Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2008 o 19:24, walgierz napisał:

Nie rozumiem. Chodzi o samo czepianie się dla czepiania i sugerowanie jacy to moderatorzy
są despotyczni? Bo dla mnie ten punkt w żaden sposób nie koliduje z sensem regulaminu.


Walgierz, mi chodzi o wykładnię słowa "spam", a z tego, co zdążyłem zaobserwować, to argument "spam", albo "regularne spamowanie" jest dość często używany - zwróć uwagę, piszę "używany", nie "nadużywany".

P.S. Podesłać Ci moje wypowiedzi, które zostały uznane za spam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 19:24, walgierz napisał:

Nie rozumiem. Chodzi o samo czepianie się dla czepiania i sugerowanie jacy to moderatorzy
są despotyczni? Bo dla mnie ten punkt w żaden sposób nie koliduje z sensem regulaminu.


Kolejna spiskowa teoria dziejów, nie przejmuj się. Kupi mu się na gwiazdkę rolkę folii aluminiowej na czapeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 19:29, Fumiko napisał:

Kupi mu się na gwiazdkę rolkę folii
aluminiowej na czapeczki.


Wyjaśnij obszernie, Fumiko, najlepiej z przykładem jakimś do czego są mi czapeczki z folii aluminowej, bo nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 19:35, Fumiko napisał:

> Wyjaśnij obszernie, Fumiko, najlepiej z przykładem jakimś do czego są mi czapeczki
z
> folii aluminowej, bo nie rozumiem.

http://en.wikipedia.org/wiki/Tin_foil_hat

Proszę. I miłego śledzenia spisków.



2. Co jest zabronione

Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie

* Stosowanie w wypowiedziach słów uznawanych za niekulturalne a szczególnie kierowanie takich słów pod adresem innych osób
* wyśmiewanie się i/lub szydzenie z użytkowników, Pracowników gram.pl lub innych osób
* szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony (a w szczególności grożenie innym wirtualnie jak i w rzeczywistości, pomawianie, obrażanie na tle przekonań, wyznania, rasowym, religijnym, płciowym, przynależności społeczno-kulturowej itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się regulaminowo poskarż. Chociaż nie widzę na co, dostałeś wyjaśnienia na własną prośbę, mogłam Ci odpisać tak jak Ty na moim gramsajcie na temat windows...

Edit: A tak w ogóle to EOT, nie mam przyjemności z Tobą dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 22:30, Fumiko napisał:

To się regulaminowo poskarż. Chociaż nie widzę na co, dostałeś wyjaśnienia na własną
prośbę, mogłam Ci odpisać tak jak Ty na moim gramsajcie na temat windows...


Fumiko, mieszasz rzeczy. Po pierwsze, nawet jak wyznaję teorie spiskowe, bo przyjmijmy, że wierzę w coś takiego, to powinnaś rozważyć wyśmiewanie ich, poprzez wyzywanie mnie od paranoików i kazanie zakładania aluminiowych dziwactw na głowę - zaatakowałaś mnie personalnie, nie zaatakowałaś mojej postawy. Miesiąc temu dostałem bana i degrada z tą różnicą, że zaatakowałem konkretną postawę, a nie ludzi. Niemniej, Rzezim podniósł miecz, wskazał cytowany przeze mnie punkt regulaminu: ban, degrad i tyle.

U Ciebie na gramsajcie wyjaśniłem uczciwie, gdzie możesz szukać pomocy - zapłaciłaś za Windowsa i są ludzie, którzy w ramach swojej pracy powinni Ci wszystkie wątpliwości wyjaśnić - ja z powodu rozwiązywania Twoich problemów z PŁATNYM Windowsem nie biorę ani grosza. No chyba, że chcesz powiedzieć, że zablokowałaś mnie, bo masz nielegalnego Windowsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedziałam - nie mam przyjemności dyskutować. Podejrzewasz mnie o kradzież - zgłoś gdzie trzeba, tylko bądź świadom konsekwencji. Jest to ostatni post jakiego możesz się ode mnie spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ o nic Ciebie nie podejrzewam. Stwierdzam tylko, że się obruszyłaś, gdy zaproponowałem Ci kontakt ze wsparciem technicznym MS Corp. i zareagowałaś zblokowaniem mnie i kazałas zakładać idiotyczne czapki na głowę z aluminiowej folii, których przeznaczenie szeroko opisuje link podany przez Ciebie. A ponieważ tytuł wątku jest zobowiązujący, a my piszemy na temat, to pozwolę sobie na rozpłynięcie się w kolejnej teorii spiskowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 00:04, Wojman napisał:

kotolew uprzejmie informuje, ze jeszcze jeden post nie na temat to otrzymasz
bana bezterminowego.


Więc wyjaśnij, Wojman, dlaczego Fumiko nie zostanie zdegradowana choć, zostałem zaatakowany personalnie i to w wątku, który dotyczy degradowania, i który został założony po to, by w rzeczowy sposób wyjaśniać takie przypadki, by każdy wiedział po co i za co degradują moderatorzy na gram.pl.

Nie musisz, Wojman, pojmować w lot tego, co piszę i łapać tego, co mam na myśli. Wystarczy uprzejmie zapytać. Chętnie i obficie Ci wyjaśnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 18:17, KŁEJK napisał:

A pomyśl, za co on mógł zostać zbanowany. Za spamowanie oczywiście ... szkoda tylko że
jest tymczasowo zbanowany ( znowu -_- ).

Zgadzam się. Też tak myślałem, ale chciałem się upewnić. na chwilę chociaż ''będzie spokój".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 18:31, KŁEJK napisał:

dave03 => teraz ban dla Pawla jest chyba aż do września ( choć pewności nie
mam ).


Jeżeli to recydywista, to może nie mieć następnej szansy (nie znam sprawy osobiście dlatego piszę "może"). Zazwyczaj "niereformowalnym" userom dziękuje się za współpracę tak już na zawsze. I kompletnie nie ma tu znaczenia czy "twardy z niego zawodnik" czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 18:31, KŁEJK napisał:

pisał ogromne ( idące w setki na miesiąc w najlepszym jego okresie ) ilości jednolinijkowych,
nic nie wnoszących i dość bezsensownych postów. A takich ludzi się tu nie lubi.

Lubienie czy nielubienie nie ma nic do rzeczy. Nie banujemy nikogo za antypatie. Banujemy w ostateczności za szkodzenie forumowiczom.

Dnia 14.12.2008 o 18:31, KŁEJK napisał:

ban dla Pawla jest chyba aż do września ( choć pewności nie mam ).

Dokładnie. I nie został zbanowany za sam spam, tylko za jego notoryczne powtarzanie mimo ostrzeżeń, degradów, power degradów i nawet mimo czasowego bana, którego mu po jakimś czasie zdjęliśmy żeby miał szansę poprawy. Niestety poprawy nie było.
To nie tyle jest kara ile zabezpieczenie innych przed rezygnacją korzystania z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 22:44, kotolew napisał:

Fumiko, mieszasz rzeczy. Po pierwsze, nawet jak wyznaję teorie spiskowe, bo przyjmijmy,
że wierzę w coś takiego, to powinnaś rozważyć wyśmiewanie ich, poprzez wyzywanie mnie od paranoików i kazanie zakładania aluminiowych dziwactw na głowę - zaatakowałaś mnie
personalnie, nie zaatakowałaś mojej postawy.

Objawy paranoi u zdrowego psychicznie człowieka, to postawa. Tak gwoli wyjaśnienia. :)
Gdybyś ewentualnie przedstawił żółte papiery, to wyśmiewanie się z Ciebie za paranoiczne wypowiedzi faktycznie podchodziłyby pod szydzenie. No, ale tak przecież nie jest, prawda?
Dodatkowo osobiście zaczynam mieć początki pewności, iż przejawiasz wszelkie symptomy trollingu. I jest to moja opinia jako moderatora. Nie mam zamiaru z Ciebie szydzić. To tylko obserwacja.

Dnia 14.12.2008 o 22:44, kotolew napisał:

U Ciebie na gramsajcie wyjaśniłem uczciwie, gdzie możesz szukać pomocy - zapłaciłaś za
Windowsa i są ludzie, którzy w ramach swojej pracy powinni Ci wszystkie wątpliwości wyjaśnić

Ponieważ to akurat moja branża, to chciałbym Cię uświadomoć, że 95% klientów oprogramowania w Polsce kupuje system Windows na licencji OEM. A zapisy tej licencji mówią iż za wsparcie techniczne tego systemu odpowiada sprzedawca systemu OEM. Czyli de facto jego serwis. Nie wiem więc z jakiego kapelusza wyciągnąłeś informację, że za wsparcie techniczne odpowiada firma Microsoft. Byłoby tak gdyby Fumiko kupiła Windows z licencją nakładającą wsparcie techniczne na Microsoft. Ale taka licencja kosztuje od ok. 1100 zł w górę.

Dnia 14.12.2008 o 22:44, kotolew napisał:

No chyba, że chcesz powiedzieć, że zablokowałaś mnie, bo masz nielegalnego Windowsa.

Zawsze wyciągasz wnioski bazując na ignorancji? To nie jest korzystne dla harmonijnego życia w jakiejkolwiek społeczności. :)
A jeżeli to połączysz z objawami trollingu, to jest to bardzo niekorzystna postawa, z której lepiej szybko i całkowicie zrezygnować. Jest na to nawet potoczne określenie - "bycie upierdliwym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię zmartwić Olo, gdyż Twoja wypowiedź, jakkolwiek sensowna i pomocna, niestety mija się z celem.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=16146 <= przyczyna powyższego.

Edit: Kotolew wyraźnie nie pojął, że całość wpisu za który go zablokowałam jest mocno ironiczna, a blokadę zaliczył za zabawę w rodzaju "ja coś wiem, ale Ci nie powiem, sama se znajdź", która to zabawa nieodmiennie mnie do białej gorączki doprowadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 21:21, Fumiko napisał:

Muszę Cię zmartwić Olo, gdyż Twoja wypowiedź, jakkolwiek sensowna i pomocna, niestety
mija się z celem.

UPS. Nawet nie sprawdzałem. :)
No to Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 21:46, Pablo Querte napisał:

W takim razie co z jego drugim kontem?

Każde konto osoby zbanowanej jest banowane. Tak długo jak ban jest utrzymywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 03:30, Olamagato napisał:

> W takim razie co z jego drugim kontem?
Każde konto osoby zbanowanej jest banowane. Tak długo jak ban jest utrzymywany.

W wypadku Pawla09 tak niestety nie jest. Zbanowaliście jego główne konto i co? On dalej spamuje na drugim koncie pod nickiem Modok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować