Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

11 Księga LOTRO nadchodzi

44 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2007 o 10:39, ad0 napisał:

rozwój postaci ograniczony do absolutnego minimum, zadania
dwóch typów (pogadaj z kimś albo zabij parę tych)


Rozwój postaci nie jest taki prosty jak się wydaje. W WoWie masz talenty, od których praktycznie wszystko zależy. Jak sobie zrobisz doskonały build [vide mój dla rogue] to będziesz wymiatał we wszystkich pvp. Wbrew pozorom nad myśleniem nad buildem trzeba spędzić strasznie dużo czasu. Do tego znacznie zmieniają Ci się statystyki poprzez różne itemki. Trzeba też się zastanawiać, czy taki atrybut, czy inny jest Ci bardziej potrzebny. Praktycznie w WoWie nie ma wielu osób, które mają te same wszystkie itemki. Jeśli wogóle takie są :> To czyni Twoją postać unikalną. Każdy woli coś innego. Dlatego nie mów, że rozwój postaci jest ograniczony :)

A co do zadań - zapomniałeś o zadaniach typu: podążaj i ochraniaj danego NPC =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 10:58, Laska-z-Polski napisał:

Ech, zrezygnowali by z abonamentu, gra sama w sobie droga :/


właśnie, 2 stówy za gre to szok! a oni chcą jeszcze abonamenty..fujj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 10:57, deuser napisał:

zależy kto je tłumaczył , a były to dwa przekłady - Jerzego Łozińskiego ( ten dla młodszych
czytelników ) i ten pierwszy Marii Skibniewskiej ( wierny i konkretny ).


tak czytałem skibniewskiej, mam w twardej oprawie na półce, ale czytałem je jak bylem w gimnazjum? Teraz juz bym zdechł z nudów... nie dałbym znowu rady, wole Eddginsa, Zelaznego, Harrisona, Cooka, Gemmela, Salvatore, Goodkinda, nawet Knaaka :) i wielu innych. Co prawda Hobbit jest swietna zwarta ksiazka, ale Władca za duzo opisow, drętwe dialogi... moze na starosc przy kominku jak bede juz dziadkiem na emeryturze ale nie wczesniej :D

Dnia 30.08.2007 o 10:57, deuser napisał:

rasy nie przypadły ci do gustu?? ej, a kto to wszystko wymyślił i zebrał do kupy ( orki, elfy,
krasnoludy itd )? cały ten świat który wykorzystywany jest w grach, choćby w WoW''ie


No ja wole wielkie zielone dumne Orki z Dreanoru niz te jakies wykluwajace sie brzydale bez osobowosci - poprostu mieso armatnie :)

Elfy to samo - w LotR jakies gładkie, powiem nawet "małomęskie", a w Azerothcie zawzięte, dumne, nie unikajace walki :)

i tak mozna dalej... Tolkien i tak czerpał z jakis tam folklorów, jego wizja mi nie odpowiada :) Wizja panow Blizzarda jest o wiele bardziej ciekawa :]

Dnia 30.08.2007 o 10:57, deuser napisał:

to prawda zaczytywałem sie Howardem i uważam że też to schludnie poskładał.


no bedzie trzeba sobie odnowic ksiazeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wiadomo, za co się płaci abonament. :) Gracze wciąż dostają darmowe dodatki i wiedzą, na co wydają tyle pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 11:08, EmperorKaligula napisał:

Elfy to samo - w LotR jakies gładkie, powiem nawet "małomęskie", a w Azerothcie zawzięte, dumne,
nie unikajace walki :)


Tja i te z Azeroth''u są jeszcze takie śliczne i słodkie.... A jak jeszcze się weźmie Blood Elfy to już zupełnie :o)
Elfy tolkiena nie mają jaj po prostu ^_o [to chyba nie jest brzydki zwrot? Posłowie się gorzej w sejmie wypowiadają ;p]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do drogiego abonamentu... To w pewnym sensie ''filtr antyspamowy''.
Wyobraźcie sobie ile dzieci do WoW''a by się zwaliło, jakby nie musieli płacić abonamentu!
Przecież to inwazja by była na miarę Tibii.

A tak to jest abonamencik i pewne osoby nie mogą po prostu pograć.... przynajmniej polskie dzieci, bo na przykład niemieckie "l33t kids" mają już kase na grę... ale także mają swoje niemieckie serwery, to nam nie przeszkadzaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 11:08, EmperorKaligula napisał:

Wizja panow Blizzarda jest o wiele bardziej ciekawa :]


żeby nie było..Warcraft to genijalna gra, ale Warcraft III + FT ( bo w WoW''a nie grałem i nie zagram - abonament ), ten swe miejsce na HDD ma i czasem do niego zaglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym grać w MMO z abonamentem to raczej tylko w to, choć może zastanawiałbym się jeszcze nad WOW. Ale to może tak gdzies na/po studiach dopiero:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zamiast komentowania LOTR''a, wchodzi spór między MMO... nie, już nie. Pomiędzy universum MMO! To ciekawe. Co do Wow''a za namową kolegi kupiłem pre-paida. zdobyłem 45 lvl, i co? Ucieszyłem się kiedy skończył mi się abonament. Ktoś powiedział, że rozwój postaci jest skomplikowany w WoW''ie? Buahaha! Talenty? Że trzeba się zastanawiać? Dawałem talenty jak leci, a i tak wymiatałem na PvP. Itemy? Toż to jest już śmieszne, gdyby tak NIE było. A skoro PvP, to mi tu nie gadajcie głupot, że wyważone. Warek dostaje od każdego jak leci. Jedyny plus WoW''a to to, że gra tam pełno osób i można łatwo znaleźć grupę, ale to jest zamknięte koło... Dużo osób gra w WoW''a bo gra w niego dużo osób... Podsumowując, gdyby nie ilość osób grających w WoW''a, można by było spokojnie o nim zapomnieć.

PS.Łozińskiego muszę pochwalić za bardzo ciekawe opisy, a tłumaczenia Skibniewskiej nie czytałem.
PS2. Wiedźmin króluje, więc mi się tutaj nie kłóćcie o jakieś Azerothy czy Śródziemia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 09:28, Isoft napisał:

"Już zapowiedż Book 11? A ja ledwo co Book 3 ruszyłem, a tu nadal w ciul roboty :D" czy tu nie powinien być warn ??!!

Masz prawo do swojej opinii, ale jako, że nie ma pod Twoim nickiem czerwonego napisu "moderator", to niespecjalnie jesteś upoważniony do spamowania tą opinią. Temat wątku jest inny, niż "Czy Mistic powinien dostać warna - wypowiedz się". Jeśli uważasz, że regulamin został złamany, to kontaktuj się z moderatorami za pomocą formularza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"uruchomiono również siedmiodniowy, darmowy trial LOTRO"
To zdanie mi się najbardziej spodobało :)
Tylko czekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:11, D1M napisał:

PS2. Wiedźmin króluje, więc mi się tutaj nie kłóćcie o jakieś Azerothy czy Śródziemia...


masz oczywiście prawo wyrażać swoją opinie ale stwierdzenie "jakieś Azerothy czy Śródziemia..." świadczyć może że nie wiele w życiu poznałeś. Wiedźmin owszem bardzo dobre książki lecz kiedy sie za którąś zabieram to oczami wyobraźni widze ten nieszczęsny świat z serialu telewizyjnego. tak mi to obrzydziło czytanie książek że tylko gra może poprawić stan rzeczy. dobrze że jesteś za młody by załapać sie na serial rodem z TVP, pamiętaj obchodź go z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa domkow zostanie napewno rozwiazana jak w Everquescie 2 . beda jakies hoteliki gdzie bedzie sie oplacac pobyt ,po czym ladujesz w swoim pokoiku. Z domkiami bylo inazcej i troche smiesznie to wygladalo jak kilku ludzi wchodzilo do tych samych drzwi ,ale kazdy ladowalwlasnie w osobnym pokoiku ;] .

Ferago WoW cudowny ?? jest to bardzo rpzecietny mmo z ogromna machina marketingowa . Cudownymi mmo nazwe Everquesta 1 oraz 2 , Dark ages of camelot ,Eve Online ,czy stara dobra Ultima ktora nadal jest najabrdziej rozbudowana. WoW ?? nie bardzo ;] .Trzeba dodac tez fakt ,ze w grze blizza gra za duzo dzieci i ogolem community jest lekko syfiaste. Popularnosc ma swoje minusy ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:11, D1M napisał:

Widzę, że zamiast komentowania LOTR''a, wchodzi spór między MMO... nie, już nie. Pomiędzy universum
MMO! To ciekawe. Co do Wow''a za namową kolegi kupiłem pre-paida. zdobyłem 45 lvl, i co? Ucieszyłem
się kiedy skończył mi się abonament. Ktoś powiedział, że rozwój postaci jest skomplikowany
w WoW''ie? Buahaha! Talenty? Że trzeba się zastanawiać? Dawałem talenty jak leci, a i tak wymiatałem
na PvP. Itemy? Toż to jest już śmieszne, gdyby tak NIE było. A skoro PvP, to mi tu nie gadajcie
głupot, że wyważone. Warek dostaje od każdego jak leci. Jedyny plus WoW''a to to, że gra tam
pełno osób i można łatwo znaleźć grupę, ale to jest zamknięte koło... Dużo osób gra w WoW''a
bo gra w niego dużo osób... Podsumowując, gdyby nie ilość osób grających w WoW''a, można by
było spokojnie o nim zapomnieć.


Rzadko komentuje coś, ale Twój post mnie położył na łopatki :D

Po Twoich słowach widać, ze nie masz pojęcia o grze w WoW''a. Talenty daje się jak leci? Gratulacje! Warek dostaję od każdego jak leci? Wolne żarty. Jak nie grałeś na na maksymalnym poziomie przez parę miesięcy to naprawdę masz zerowe pojęcie o WoWie. Gra jest ciut bardziej skomplikowana niż wszystkim wydaje się po graniu przez miesiąc. Gdyby to był prosty hack&slash to już wszyscy mieli by ukończone Black Temple ( najtrudniejsza instancja rajdowa w TBC ), a tak nie jest. Z tego co pamiętam, niecały 1% gildii na świecie masz wszytko wyczyszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować