczy się gra, ale ja jestem typowym kolekcjonerem i to zmienia postać rzeczy.
I według mnie takie wydania gier jakie są w GW to jakbym miał pirata pudełeczko i płyta, ale to nie zmienia rzecz jasna, że innym nie pasuje. Ja jednak wolę wydania te premierowe bo dla mnie liczy się gra i wydanie bo lubię kolekcjonować rzadkie egzemplarze premierowe gier. Albo i tych nowszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 07:56, Carl92 napisał:

Fakt liczy się gra, ale ja jestem typowym kolekcjonerem i to zmienia postać rzeczy.
I według mnie takie wydania gier jakie są w GW to jakbym miał pirata pudełeczko i płyta, ale
to nie zmienia rzecz jasna, że innym nie pasuje. Ja jednak wolę wydania te premierowe bo dla
mnie liczy się gra i wydanie bo lubię kolekcjonować rzadkie egzemplarze premierowe gier. Albo
i tych nowszych.


Popatrz na to z innej strony. Ja jestem też kolekcjonerem, a wydania z GW kiedyś też będą rzadkie. Dlaczego? Jakoś intuicja mi tak podpowiada. I tak GW kupuję tylko jak jest coś fajnego na płytce, a że ostatnio były genialne Fallouty to kupiłem (choć jedynkę i dwójkę mam już od dawna z eXtra Klasyki... i dopiero uruchomiłem Fallouta z CD z GW).

PS. Skoro masz "taki żadkie" okazy gier to pochwal się nimi w temacie Kolekcja Gier- Zdjęcia!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OOOOOOO, nareszcie wypuścili Giantsa!! :DDD Najgenialniejszą gierkę pod słońcem. Kocham ją z całego serduszka, a rubaszne żarty pamiętam do tej pory, kilka lat po jej skończeniu :]]] Cud, miód i orzeszki. A Mekowie to dobra rasa jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 12:06, misad78 napisał:

27 grudnia:
(...)
http://serwisy.gazeta.pl/kolekcje/1,84874,4769642.html?as=2&ias=2
(wg tej strony: seria obejmuje 5 plyt)


No, świetna wiadomość :)
Jestem zaskoczony obecnością FlatOut 2 - ta gra dopiero co nie dawno ukazała się w XKN, a już będzie do kupienia za 7 zł. Fajnie, że dodatkowo będziesz też Giants.
Zapewne ten numer kupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2007 o 12:06, misad78 napisał:

FlatOut 2


Nie lubię samochodówek, chociaż o tej słyszałem same pochlebne opinie ;)

Dnia 17.12.2007 o 12:06, misad78 napisał:

Giants: Obywatel Kabuto


A to, co to jest ? :D

Dnia 17.12.2007 o 12:06, misad78 napisał:

Korona Pó?nocy


Mam tą " produkcję ". Gra ta, została wydana tylko po to, żeby zapchać trójpak z Victorią w składzie. Moim zdaniem porażka :/

Dnia 17.12.2007 o 12:06, misad78 napisał:

Lionheart: Legacy of the Crusader


Mam tego RPG, posiada kilka wprost genialnych rozwiązań, z chęcią zagram sobie jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dziwne pisali na gram.pl że będzie 8 płyt a ci wyskoczyli z pięcioma płytami. No to jak to w końcu jest bo już zgłupiałem? A pełniaki bardzo dobre, chyba odpalę Giants, mam ich ze stareńkiego wydania "Gier Komputerowych" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 12:06, misad78 napisał:

27 grudnia:

FlatOut 2

Giants: Obywatel Kabuto

Korona Pó?nocy

Lionheart: Legacy of the Crusader

Zrodlo:
http://serwisy.gazeta.pl/kolekcje/1,84874,4769642.html?as=2&ias=2
(wg tej strony: seria obejmuje 5 plyt)



Szybko ujawnili co będzie w następnym numerze. Ten z pewnością kupię. FlatOut 2 miałem kupić jak był w Extra Grze, ale tak jakoś wyszło, że nie kupiłem. Giants: Obywatel Kabuto miałem kiedyś, ale nie przeszedłem całego.
Odpalę na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokazałem kolekcje, ale mimo wszystko nic nadzwyczajnego tam niema. Zresztą na moim Gs''ie jest.
Kręcą mnie wydania oryginalne gier i mam taki gust. A wydania GW mi się po prostu nie podobają bo brzydkie a po drugie wszystko wrzucone w jedna płytę. Ja to lubię każdą grę na oddzielnej płycie. Sprawa jest też taka, ze jestem pedantem i wszystko musi być dokładne. I musi być w jednolitej swym prawdziwym wydaniu.
Aha jak chcemy podyskutować to są inne tematu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam pecha. Zaczęło się od tego, że kupiłem Crashday i Tony Hawk''s Pro Skater 4, a po kilku miesiącach dali to w CDA (oba numery mam). Potem z dzikim entuzjazmem dorwałem się do Czarnej Edycji Painkillera (której wszak wcześniej nigdzie nie było), która potem została dołączona do GW. Tak samo z FlatOutem 2, którego mam premierówkę. Mam też Spellforce, wszystkie Fallouty, a Gothiki mam z CDA. Mam również starego Sacrifice''a z PLAYA. Ile kasy mogłem zaoszczędzić... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale mogłeś się już nimi cieszyć od dnia zakupu. Zresztą jakby patrzeć w ten sposób, to nie warto kupować nic nowego, bo kiedyś będzie można kupić z taniej serii, wyprzedaży czy promocji :)

Sam kupiłem Flatouta 2, a tu już jest w dodatku do GW - ale ile się w niego już nagrałem po sieci, to moje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 15:00, Laid back napisał:

No, ale mogłeś się już nimi cieszyć od dnia zakupu. Zresztą jakby patrzeć w ten sposób, to
nie warto kupować nic nowego, bo kiedyś będzie można kupić z taniej serii, wyprzedaży czy promocji
:)

Tja, ciekawe, kiedy doczekamy się WoW-a z dodatkami w XKN ;) Albo Diablo 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 15:11, Graszczur napisał:

Tja, ciekawe, kiedy doczekamy się WoW-a z dodatkami w XKN ;) Albo Diablo 2


Obstawiam jednak, że w ogóle się nie doczekamy. Diablo 2 jakby miało być w XKN to już by dawno było, ale Blizzard się ceni i łapę na kasie trzyma.
Co to WoWa, to prędzej powstanie wersja darmowa do ściągnięcia z netu (o ile już takiej nie ma), gdzie płacić będzie się za sam abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować