Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

Gry CDP w Gazecie Wyborczej!

1112 postów w tym temacie

1) jesteś pewien że to kod rejestracyjny a nie klucz rejestracji elektronicznej?
2) po ch..............e podawałeś go na forum? trzeba było do Pomocy Technicznej przemailować
3) czemu w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a co to ma do gier CDP w GW?
Nie wiem, po co pokazujesz ten kod innym. Skonsultuj się z kimś w pobliżu, czy źle nie czytasz, a jeśli nie działa, napisz do pomocy technicznej. Aha, i bez caps locka, prosimy.

EDIT: S1G był szybszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem w tym wątku się wypowiedzieć, mam Płyty nr 1 i 3, i z tym pytanie do nr 1

gdzie jest cd-key do Sacrifice?


PS Czy da się jakoś zamówić pozostałe płyty co mi brakują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomóżcie wczoraj kupiłem grę spellforce 2 złota edycja kod instalacyjny nie chce mi wejść

[M - K]

JUŻ WSZYSTKIE KOMBINACJE PRÓBOWAŁEM NAPISZCIE CO JEST ŹLE CZEKAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oki maila nie widzę ale możesz skorzystać z tego http://www.cdprojekt.pl/support/notify/301/SpellForce_2_Czas_Mrocznych_Wojen formularza. Pamiętaj że gram i cdprojekt to teraz osobne spółki


Edit uparłeś się chyba żeby ci nikt nie pomógł. Trzeba mieć totalny zanik jakichkolwiek przejawów myślenia żeby podawać publicznie kod rejestracyjny, i to w dodatku w temacie który nie ma z dana grą nic wspólnego. Dodatkowo ci się może za "archeologię" oberwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze:
Nigdy nie podawaj kodu seryjnego, bo jak ktoś wykorzysta, to bardzo mozliwe, ze ty nie bedziesz mógł.
Po drugie:
Jest to tego odpowiedni dział: Pomoc Techniczna. Jak zakładasz temat, to zaznacz Pomoc Techniczna
Po trzecie:
Temat o Spellforce 2 już istnieje: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10655&u=972
Po czwarte:
Przed założeniem tematu, sprawdź korzystając z wyszukiwarki -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&pid=27 czy już istnieje
Po piąte:
Nie spamuj, czekaj aż ktoś odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zostałeś poinformowany o czym trzeba ale na wszelki wypadek powtórzę nigdy nie podawaj swojego kodu rejestracyjnego!. Usunąłem go zarówno z postów w tym temacie jak i z tego który dałeś w wątku o S2, nie umieszczaj go ponownie ani tu ani nigdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 19:57, Pablo1989 napisał:

...

PS Czy da się jakoś zamówić pozostałe płyty co mi brakują ?


Toś się obudził :D. Ale powiem Ci, że ja też kiedyś (w 2008 :)) byłem tym zainteresowany, nawet napisałem maila do GW. Odpowiedź też otrzymałem, niestety, brzmiała ona "Nakład został wyprzedany".

EDIT Jedyne wyjście - egzemplarze "z drugiej ręki", np. z Alledrogo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować