Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram.pl na Polconie - dołącz do nas!

40 postów w tym temacie

gram.pl

Pierwszy dzień Polconu, czyli największej w Polsce imprezy skierowanej do wszystkich miłośników fantastyki dobiega właśnie końca. Prelekcje, pokazy, konkursy i wszelkiego typu inne formy aktywności trwać będą jednak aż do końca bieżącego tygodnia, a na konwencie tej skali nie mogło rzecz jasna zabraknąć gram.pl!

Przeczytaj cały tekst "Gram.pl na Polconie - dołącz do nas!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ahh, te 600 kilometrów do Warszawy. I oczywiście nie mogli tego zorganizować w Gdańsku, bo wtedy przynajmniej by było blisko. O Szczecinie nie wspominam, bo to jeszcze bardziej nierealne. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

260 km? Ale ta fantastyka nie dla mnie. Zresztą w moim wieku... :D Ale hotel Gromada widziałem z auta a właściwie przejeżdżałem obok jak jechałem do Wawy więc wiem jak jechać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 21:50, ad0 napisał:

Tak. Ahh, te 600 kilometrów do Warszawy...


Ahh te 1200 kilometrów od Warszawy :/
Jakbym tylko był w Polsce, to raczej na pewno bym się zjawił. Wszak z Łodzi ostatnio mamy super-pociąg do stolicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pierwszy dzień Polconu, czyli największej w Polsce imprezy skierowanej do wszystkich miłośników fantasy dobiega właśnie końca."

Prawdę powiedziawszy, Polcon nie jest największy. Ma ogólnopolski zasięg, ponieważ co roku jest w innym mieście, ale największym konwentem fanów fantastyki pozostaje lubelski Falkon.

@AQ22:

Płaci się - jak prawie na każdy taki konwent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Szkoda, że mnie tam zabraknie :/
Po prostu muszę jeszcze kilka spraw pozałatwiać noo...
btw. Myślałem , że Polcon zaczyna się 1 września O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień chodzę struty, bo z Trójmiasta do stolicy to mimo wszystko kawał drogi :(

BTW, ktoś wcześniej napisał: "Ale ta fantastyka nie dla mnie. Zresztą w moim wieku..." - Na fantastykę to można być jedynie za młodym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zrobimy jakąś grupkę która tam jedzie? Można się spotkać przy złotych tarasach i stamtąd podjechać prosto na Polcon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby starsza mnie nie poumawiała do kosmetyczki fryzjera i gdzie niebadz mozna, to bym tam był i sie błogo bawił a tymi newsami z przebiego polconu robicie mi takie smaczka ze mnie tam nie było i tak zaczynam żałowac że aż mnie skeca a ktos juz może wie gdzie bedzie POLCON 08 bo sie na niego pisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też bym pojechał ale szkoła, ale sobotę czemu nie
AQ22 płaci się bodajże 15/25 zł za wejściówkę "obserwatora" i 50 zł za wejściówkę fana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie mieszkam w Warszawie, ale funduszami na wejściówkę nie dysponuje... a aż takim fanem fanstasy nie jestem żeby brać od mamy "na krechę" (tzn oddam z najbliżego kieszonkowego ;>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować