Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

Gry CDP w Gazecie Wyborczej!

1112 postów w tym temacie

OMG a ja zakupiłem FlatOut 2 w Biedronce za 10 zł i myślałem że zrobiłem interes życia :)
Giants... a jednak zgadłem/przewidziałem, no nic mam satysfakcję :D

Jeszcze jedno - doczytałem że to cykl 5 płyt - więc jak to jest miało być 8???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 1 i 2 też już mam w swojej kolekcji z jakiejś tam gazety, Ghostmaster też już mam, reszta mnie nie interesuję :) Czekam na płytę nr 5 i na pewno ją kupię. Ktoś tam pisał, że chce Arcanum ? Mam z jakiejś gazety bodajże GameStar ? TopSecret ? nie pamiętam już xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba kupie dla Giants: Obywatel Kabuto. Kiedyś pamiętam, że tytuł ten był dostępny w kioskach w Extra Grze, jednak wymagania sprzętowe tego tytułu mogły wówczas przyprawić o zawał. Dziś już mi to pójdzie to na pełnych detalach:P FlatOut 2 niedawno kupiłem w Biedronce, więc aż tak mi na nim nie zależy, ale wole mieć dwa egzemplarze FlatOut 2 niż jakiegoś gniota w to miejsce, którego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 15:53, Blackhand napisał:

Ooo, widzę, że płytę numer 5 będę musiał dołączyć do swojej kolekcji :). Szkoda, że to dopiero
za 2 tygodnie ;).
EDIT Ciekawe, czy Giants będzie w wersji nieocenzurowanej :P.

Ta "cenzura" to o ile pamiętam plik bra.cośtam (napewno znajdziesz) starczy go skasować i po kłopocie (jam bym jeszcze na wszelki wypadek kopię zrobił). No chyba że od innych części garderoby też chcesz ją (naturalnie zeze względu na gorący klimat ;) "uwolnić". ale ja o takiej wersji nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieje że ta seria nie skończy sie na 5 płytach;/ Mówiono z góry że 8 więc co sie nagle stało??

Chyba że to harmonogram na ten rok, a że więcej płyt nie udało sie zmieścić w tym roku to te 3 nastepne plyty bedą już w nastepnym roku:P Mam taką nadzieje :)

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 18:12, Ostrowiak napisał:

Szkoda... GW prowadzi sprzedaż archiwalną ? ^^


Można kupić albo w oddziale GW w większym mieście, albo zamówić przez internet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 18:12, Ostrowiak napisał:

Szkoda... GW prowadzi sprzedaż archiwalną ? ^^


Spróbuj porozmawiać z zaprzyjaźnionym kioskarzem o zwrotach. Zanim trafią "do centrali" może zamówi ci archiwalny numer do kiosku. Kumplowi sprowadził tak jakąś gazetkę z filmem, który też przegapił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że już dla mnie nic raczej się nie znajdzie :] ale cieszę się z tego co mam. Saga Fallout`a, Spellforce oraz Gothic zajmą mi raczej duużo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FlatOut 2
Nie znam gierki,ale sobie zagram.:)

Giants: Obywatel Kabuto
Bardzo dobrze,bo nie mogę znaleść wersji z Clicka.:)

Korona Północy
Jestem fanem EU,więc sobie zainstaluję.

Lionheart: Legacy of the Crusader
Ileż ,ja szukałem tego RPG''a,a tu dadzą za 6 zł i jeszcze 3 gierki.:D

Liczę teraz na Heros of Might and Magic lub być może którąś ze złotych edycji:D

Według mnie nie skończy się na 5 płytach,to po prostu przed sylwestrowe ustawienie planu smakołyków.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj, po co ja kupowałem tego FlatOuta 2 w Biedronce... Nic, jakoś to przeżyję.
Poza tym będzie też Giants. Ponoć bardzo przyjemna gierka. :)

Za 6 zł, jak zwykle, warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie :D.
Flatout 2 - świetna gierka, fizyka ekstra, do tego obsługuje mego pada z wibracjami :].
Giants - słyszałem, że gierka wypas, też chętnie zagram.
Korona Północy - odpuszczę sobie
Lionheart - H&S, czytałem trochę, jak dla mnie - świetny świat :]

Chociaż mam troszkę długą listę gier do przejścia, ale chyba i tak kupię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2007 o 20:38, Vimes6 napisał:


Według mnie nie skończy się na 5 płytach,to po prostu przed sylwestrowe ustawienie planu smakołyków.:)


od początku było mówione że będzie 8 płyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te dwa następne rzuty ciekawie się zapowiadają. Szkoda tylko, że mam już Giants(Click!) i Ghost Mastera(CyberMycha), ale to tytuły z którymi zapoznać się powinien każdy, więc niech błogosławiona będzie współpraca CDP i GW. Gothic II to też niezły kąsek, bo nie będę musiał na niego wydawać dwóch dych :) Flatout 2 i Lionheart również mnie cieszą. Trainza chyba nie zainstaluje, podobnie jak kolejnych pochodnych EU.

A teraz wszyscy fani Giants niech krzykną: TIMMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wczoraj kolejny nr 3 gier z Gazety Wyborczej, jeśli jest ktoś zainteresowany to mogę sprzedać po cenie wydania 6 zł, dla osób z Krakowa możliwy odbiór osobisty, a jeśli nie to mogę aukcje na portalu aukcyjnym wystawić, przesyłka listem poleconym 4 zł(priorytet +1 zł).

Stan idealny, płyta raz w czytniku by sprawdzić czy działa.Gwarancja rozruchowa.
Na płycie 5 gier:
- Fallout
- Fallout 2
- Fallout: Tactics
- SpellForce Złota edycja
- Victoria

kontakt gg: 6116348(na niewidocznym więc pisać jak tylko będę odpisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować