Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Eye of the North ze sklepu gram.pl już w rękach graczy!

58 postów w tym temacie

gram.pl

Zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią, pierwszy oficjalny dodatek do gry Guild Wars, Eye of the North, jest już w rękach osób, które złożyły przedpremierowe zamówienia na ten tytuł w sklepie gram.pl! Informujemy również, iż można także odbierać klucze gwarantujące dostęp do specjalnego typu broni.

Przeczytaj cały tekst "Guild Wars: Eye of the North ze sklepu gram.pl już w rękach graczy!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tym razem CD-Projekt się postarał i zdążył z paczkami. Po ostatniej wpadce z Nightfallem dla miłośników GW to chyba dobra wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po perypetiach z Factions i Nightfallem, wreszcie jakiś plus w kwestii GW :) Brawo!

W moim wypadku klucz już dodany, pozostaje czekać do piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to mialobyc to samo....tylko ze ci co kupili osobno mieli miec tansza gre a ci co kupili tylko pelno wersje mieli miec razem z gra...wiec jak juz dodales to sie nie spodziewaj ze drugi raz dostaniesz i to cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GWEN już mam od wczoraj z czego się bardzo cieszę :) jednak w moich zamówieniach i tak nigdzie nie widzę abym mógł pobrać jakiś kod a przeszukałem chyba każdy zakamarek zakładki z zamówieniami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem dlaczego zrobiono takie wielkie halo? CDP świętuje to, że dotrzymało tym razem słowa? Może jestem w błędzie, ale takie coś nie powinno być powodem do wrzucania newsa, to powinno być czymś zupełnie normalnym... czyli jednak powinniśmy to traktować jako wyjątek od reguły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy mozna do konta dodac drugi klucz na bonusowe bronie???
Pierwszy klucz dodalem w Snnek Weekend, wiec bez zsensu byloby teraz marnowac drugi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tym razem gram.pl sie postaralo i wszystko szybko i bez problemow dotarlo

@neltisen jezeli placiles przy pobraniu to zapewne bedziesz musial troche zaczekac, az dostana potwierdzenie, zanim dostaniesz klucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 13:52, Beliar-13 napisał:

Nie gram w GW więc nie zamawiałem :D


Więc i komentarz myślę, że zbędny ;)

Lord Asgaroth -> ja osobiście ciesze się bardziej z dostarczenia paczki na czas niż z wprowadzenia polskiej wersji językowej, choć faktycznie nie jest to nic tak ważnego, by dawać newsa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować