Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2006 o 10:46, PolishWerewolf napisał:

Czy sobie za dużo pozwalali to nie wiem już sam. Zazwyczaj szarżują Ci najniżsi stażem, lub
Ci pośredni. Takie są moje obserwacje. A zresztą, nie wszyscy są tacy sami. Różni różnie robią,
i tego jednoznacznie statusem nie da rady sklasyfikować, więc wiesz...


Z moich obserwacji wynika, że jednak sobie zadużo pozwalają. Przykładowo: kilku forumowiczów (nie będę wymieniać po ksywkach) pisali posty w temacie "Jesteś tu pierwszy... czyli tylko dla nieobeznanych z forum, czyli nowych). Było tam wyraźnie zakazane, by się nie dopisywać bez potrzeby doświadczonym forumawiczom. No i kilku doświadczonych się wpisało bez potrzeby i degrad. Jeden forumowicz po takim degradzie nawet zaczoł się nie pokazywac na forum (no może ja go nie widze). no i oczywiście jest tak jak mówisz - "nie wszyscy są tacy).

Dnia 10.08.2006 o 10:46, PolishWerewolf napisał:

Ja też do nich nic nie mam, ale po prostu stwierdziłem fakt, że degradów za dużo było z wysokiego
statusu ;)


Pewnie masz rację, ale co możemy zrobić? Jesteśmy zwykłymi forumowiczami, obserwatorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie mogą być również podforumowiczami... Jak dostanie ktoś degrada ze środka to nikt nie zauważy i dlatego jak widzę jak inni pouczają za pisownię to degrada nie dostają, ale jak nadażyła się okazja do zdegradowania kogoś z najwyższym statusem to czemu tego nie zrobić? Przecież wtedy już inni nie będą upominać. Jak dla mnie taka jest prawda. Powinno być tak, że są degradowani za pouczanie za pisownie wszyscy albo nikt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że niektórzy sobie za dużo pozwalają. Ale aż takiego zachowania nie widziałem aby jakiś Przewodniczący tak się zachowali jak mówisz. Cóż, może mnie wtedy nie było na necie. A tak to widziałem najczęściej wśród Brygadzistów i niektórych Delegatów. Status nic nie oddaje. Można być doświadczonym i być obywatelem, i można być wrednym i być Delegatem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:40, Budo napisał:

Mejl poszedł, zobaczymy co z tym będzie dalej.

GeoT---> czemu ważne, abym odzyskał status?
Wg mnie możliwe sa dwie opcje- albo odzyskujemy z Widkiem statusy, albo zostajemy z degradami,
ale wtedy będę zasypywał ich skrzynkę mejlami z linkami do spamerskich postów i będe oczekiwał
reakcji w postaci upomnień i degradów. Oczywiście odzewu nie będzie, bo co 3 modów może z tym
zrobić. W ten sposób sami sie nieco ośmieszą, chyba że odzew będzie. Wtedy będziemy miel niezły
nawał degradów. Tak czy siak uważam że obie opcje będą dobre i jestem sie gotów na nie zgodzić


Heh, nie popóscisz? Nie przyjmiesz degrada z honorem? No nie wiem ja na twoim miejscu bym przyjął degrada i pisał dalej na forum. Powieci tak: to jest walka zwiatrakami.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w boju. Przyda się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:53, Widek napisał:

Nie bede na nikogo donosił czy coś , ale wierz mi TAK NIE JEST...

Wiesz jak jest dużo postów więc coś może umknąć w końcu moderatorzy też są ludzmi .Ja też miałem bardzo dyskusyjnego degrada ale jeszcze od Knota więc to się nie liczy ;D
Jak napisałem wcześniej moderator powinien pomyśleć przed degradem a nie teraz mieszać , mam nadzieję że się nie obrazicie ale było by to nie sprawiedliwe wobec innych gdyby teraz zostały cofnięte kary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2006 o 10:59, hunter22 napisał:

Heh, nie popóscisz? Nie przyjmiesz degrada z honorem? No nie wiem ja na twoim miejscu bym przyjął
degrada i pisał dalej na forum. Powieci tak: to jest walka zwiatrakami.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w boju. Przyda się. :)


Powiem tak, pisać na forum dalej będę, ale z poprzednim statusem. Degrad był, już chyba zwracać uwagi na pisownię nie będę, bo wiąże sie to z karami, które imo sa niesprawiedliwe. Bo jeśli moderatorów nie stać/ nie ma ich/ nie chce im sie upominac uzytkowników, to powinni to czynic userzy. Jeśli jednak przewidziane sa za to kary, to coś jest nie tak. Będę w tej sprawie jeszcze pisał do modów. Co do pojmowania spamu- teraz dobrze widać, że są równi i równiejsi i ja na pewno nie jestem z tych drugich, zresztą co ja sie będę produkować, statystyki mówią same za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:56, Kukowsky napisał:

Tylko nie mogą być również podforumowiczami... Jak dostanie ktoś degrada ze środka to nikt
nie zauważy i dlatego jak widzę jak inni pouczają za pisownię to degrada nie dostają, ale jak
nadażyła się okazja do zdegradowania kogoś z najwyższym statusem to czemu tego nie zrobić?
Przecież wtedy już inni nie będą upominać. Jak dla mnie taka jest prawda. Powinno być tak,
że są degradowani za pouczanie za pisownie wszyscy albo nikt...


Kiedyś Sol napisała mi po moim degradzie iż my jesteśmy starymi gramolami i dobrze wiemy jak mamy się zachowywać, na forum wszyscy są równi ale osoby z długim stażem powinny bardziej się strzec i uważać co piszą gdyż to właśnie te osoby (brygadziści, delegaci i wyżej) najlepiej wiedzą co można a czego nie powinno się pisać. To że w temacie H5 bomba.. był kwiatek ortograf można było skomentować ale trzeba też było napisać coś na temat. Mówi się nie masz nic do powiedzenia nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:49, spider88 napisał:

Nieprawda , przeglądają wcześniejsze posty i (upominają ,degradują) reagują z opóźnieniem .


Tez mi sie wydaje, ze moderatorzy reaguja czasem z opoznieniem. Przyklad: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=10591&u=23
Wyslalem maila z informacja, ze temat jest do zamkniecia wczoraj po poludniu a temat otrzymal klodeczke dopiero przed chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:59, PolishWerewolf napisał:

Wiem że niektórzy sobie za dużo pozwalają. Ale aż takiego zachowania nie widziałem aby jakiś
Przewodniczący tak się zachowali jak mówisz. Cóż, może mnie wtedy nie było na necie.


O ile pamięć mnie nie zawodzi chodziło tylko o jednego Przewodniczacego, a tak to byli delegaci. Jeśli chodzi o temat "Jesteś tu nowy...".

Dnia 10.08.2006 o 10:59, PolishWerewolf napisał:

Status nic nie oddaje.


Wiadomo, że tak jest (choćby u mnie). Choc niektórzy myśla inaczej...

Dnia 10.08.2006 o 10:59, PolishWerewolf napisał:

Można być doświadczonym i być obywatelem, i można być wrednym i być Delegatem....


Tez prawda. można to (nieraz) zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 11:06, hunter22 napisał:

O ile pamięć mnie nie zawodzi chodziło tylko o jednego Przewodniczacego, a tak to byli delegaci.
Jeśli chodzi o temat "Jesteś tu nowy...".


Tak, wiem, był degrad z Przewodniczącego do Delegata w tamtym temacie. Ale to nie było obrażanie niskich tytułów.

Dnia 10.08.2006 o 11:06, hunter22 napisał:

Tez prawda. można to (nieraz) zauważyć.


Dokładnie. Dlatego to przytoczyłem. Nie raz i nie dwa to było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 11:16, Delis napisał:

Może nowy modek, który ustawił se Obywatela :P

No proszę teraz temat odblokowany a to był RobeN więc moderatorzy zakładają też zwykłe konta aby cichaczem nas sprawdzać i kto wiem może trochę podpuszczać .Temat już odblokowany ale powiem że sprawa by bardzo śmierdziała gdyby tak było bo podpuścić kogoś jest bardzo łatwo a za chwilę degradzik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jasne - konto G.S. Patton należy do mojego brata.
Sprawa wygląda tak, że brat mój nie wylogował się z mojej przeglądarki FireFox - a że ustawienia ma identyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 11:32, RobeN napisał:

Żeby było jasne - konto G.S. Patton należy do mojego brata.
Sprawa wygląda tak, że brat mój nie wylogował się z mojej przeglądarki FireFox - a że ustawienia
ma identyczne...


A żeby nie było jeszcze innych niedopowiedzeń, to chyba tylko ustawienia, a nie uprawnienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 11:36, DemonCleaner napisał:

A żeby nie było jeszcze innych niedopowiedzeń, to chyba tylko ustawienia, a nie uprawnienia??


Pocztę odbieram FF a moderuję z IE.
Temat zamykałem w Avancie. Posty dodawałem z FireFoxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 11:38, RobeN napisał:

Pocztę odbieram FF a moderuję z IE.
Temat zamykałem w Avancie. Posty dodawałem z FireFoxie.


Troche to zawile, ale czy zle zrozumialem czy bedac zalogowanym na koncie brata rowniez mozesz moderowac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować