Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

Gry CDP w Gazecie Wyborczej!

1112 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2007 o 18:38, Asthariel napisał:

Ja kupiłem 1 i2 , kupię też 5. Gry z 3 i 4 mam.

Ja miałem wszystkie z dodanych do GW prócz Sacrifice i Giants.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 17:57, Marcin321 napisał:

> Przegapiłem z 20, ale to jedyna edycja, w której raczej nic ciekawego nie było. Ale FlatOut

> 2 27 to mistrzostwo:) Takiej gry bym się nie spodziewał, jest przecież jeszcze dość nowa
w
> powrównaniu do innych wydawanych w Gazecie tytułów.

A Painkiller: Czarna Edycja i Trainz 2006? Przecież te gierki wyszły całkiem nie dawno temu,
zresztą Flatout 2 miał swoją premierę w Extra Klasyce razem z Painkillerem i Trainzem...


To trainz to takie niespecjalne, a painkiller jest jednak starszy przecież od Flatout 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to bardzo świetne tytuły (których myślałem, że taniej nie można kupić - 19.90, a tu niespodzianka... kilka gier po niecałe 20zł w GW za... nicałe 7zł...) oby tak dalej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 11:46, DoMiNo1992 napisał:

Moim zdaniem to bardzo świetne tytuły (których myślałem, że taniej nie można kupić - 19.90,
a tu niespodzianka... kilka gier po niecałe 20zł w GW za... nicałe 7zł...) oby tak dalej ;]

A nawet niecałe 6 bo 5,99 :). A co do tematu to mam juz 3 płyty i ostatnią kupię ze względu na FlatOuta. Nie interesowała mnie tylko płyta z Falloutem bo wszystko z niej mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam chyba wszyskie gry z tej kolekcji... (z kilkoma wyjątkami :P ) ale kilka z tego to piraty... a za taką cenę mam nie kupić oryginału? :) A poza tym cała kolekcja ładnie będzie wyglądała na mebelkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę mieć tą płytę co teraz będzie!! Obiecałem sobie, że kupię tą ze SpellForcem ale zapomniałem. Teraz będzie chyba FlatOut2 i coś tam jeszcze... i tą na pewno kupię.... a spellforca sobie pożyczę od kumpla... ale szkoda, że go nie mam na biourku... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 11:52, knopfler napisał:

A nawet niecałe 6 bo 5,99 :). A co do tematu to mam juz 3 płyty i ostatnią kupię ze względu

jak już uściślamy to 4,49, bo 1.50 wyborcza bez płyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 13:53, sig. napisał:

> A nawet niecałe 6 bo 5,99 :). A co do tematu to mam juz 3 płyty i ostatnią kupię ze względu

jak już uściślamy to 4,49, bo 1.50 wyborcza bez płyty


A pójdziesz do kiosku i poprosisz o płytę bez Wyborczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też mam chrapkę na FlatOut''a 2 - miałem go kupić na gram.pl, ale skoro ma być w Wyborczej za 1/3 ceny... :)

do Robert''cik: niektórzy sprzedają samą gazetę bez płyty, co jest (jak mi się wydaje) przestępstwem... no cóż, takie czasy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 15:02, DoMiNo1992 napisał:

też mam chrapkę na FlatOut''a 2 - miałem go kupić na gram.pl, ale skoro ma być w Wyborczej
za 1/3 ceny... :)

do Robert''cik: niektórzy sprzedają samą gazetę bez płyty, co jest (jak mi się wydaje)
przestępstwem... no cóż, takie czasy ;]

przeciez ta płyta nie jest obowiązkowa (więc raczej na odwrót) . A wyborczą kupuję tak czy siak, bo tato czyta (ja tam wolę internet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, ale kioski dostają także egzemplarze bez płyty... (kiedyś się pytałem o samą grę, jak Worms 3D były, to kioskarz zawołał 9.99 za samą płytę - obłęd!) więc powinni zwracać gazety z płytami a nie sprzedawać je osobno, by więcej zarobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 15:26, DoMiNo1992 napisał:

tak, ale kioski dostają także egzemplarze bez płyty... (kiedyś się pytałem o samą grę, jak
Worms 3D były, to kioskarz zawołał 9.99 za samą płytę - obłęd!) więc powinni zwracać gazety
z płytami a nie sprzedawać je osobno, by więcej zarobić...

to i tak nie przebije zadania dopłaty za demo wiedźmina, mimo że na 1 stronie jak byk pisało prezent, a sama płyta była przyklejona do każdego egzemplarza (do któregoś dodatku). Co zaś się tyczy ceny płyt, może się na biedronkę zapatrzyli bo tam pojedyńcze gry z tej akcji były właśnie p0 9.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

samo sprzedawanie wersji demonstracyjnej to przestępstwo xD wkońcu demo jest po to, żeby ocenić zanim się kupi, a nie żeby wydać kasę i powiedzieć, że gra jest do kitu ;P a Wyborcza zachowała się wporządku, choć nie mieli samego dema tylko jeszcze sporo materiałów dodatkowych dali i tak to wszystko w cenie gazety (czyli za darmo :] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 15:44, DoMiNo1992 napisał:

samo sprzedawanie wersji demonstracyjnej to przestępstwo xD wkońcu demo jest po to, żeby ocenić
zanim się kupi, a nie żeby wydać kasę i powiedzieć, że gra jest do kitu ;P a Wyborcza zachowała
się wporządku, choć nie mieli samego dema tylko jeszcze sporo materiałów dodatkowych dali i
tak to wszystko w cenie gazety (czyli za darmo :] )

Nie tyle za demo płacisz, co za koszty płyty i nadruku na niej. A poza tym co ty wiesz o przestępstwie jak sam masz piraty - szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto teraz nie ma piratów... przyznam się kilka mam, ale już prawie od roku żadnej pirackiej gry sobie nie załatwiłem, kupuje teraz same oryginały... a co do tych dem, GW dodała je za darmo, a dlaczego jak chce samą płytę na przykład kupić to kioskarz już dychę będzie wołał? Jakim prawem!? Nie gadaj, że to nie jest nielegalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 17:54, DoMiNo1992 napisał:

Jakim prawem!? Nie gadaj, że to nie jest nielegalne...

ależ jest, i to niezależnie od tego ile by zawołał za samą płytę (jest częścią gazety, i jedyny legalny sposób nabycia jej to razem z tą gazetą). Jak by było inaczej, to by cenę samej płyty bez gazety też wydrukowali na 1 stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 20:29, sig. napisał:

ależ jest, i to niezależnie od tego ile by zawołał za samą płytę (jest częścią gazety, i jedyny
legalny sposób nabycia jej to razem z tą gazetą). Jak by było inaczej, to by cenę samej płyty
bez gazety też wydrukowali na 1 stronie.


Dobrze powiedziane sig. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że już się kończy :( . Miałem nadzieje że trafi się jeszcze "Świątynia Pierwotnego Zła" która zawsze mi się podobała ale jakoś nigdy nie miałem kasy kiedy chciałem ją sobie kupić a teraz czekałem aż w GW będzie :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować