Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOPSELLER - ujawniamy pierwsze tytuły!

278 postów w tym temacie

Nie no to już wiemy ;); przyznam szczerze, że się trochę zawiodłem (na grach oczywiście), ale poczekajmy do jutra, może będzie coś lepszego; co do pudełek ja daję im szansę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co by mnie interesowało, to Titan Quest, reszta jakoś nie trafiła w mój gust. I ta nazwa - Topseller, seler to warzywo, kurde ;D! Tania Seria brzmiała by lepiej IMO.
No i mamy wgląd na pudełka. Ujdą w tłoku :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zapytam, jaka to klasa rozmiarowa? Przeczuwam, że mamy do czynienia z grubym pudełkiem DVD...

A instrukcja jakich rozmiarów? I czy w ogóle będzie? :P

Sam wygląd pudełek jest całkiem niezły, podoba mi się.

Zaś co do gier... żadna mi nie pójdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie gry nie zachwycają.

dwie z nich mam a inne dwie to jak dla mnie beznadzieja, ale to moja opinia. Ale podajcie więcej tytułów i fajnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełka się przetrawi (choć jak dla mnie nie wyglądają źle) jeśli zawartość będzie dobra ^^ Liczę, że następne tytuły nie będą kolejnymi grami przeniesionym z PK i FC. Fajnie jakby wydali w tej serii Demon Stone. Naprawdę fajny slasherek, a o ile dobrze pamiętam nie był wydany w Polsce. Dość krótki, ale za 4 dychy byłby w sam raz. Bo te pierwsze 4 gierki bez rewelacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 17:44, luzac napisał:

A ja się zapytam, jaka to klasa rozmiarowa? Przeczuwam, że mamy do czynienia z grubym pudełkiem
DVD...

Z grubym.

Dnia 28.08.2007 o 17:44, luzac napisał:

A instrukcja jakich rozmiarów? I czy w ogóle będzie? :P

Będzie, będzie. Takich rozmiarów, żeby się zmieściła w pudełku :-) Pełna wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować