Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2007 o 20:03, PRINCE JANEK napisał:

Ja się nie dziwię, może i to jest zabronione... Czyli jak ustawię sobie znak krzyża, którego
sam robiłem w paincie to dostanę bana? Naprawdę fajnie...


Jeśli pod spodem dopiszesz "Jude Raus" albo coś w ten deseń, co będzie PROPAGOWANIEM NIENAWIŚCI to owszem. W samym krzyżu nic złego nie widzę, aczkolwiek może to prowokować nieprzyjemne sytuacje i napięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 20:02, Rusell napisał:

Naprawde myslisz że Luke nie wiedział ze rasizm jest na forum zabroniony? Tylko szczerze

Ymm , nie jestem pewien, jest drugie wyjście : Zrobił to specjalnie, być może wkurzył się na coś/kogoś i to zrobił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 20:04, Fumiko napisał:

> ha ha
> patrze na kącik dla zdegradowanych a tu same wysokie awanse:P

Ale ze świecą szukać takiego, który nie "zaliczył" degradacji...



no to widze że jestem niezły:))

jestem człowiekiem o stalowych nerwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Przestań się miotać, bo nie wiesz o czym piszesz- white pride dla mnie kojarzy się jednoznacznie, a krzyż celtycki i taki napis to ich logo. Masz chyba z 60 założonych dubli i przyznałeś, że nawet nie czytałeś regulaminu, jakie masz prawo podważać nasze decyzje, w dodatku w tak sarkastyczny sposób? Prowokacji mówimy nie, Luke dostał co chciał i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zapoznaj sie ze sprawą Luke''a (wpis na sajcie, niesłuszny degrad etc). To oczywiste ze LS wiedział co go czeka za tego typu avka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 20:06, marcin112 napisał:

no to widze że jestem niezły:))
jestem człowiekiem o stalowych nerwach


LOL. Do czasu. Śmiem twierdzić że 80% wszystkich degradów to te z przodownika bądź z brygadzisty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 20:07, Budo napisał:

/.../

Przestań się miotać, bo nie wiesz o czym piszesz

Ja się miotam?

Dnia 17.12.2007 o 20:07, Budo napisał:

- white pride dla mnie kojarzy się jednoznacznie,
a krzyż celtycki i taki napis to ich logo.

Wszystkim to się tak kojarzyć nie musi...
>Masz chyba z 60 założonych dubli i przyznałeś, że

Dnia 17.12.2007 o 20:07, Budo napisał:

nawet nie czytałeś regulaminu,

Przynajmniej odwagę się do tego przyznać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 19:49, PRINCE JANEK napisał:

1) To nie był znak White Power tylko krzyż celtycki,a obok napis White Pride World Wide, a
to różnica :P

Sugerowałbym nie powtarzać bzdur.

Avatar, który miał Luke Shadow jest na pewnej stronie, która zrzesza Neo-nazistów itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 20:10, PRINCE JANEK napisał:

Przynajmniej odwagę się do tego przyznać...


A żebyś tylko ty jeden przyznawał się, że nie czytałeś regualminu. Sam o tym wspominałem gdzieniegdzie i wiem, ze nie ma się czym rajcować bo i tak reszcie to wisi. Jak mod chce to i tak znajdzie sposób, żeby cie usadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 20:10, PRINCE JANEK napisał:

Wszystkim to się tak kojarzyć nie musi...

Znaki rasistowskie mają jednoznaczny wymiar. Swastyka pomimo że jest krzyżem greckim i symbolem świętym dla hindusów, jest postrzegana jako propagowanie nazizmu. Bez odwołań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 19:49, PRINCE JANEK napisał:

Dowiedziałem się więcej:
1) To nie był znak White Power tylko krzyż celtycki,a obok napis White Pride World Wide, a
to różnica :P
2) Wypowiedzi Luke''a moim zdaniem nie były rasistowskie...
3) Czyli, że nawet avatara sobie nie można wybrać, bo się bana dostanie?

+

Dnia 17.12.2007 o 19:49, PRINCE JANEK napisał:

Ja się nie dziwię, może i to jest zabronione... Czyli jak ustawię sobie znak krzyża, którego sam robiłem w paincie to > dostanę bana? Naprawdę fajnie...



Wybacz, ale czy Ty nie widzisz prostej różnicy? o ile sam krzyż celtycki ma różną symbolikę, to krzyż z podpisem White Pride World Wide chyba jest już jednoznaczny, podobnie jak swastyka - też ma różne znaczenia, ale chyba w większości wypadków można łatwo odgadnąć co ma symbolizować. Jeżeli nie był wcześniej napominany za podobne rzeczy, to może i mogło się skończyć na ostrzeżeniu, jeżeli były wcześniej podobne akcje z nim to ban chyba oczywisty.
A jeśli chodzi o moje osobiste zdanie... skoro lubi White Power, czy inne White Pride''y to cóż, jak dla mnie nie ma czego żałować... Ale sam nie widziałem, jak dokładnie ten ban wyglądał, więc się za dużo poza tym nie będę rozwodził

20071217201948

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że to była istna prowokacja ze strony Luke''a. Szkoda, że w taki sposób wypadł z naszego jakże zacnego towarzystwa. Cóż... shit happens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może Luke Shadow nie wiedział że to jakiś rasistowski obrazek ? Może po prostu wydał mu się ładny/smieszny/fajny i postanowił wrzucić go jako avatar. Nie wiem jak to było i gdzie dostał bana ale może trzeba było mu wytłumaczyć co źle zrobił a nie tak od razu banować.

@kordzio1
Widzę że Ty też jesteś kibicem portowców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 23:46, 143872 napisał:

A może Luke Shadow nie wiedział że to jakiś rasistowski obrazek ?

Jakby tak było, ustawiłby go sobie wcześniej, a nie po degradzie, pojechaniu modów, obrażeniu się na cały świat. Chciał wylecieć, wyleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie wiem jak to było i gdzie dostał bana ale może trzeba było mu wytłumaczyć co źle zrobił a nie tak od razu >banować.

Powiedz mi ile razy można tłumaczyć?
Luke Shadow - dostał trzy degrady od trzech różnych moderatorów w przeciągu roku czasu.
Potem zamieszcza wpis na GS za który mógł dostać bana, a wpis został tylko skasowany(czyli najłagnodniejsza kara).
Co robi potem?
Avatar.

Można to podsumować tak. Na złość babci odmroże sobie uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy by mógł zmienić.

Od czasu kiedy jestem na forum Luke ani razu nie zmienił avatara. Możliwe że chciał zrobić prowokacje ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jak mod chce to i tak znajdzie

Dnia 17.12.2007 o 20:11, Mistic napisał:

sposób, żeby cie usadzić.


Nie szukamy na siłę sposobós na usadzenie jakiegoś forumowicza, jakbyś nie zauważyła. W najgorszym wypadku czekamy na kolejne konto z palcem na banie... ale to też tylko w wypadku jak sobie delikwent zasłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 16:23, Budo napisał:

W najgorszym
wypadku czekamy na kolejne konto z palcem na banie... ale to też tylko w wypadku jak sobie
delikwent zasłuży.

Czyli... każdy user, który założy sobie drugie konto i przypuśćmy, że spisuje się ok dostaje tak jakby drugą szansę tak? Banowani od razu są tylko typowe trolle? Czyli każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie?
(znowu tyle pytań z mojej strony :))

@@@Meykan
A cóż to mogło innego być jak nie prowokacja? Pomyśl: gość wcześniej nie zmieniał awatara. Nie był obywatelem więc wiedział, że tego typu rzeczy są zabronione. Dostał degrada. Objechał we wpisie Moderatorów (szczególnie Rzezima) i miał już mocno na pieńku. Cóż to mogło innego być? Prima aprilis?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować