Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOPSELLER - ujawniamy pierwsze tytuły!

278 postów w tym temacie


Według mnie to okładka jest 4+ z 6 a te gry to są jak na razie takie sobie na pewno kupie sobie FEAR choć czekam na True Crime New York City i Scarface no Może gra Transformers wpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełka są jak dla mnie tak dziwne.. że nawet nie wiedziałem czy to ostateczna wersja. Po prostu myślałem że te białe tło wokół głównej czesci tych pudełek (obrazka z gry) w ogóle się nie zalicza. I dopiero teraz tak patrze, patrze i rozumuje, że to już są prawdziwe opakowania wraz z tym białym tłem. Nadal nie mogę sobie tego wyobrazić na półkach sklepowych... I tytuły jak na razie także nie dla mnie.. czekam na jutro ;)
PS. Widzę trochę zmian na głównej stronie grama, dodano rozdział z artykułami, pojawiła się tabelka z "Najpopularniejszymi" oraz od razu przy newsie pojawiają się pudełka z grami, do zamawiania ;) Hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie to bym prosił z takich już "nie nowych gier" supreme commander bo C&C 3 mi sie bardzo podobał i jestem ciekaw Commandera a nie chce na niego wydawać 70 zł a za 40 to mozna sie pokusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Z tych gier żadna mi za bardzo nie pasuje :/. Czekam na ujawnienie następnych. Co do okładki - mi się nie podoba, ładniejsze już z XKN :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:40, Gryczka napisał:

Pudełka są jak dla mnie tak dziwne.. że nawet nie wiedziałem czy to ostateczna wersja. Po prostu
myślałem że te białe tło wokół głównej czesci tych pudełek (obrazka z gry) w ogóle się nie
zalicza. I dopiero teraz tak patrze, patrze i rozumuje, że to już są prawdziwe opakowania wraz
z tym białym tłem.


To białe tło trochę inaczej będzie wyglądać. W tle będą pewne elementy graficzne, które sprawiają, że ciut inaczej to pudełko będzie wyglądać. Rzekłabym: fajniej, ale skoro i tak się wam nie podoba... ;-)

aaaa, gdzieś mi wpadło wśród tych setek postów w oko, że ktoś napisał, że gry z TS nie będą w etui.
Gry z TS będą w etui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 21:04, akne napisał:

To białe tło trochę inaczej będzie wyglądać. W tle będą pewne elementy graficzne, które sprawiają,
że ciut inaczej to pudełko będzie wyglądać. Rzekłabym: fajniej, ale skoro i tak się wam nie
podoba... ;-)


Jak dla mnie to pudełko jest świetne, fajnie będzie mieć kolekcję podobnych pudełek inną, niż brzydkie, szare tło XKN ;-).
Zielony i bały to dla mnie rewelacyjne połączenie kolorów.
---
Co do samej serii - zapowiada się wyśmienicie! Mam chrapkę na FEAR''a i Titan Questa, ale to z czasem ;].
Cholera, jaka szkoda, że CDP Bioshocka nie wydaje ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ! Ja pytałem, o powiedzieli że nie będzie etui... Tak ! Jednak ty zawsze dobre wiadomości mi przynosisz ! :-D Czasem troszkę dziwne, ale zawsze pozytywne :-D :-)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 21:04, akne napisał:

To białe tło trochę inaczej będzie wyglądać. W tle będą pewne elementy graficzne, które sprawiają,
że ciut inaczej to pudełko będzie wyglądać. Rzekłabym: fajniej, ale skoro i tak się wam nie podoba... ;-)


Narzekają :-P
Mnie tam pudełko odpowiada. Może jakbym zobaczył stos innych projektów, to któreś by mi bardziej podpasowało.
Ale sama ładnie opisałaś procedurę wyboru projektu graficznego, więc orientujesz się w tym temacie zapewne lepiej ode mnie.
Trzymam za słowo, że jutrzejsze tytuły nas bardziej ucieszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Góralu, góralu, czy ci nie żal??...a żal, żal. Fajna cena rlz, zwarzywszy na gry jakie starcie się nam wcisnąć. Co, nie zeszło tyle PK na ile liczyliście?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A serio mówiąc- fajna inicjatywa, lecz z deko przesadziliście wypychając ją tym, cośmy znali i lubili z inszej Waszej serii. Trochę inicjatywy, Panowie. Choć nie wiem, skąd te "nowe-stare" gry mie4libyście wziąć...:P

A pudełko fajowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować