Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOPSELLER: trzecia grupa tytułów ujawniona!

163 postów w tym temacie

Szczerze mówiąc to coraz bardziej rozczarowuje mnie ta seria ( przynajmniej narazie ) . Dojdzie do tego , że na półkach będą 3 różne wersje gier (np . FEAR z kolekcji platynowej , ze złotej z dodatkiem i z top sellera ) . Po co to komu . Jak chcecie wyprzedać gry to obniżcie ceny na wybrane produkty (nie całą serie ) np z platyny na waszej stronce , czy taniej sprzedajcie wybrane tytułu do sieci handlowych i po problemie . A już najbardziej idiotycznym zagraniem była likwidacja fajnej ceny ( plus kampania ,,reklamowa" jej likwidacji w różnych branżowych czasopismach jak choćby CDA , z założenia śmieszna - w efekcie żałosna ) . Tak jak ludzie wspominają niedługo zrobi sie 10 różnych serii i niepotrzebne zamieszanie . Niby cena miała trafić w pewną nisze pomiędzy 20-25 EX I KK Cenegi a 49-59 - Platyny i Supersellera, ale chyba nie do końca się to udało . Zobaczymy jak bedą wyglądać wyniki sprzedaży mam nadzieje że upublicznicie jakieś dane . Jak się dobrze sprzeda to napewno :D . No i mam nadzieje że w przyszłości pojawią sie np jakieś trochę starsze , bądz premierowe tytuły troszkę niższej klasy , a które nie były dotąd rozprowadzane w Polsce . To jest moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie dla tej serii . Platyna i Złota kolekcja = hity , Ekstra Klasyka = starsze tutyły przeniesione , a Top seller = to co napisałem zdanie powyżej . A propo do tej pory można jeszcze kupić gry z Fajnej Ceny i zapewne trochę jeszcze na półkach poleżą. Na dziś to tyle , zobaczymy co Nam zaproponujecie jutro . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 23:21, Lfdracon napisał:

Tylko błagam nie skalajcie Heroesa V umieszczając go w takim ohydnym pudełku ;( wiem, że dużo
by chciało, żeby taniej kupić... ale dla mnie to będzie traumatyczne przeżycie, jeśli H5 zostanie
zapakowane do tych jadowitych pudełek ;<

Heroes V jesli juz to się pojawi bardziej w Platynie niż w TS. Tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wydający gry! Mam tylko dwie prośby, dwie prośby, których od 3 lat nikt nie potrafi spełnić: Diablo Hellfire i Wiggles. Panowie wydawcy! Koniecznie zobaczcie, po ile chodzą te tytuły na aukcjach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 23:48, knopfler napisał:

> Tylko błagam nie skalajcie Heroesa V umieszczając go w takim ohydnym pudełku ;( wiem,
że dużo
> by chciało, żeby taniej kupić... ale dla mnie to będzie traumatyczne przeżycie, jeśli
H5 zostanie
> zapakowane do tych jadowitych pudełek ;<
Heroes V jesli juz to się pojawi bardziej w Platynie niż w TS. Tak mi się wydaje.


Ja również mam podobne zdanie. HoMM V jest zbyt dobrą grą by trafić do Top Sellera - raczej na pewno trafi do Platynowej Kolekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eragon to naprawdę wporzo gierka. Sam przyznam, że lubię sobie w nią pogrywać. W kolekcji powinien się pojawić Diablo 2, mimo niewielkiej różnicy cenowej to zawsze coś. Zdziwiło mnie, że po tak szybkim czasie bywania na sklepowych półkach, Dark Messiah pojawi się w ST (a to naprawdę przednia gra, którą polecam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 07:46, tuteramond napisał:

Ludzie wydający gry! Mam tylko dwie prośby, dwie prośby, których od 3 lat nikt nie potrafi
spełnić: Diablo Hellfire i Wiggles. Panowie wydawcy! Koniecznie zobaczcie, po ile chodzą te
tytuły na aukcjach!

wow ;) Wiggles całe 15 zł :)
http://www.allegro.pl/search.php?string=Wiggles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej... no to kolejne tytuły, które postaram się mieć: Eragon (niby nic wielkiego, ale chciałem w to pograć... może namówie siostre, abyśmy razem pograli - z tego co wiem jest taka możliwość), no i oczywiście Fahrenheit (dziwie się, że do tej pory nie kupiłem tej gry! Myśle, że to odpowiednia okazja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 19:17, Evil Khan napisał:

> > Najgorsza czwórka tytułów. Ciekawe co będzie jutro :) HEROES 5, DRIV3R, THE GULID,
AGE
> of EMPIRES
> > 3 Na zakończenie prezentacji To by było coś
>
> .. WoW
>
> ;-)
CO JEST ? TRAFIONY ZATOPIONY ? 3/4 ? 4/4 ?


łapka mi się omskła:
miało być:

... i WoW

:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 10:08, akne napisał:

> > > Najgorsza czwórka tytułów. Ciekawe co będzie jutro :) HEROES 5, DRIV3R, THE
GULID,
> AGE
> > of EMPIRES
> > > 3 Na zakończenie prezentacji To by było coś
> >
> > .. WoW
> >
> > ;-)
> CO JEST ? TRAFIONY ZATOPIONY ? 3/4 ? 4/4 ?

łapka mi się omskła:
miało być:

... i WoW

:-)

:-) Zobaczymy czy coś się sprawdzi z tych pięciu gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 10:08, akne napisał:

łapka mi się omskła:
miało być:

... i WoW

:-)


Chyba że tak , choć nie wiem czy to prawda ;)
Czyli jak dobrze pójdzie dostaniemy w TS:
- Settlers the 10 anniversary Wikings
- Scarface: Człowiek z blizną
- Cezar IV + Cezar III
- Empire Earth II - Złota Edycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie na początek serii promocję dla gramowiczów - Każda gra w TS za 25 zł - reszta w WPLNach - a napewno kupię kilka do kolekcji ;)
Ewentualnie taki "geszenk" z tymi pojawiającymi się znaczkami - "Upoluj znaczek - wybrana gra z TS za free !"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP dajcie nam dzisiaj same interesujace tytuły dla wszystkich, czyli jakiś FPS, jakaś strategia :D (mile widziany Heroes V z dodatkiem:P zaszokowaliście nas z Dark Messiah to możecie nas tym zaskoczyć), mogłaby się znaleźć jakaś ścigałka i jedna propozycja od was :D

Jeszcze raz powtarzam mile widziany Heroes V razem z hammers of fate

Pozdrawiam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 10:50, Evil Khan napisał:

Dajcie na początek serii promocję dla gramowiczów - Każda gra w TS za 25 zł - reszta w WPLNach
- a napewno kupię kilka do kolekcji ;)
Ewentualnie taki "geszenk" z tymi pojawiającymi się znaczkami - "Upoluj znaczek - wybrana
gra z TS za free
!"



O jakaś promocja na początek bardzo by sie przydała:D

Kup 2 to 1 gratis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować