Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

A jednak Union miał rację ... teraz zacznie się fali żali i płaczu "a bo zły moderator mnie ukarał ... buuu" a choćby w regulaminie macie jasno napisane ...

"# Nie wysyłaj niepotrzebnych postów, jeśli nie masz nic do powiedzenia.
# Nie dopisuj się do bezsensownego czy dublującego inny tematu."

No ale cóż ... kto nie czyta to obrywa ;-D. Macie nauczkę przynajmniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 21:39, Izrafel92 napisał:

Super, degrad... <hura>


ahh wiedziałem ze ten dzień się tak skończy, ja osobiście dostałem tylko ostrzeżenie :P
ale miejmy nadzieje ze więcej na takich (tu wklej niecenzuralne określenie), nie trafimy :D tylko nie wiem co się wcześniej z moderatorami działo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie tak sobie śledziłem te tematy i zastanawiałem się ilu to robotników, brygadzistów, delegatów stwierdzi, że będzie się bawiło w modka, że będzie pouczało trolla :D No i pięknie. Ludzie dopisując się w nich sami stajecie się jak oni, więc nie dziwota, iż modek będzie interweniował.

Nauczka na przyszłoś. Ja sam zaliczyłem degrada dawno temu za głupie pytanie w nieodpowiednim temacie.

Więc teraz nie jęczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 21:44, Kur0 napisał:

> Super, degrad... <hura>

ahh wiedziałem ze ten dzień się tak skończy, ja osobiście dostałem tylko ostrzeżenie
:P
ale miejmy nadzieje ze więcej na takich (tu wklej niecenzuralne określenie), nie trafimy
:D tylko nie wiem co się wcześniej z moderatorami działo ^^



A no...1 post i zdegradowany ... inni mieli po ... no sporo a chyba nie wszystkich degradowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 21:44, Kur0 napisał:

ale miejmy nadzieje ze więcej na takich (tu wklej niecenzuralne określenie), nie trafimy

Nie chcesz dostać po łapach ? To się nie dopisuj do takich tematów - proste. Albo olewaj albo ślij formularze. Proste i skuteczne.

Dnia 31.01.2009 o 21:44, Kur0 napisał:

:D tylko nie wiem co się wcześniej z moderatorami działo ^^

Modki nie siedzą 24 ani nawet 12 [ tak przypuszczam ] h i nie moderują bez przerwy. Ktoś zawsze [ teoretycznie ] powinien być. W każdym razie ktoś zawsze ten bajzel wcześniej albo później posprząta. A będzie mniej do sprzątania jak się tam nikt nie dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo zrobiłem bo wiedziałem jak to się skończy. Obserwowałem "z boku". Wiedziałem że wpadnie moderator i będzie rozdawał degrady ale ja polałem podziękować. To twojego postu pasuje powiedzenie: Nie kłuć się z głupim bo inni różnicy nie zobaczą.
IMO sig coś długo nie banował tego spamera :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 21:31, ArekForn napisał:

Ciekawe co by było jeżeli zamiast siga. był by wojman :)


Ja wiem co by bylo. Narzekanie na "niesprawiedliwe" degrady. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taak, byśmy mieli obciążenie serwera na gramie, rzeź owieczek ^_^ Przeglądając te tematy byłem ciekaw co się stanie, gdy zobaczę post napisany przez Agenta 007 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno za propagowanie piractwa ban jest dożywotni, jednak zobaczyłem przed chwilą że pewien użytkownik został odbanowany mimo że propagował piractwo. Jak to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 16:32, Budo napisał:

Bywa i tak...


Ale jest to pewna niekonsekwencja, jeśli zostało stare konto odblokowane. W ostateczności zrozumiałbym gdyby pozwolili założyć nowe, ale za coś takiego odblokować stare? Coś tu nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 16:36, spider88 napisał:

Ale jest to pewna niekonsekwencja, jeśli zostało stare konto odblokowane. W ostateczności
zrozumiałbym gdyby pozwolili założyć nowe, ale za coś takiego odblokować stare? Coś tu
nie tak.


Nie ma się czemu dziwić. Czasem ban jako metoda resocjalizacji okazuje się na tyle skuteczny, że daje szansę na nawrócenie niepokornego delikwenta. Wtedy w drodze wyjątku daje się mu ostatnia szansę. Jednak każda następna wpadka to już nieodwracalnie ban dożywotni. Rzadkie to przypadki, ale teoretycznie mogą się zdarzyć i musi minąć naprawdę sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 09:30, GeoT napisał:

Nie ma się czemu dziwić. Czasem ban jako metoda resocjalizacji okazuje się na tyle skuteczny,
że daje szansę na nawrócenie niepokornego delikwenta.


Zgodzę się jeśli chodzi o wszelkie przewinienia. Jednak zawsze z tego co wiem była jedna zasada, piractwo=Ban dożywotni. Tu wyjątków nie było, przynajmniej kiedyś.Ot i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 10:37, spider88 napisał:

Tu wyjątków nie było, przynajmniej kiedyś.


Byly czasem robione jakies wyjatki. Kiedys zbanowalismy uzytkownika za to, ze sciagnal z internetu piracka wersje Morrowinda. Po jakims czasie dostalismy maila z przeprosinami, kluczem rejestracji elektronicznej oryginalnego Morrowinda i prosbe o odbanowanie. A, ze byl okres swiateczny to sie zgodzilismy. Byly tez oczywiscie inne sytuacje, w ktorych przystalismy na prosbe o odbanowanie za piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 10:57, Wojman napisał:

kluczem rejestracji elektronicznej oryginalnego Morrowinda i prosbe o odbanowanie.


A który modek zarejestrował na koncie grę? Pewnie banujący?

I co się dziwić, że wyjątki są... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem, że i tu dobrze zostawić po sobie jakiś ślad. Jestem najlepszym dowodem na to, że warto czekać na tę szansę. Ban bardzo zmienia człowieka. zdaje sobie sprawę jakim był nieudacznikiem z biegiem czasu. Zadaje sobie pytania typu po co mu to było i wiesza nad łóżkiem, aby kiedyś wrócić zmieniony i lepszy dla świata. Oczywiście znam takich co wracają pod inna postacią - to ta prostsza droga. Nowy IP i nie ma sprawy. Jednak taki człowiek degeneruje się jeszcze bardziej i nawet nie zauważa co zrobił źle, a do końca forumowego życia wini za to moderatorów. Ja bardzo dziękuję ponownie Budo, który bardzo pomógł mi w tej drodze. Jednak także walgierz, który informował mnie na bieżąco o sytuacji mojego statusu gramowego. To chyba byłoby na tyle. Oczywiście nie ma co się załamywać po stracie tak ciekawej osobistości jaką jestem w gramowej społeczności (żałosne), bo jak mogliście zauważyć marzenia się spełniają. Mimo wszystko fajnie tracić czas na to forum w te nudne ferie. Pozdrawiam wszystkich fanów i fanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować