Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

Gry CDP w Gazecie Wyborczej!

1112 postów w tym temacie

Po ilości postów widzę, że czwarta płytka furory nie zrobiła. Po prostu te gry już były jako covery do czasopism. Można ją w sumie kupić/traktować jako tanią kopię zapasową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tą płytę traktuję jako sposób posiadania TRS 2006 z SP1, ponieważ do wersji premierowej się nie doczekałem... No i płacę 14 zł taniej niż za TRS w Extra Klasyce Next.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 11:47, Arclight napisał:

Ja tą płytę traktuję jako sposób posiadania TRS 2006 z SP1, ponieważ do wersji premierowej
się nie doczekałem... No i płacę 14 zł taniej niż za TRS w Extra Klasyce Next.

Ale była wersja 2004, która wg recenzji i opinii jest lepsza niż edycja 2006...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 11:40, Uspatente napisał:

Po ilości postów widzę, że czwarta płytka furory nie zrobiła.


Nie zrobiła, bo zrobić nie mogła. Taki Trainz Railroad Simulator 2006 to gra jakby nie patrzeć dość niszowa (nic jej oczywiście nie ujmując) i przeznaczona do dość wąskiego grona odbiorców. Gothica II każdy kto go chciał mieć to go już dawno ma, to po pierwsze a po drugie tak jak sam pisałeś on akurat był w CDA. O pozostałych dwóch pozycjach chyba nigdy nic nie słyszałem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 13:43, dambialko napisał:

o co chodzi z tymi "Gothic 2:Dwa Trony" ???

Chodzi o czytanie ze zrozumieniem i właściwą interpretację dwukropka :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 13:43, dambialko napisał:

o co chodzi z tymi "Gothic 2:Dwa Trony" ???


Nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem ;] Jakbyś zechciał zauważyć to Rzezim pisał tam bez przecinków -_- tak samo ja mógłbym się zapytać co oznacza "Czarna Edycja Alien Nations 2: Cold Zero" o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 13:43, dambialko napisał:

o co chodzi z tymi "Gothic 2:Dwa Trony" ???

Nie, nic...Rzezim po prostu nie stawiał przecinków pomiędzy grami. Miało to wyglądać tak:
Gothic II, Dwa Trony: Wojna Róż, Ghost Master, Trainz Railroad Simulator 2006

Gothic i Dwa trony to dwie różne gry, tylko w przypiętym poście mało przejrzyście zostało to pokazane.

EDIT: Jak widzę właśnie przypięty post został poprawiony i już wygląda klarownie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przegapiłem z 20, ale to jedyna edycja, w której raczej nic ciekawego nie było. Ale FlatOut 2 27 to mistrzostwo:) Takiej gry bym się nie spodziewał, jest przecież jeszcze dość nowa w powrównaniu do innych wydawanych w Gazecie tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 17:15, tomoliop napisał:

Przegapiłem z 20, ale to jedyna edycja, w której raczej nic ciekawego nie było. Ale FlatOut
2 27 to mistrzostwo:) Takiej gry bym się nie spodziewał, jest przecież jeszcze dość nowa w
powrównaniu do innych wydawanych w Gazecie tytułów.


A Painkiller: Czarna Edycja i Trainz 2006? Przecież te gierki wyszły całkiem nie dawno temu, zresztą Flatout 2 miał swoją premierę w Extra Klasyce razem z Painkillerem i Trainzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 nie kupiłem
2 Kupiłem dla Painkillera i EU
3 Nie kupiłem, po co mi 3 raz te sama kolekcja gier( mam fallouty z EK i z sagi) po za tym spellforce nie lubię a Kolonialna Anglia nie jest tym co mnie kręci
4 gothica mam , Dwa trony zdaje się też GM z CD action A TRL 06 zdaje się też
5.Flat out jest jako taki, Gigants jest (dla mnie najlepszy z całej tej serii) , gierek EUpodobnych czuję przesyt a LH nie nienawidzę, tylko (serio ) robi mi się niedobrze jak słyszę o tej grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam mieć wszystkie numery poza trzecim - Sagę Fallouta i Spellforce''a mam to po kiego mi było kupować je jeszcze raz? :P Na innych płytkach były przynajmniej dwie gry, które mnie interesowały :) Szkoda że seria kończy się na 5 płytkach, to chyba najlepsze covery z grami, które wyszły jako dodatki do gazet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować