Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

AC/DC - Temat ogólny

139 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2009 o 17:17, The GaM3R napisał:

Masz racje także na to liczyłem i płyta leży na półeczce wśród innych :D


Nie ma to jak odpowiadać na posta z przed dwóch miesięcy ? xD Ja tam wolałem wydać tą kasę na inną płytę, na której jest metal z prawdziwego zdarzenia i jestem bardzo z tego zakupu zadowolony. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście za AC/DC nie szaleję i z całej ich kariery słucham zaledwie 4-5 utworów, ale ten fakt nie przeszkodził mi w zakupie "Black Ice" :) Natrafiłem na całkiem fajną promocję to wziąłem (z czerwonym logiem ^^). Jakie mam odczucia po przesłuchaniu wszystkich utworów z najnowszego albumu? Przede wszystkim monotonia... Wszystkie piosenki wydają się być bardzo do siebie podobne, grane w podobnym rytmie itp. Jednakże nie jest to aż tak odczuwalne i mimo wszystko fajnie mi się słucha tych kawałków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale to bolączka wielu zespołów rockowych, że jak nagrywają album studyjny to wszystko w jednym nastroju nagrywane. Słuchając, np. Highway to Hell jako albumu to można też odnieść wrażenie że monotonne, tak samo jak Sink the Pink też specyficznie brzmi. Dlatego moim zdaniem najlepiej jest słuchać albo koncertów albo puścić losową ścieżkę odtwarzania. Najlepszy koncert- live at donington (okładka ta co mam na awatarze :)) Polecam ... po posłuchaniu już nie powiedziałbym tak chętnie że AC/DC jest monotonne :) Zresztą tylko moja tolerancja pozwala się włączać w dyskusje na temat monotonności ulubionego zespołu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może na początku się wydawać monotonne. Dużo zespołów tak ma, gdy się ich płyty słucha po raz pierwszy. Dopiero potem się odkrywa stopniowo i powoli, jakieś smaczki i perełki ;) A AC/DC mają swój własny, rozpoznawalny styl i to potęguje to wrażenie, bo od razu słychać, że to ich kawałek ;)

@Krzychu1995
Live at Donnington? Mmmmmm super koncert :) Moja pierwsza koszulka była z tym zdjęciem z Twojego avka. Dzisiaj już jest baaardzo podniszczona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh. AC/DC. Byli pare dni temu w Irlandii. Akurat jechalem do Dublina. Dzieki nim tluklismy sie w korkach dobrych kilka godzin. xd Byl ktos na tym koncercie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde młody jeszcze jestem na koncert chociaż tak ze dwa lata i mam nadzieję się wybrać z kolegami na jakiś bliżej naszych granic ... bo niestety w Polsce nie ma co marzyć o koncercie bo bo jakoś im się nie opłaca niestety ... zresztą w najbliższym otoczeniu tylko moich 6 kolegów słucha AC/DC bo ich zapoznałem z tym ... a reszta to tylko jakieś "ujta ujta" więc biorąc pod uwagę nasze drogi, hotele, i nieliczną w porównaniu z resztą świata rzeszę fanów to nie ma co się napalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 12:47, gogiell napisał:

Czekałem na to całe życie...
https://tickets.acdc.com/ - # 8 June, 2010: Warsaw, Poland - Bermov Airfield (Fan Club
Sale will start 11th January, 2010 at 10AM local time)

To że AC/DC zagra u nas w tym roku wiadomo już od jakiś 3-4 miesięcy (jak nie dłużej). Ale cieszy fakt, że w końcu zostało to oficjalnie potwierdzone. Mam nadzieję, że uda mi się pojechać na ten koncert, bo taka okazja już nigdy się nie powtórzy.

Dnia 06.01.2010 o 12:47, gogiell napisał:

BTW. Malcolm obchodzi dziś urodziny :)

Dzięki za info. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 12:47, gogiell napisał:

Czekałem na to całe życie...
https://tickets.acdc.com/ - # 8 June, 2010: Warsaw, Poland - Bermov Airfield (Fan Club
Sale will start 11th January, 2010 at 10AM local time)

BTW. Malcolm obchodzi dziś urodziny :)

Był błąd na stronie, ale już został poprawiony - koncert jest 27 maja a nie 8 czerwca.
PS. Sorry za posta pod postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na to czekałem, tego nie można przegapić. Jak wszystko pójdzie ok i koncert się odbędzie, to na 100 % będę! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 20:25, xDeuSx napisał:

Ktoś pisze się na bilety za 310 zł?

No co ty, siedzieć na koncercie?
Do zobaczenia 27 maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 21:05, krl_krl napisał:

> Ktoś pisze się na bilety za 310 zł?
No co ty, siedzieć na koncercie?
Do zobaczenia 27 maja :)

Jakie siedzieć - to tylko wydzielone miejsce pod samą sceną. Taki odpowiednik golden circle z Sonisphere festival.
EDIT: Chociaż w sumie sektory też kosztują 310 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 21:05, krl_krl napisał:

No co ty, siedzieć na koncercie?
Do zobaczenia 27 maja :)


Nie wydaje mi się, żeby były to miejsca siedzące. Przynajmniej te, o których myślę - tj. przed sceną. Właśnie te interesowałyby mnie najbardziej - wiadomo - w sektorze dla hardkorowych fanów zawsze najlepsza zabawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 22:08, xDeuSx napisał:

Nie wydaje mi się, żeby były to miejsca siedzące. Przynajmniej te, o których myślę -
tj. przed sceną. Właśnie te interesowałyby mnie najbardziej - wiadomo - w sektorze dla
hardkorowych fanów zawsze najlepsza zabawa. :)

No niby tak, ale ta cena... jeszcze się zastanawiam.
btw jak będzie dokładnie wyglądała sprzedaż biletów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować