Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

To ja dodam jeszcze swoje spostrzezenia:

Dnia 10.08.2006 o 15:01, Quire napisał:

RoBeN zdegradował Widka i Budo - za upominanie innych użytkowników, bodajże.

Widek i Budo zwracali uwage DevilQ za kwiatki ortograficzne, co zostalo potraktowane jako spamowanie i OT w temacie: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=10601&u=14.

Dnia 10.08.2006 o 15:01, Quire napisał:

Widek z tego co wywnioskowałem miał juz na pieńku w RoBeNem i potraktował to jako zemstę/rewanż/itp
w związku z tym nie odwoływał się od decyzji. Budo się odwołał i został mu przywrócony poprzedni status.

Widek zarzekal sie, ze od decyzji nie bedzie sie odwolywal i jak na razie caly czas jest delegatem.

Dnia 10.08.2006 o 15:01, Quire napisał:

W tym czasie RoBeN przez przypadek posty pisał z konta swojego brata (który ma uprawnienia
takie jak każdy inny użytkownik) a degradował ze swojego konta.

Dokladne wyjasnienia sa tu: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2731&pid=2415
a zamykany temat tu: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=10591&u=23

Dnia 10.08.2006 o 15:01, Quire napisał:

Status Budo został przywrócony i nawet jakieś post po ranga Przewodniczącego postawił, ale
znowu za kawałek był już delegatem(błąd forum czy znowu coś przeskrobał??!!)

Najwyrazniej blad forum, bo Budo znow jest Przewodniczacym

Dnia 10.08.2006 o 15:01, Quire napisał:

Ja tyle zauważyłem.
Mam nadzieje że to nie koniec:) Wesoło jest:)

Dzisiaj na forum rzeczywiscie bylo wyjatkowo ciekawie. Szkoda, ze zaraz wychodze z pracy i wracam do akademika a tam niestety neta nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 15:04, Budo napisał:

> > /.../> Błąd forum, ponieważ w dawcy degrada nie ma nikogo, to znaczy że degrada dał mi system :)

Na poprzednim forum system dał mi bana. Tajnego, bo nie mogłem pisać na forum a w ewidencji nie tylko dawca, ale sam ban nie figurował. Tak, że nie możesz czuć się tak całkiem wyjątkowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2006 o 15:48, KrzysztofMarek napisał:

Na poprzednim forum system dał mi bana. Tajnego, bo nie mogłem pisać na forum a w ewidencji
nie tylko dawca, ale sam ban nie figurował. Tak, że nie możesz czuć się tak całkiem wyjątkowo
;)


Hehe, jednak mogę czuć sie wyjątkowo, bo to pierwsze cofnięty degrad, a także pierwszy degrad od systemu w jeden dzień i dwa najszybsze awane na przewodniczącego :)
btw na poprzednim forum też dostałem bana od systemu, na dwa dni przed startem tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie żebym sie narzucał, ale prosiłbym o rozwiązanie jakoś sprawy mojego nawiedzonego konta i kolejnych degradów :)
Dzięki za uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo ja już wysłałem list do Sol.
Nie mam pojęcie co się dzieje.
Wyglada to tak:

Masz XX1 pkt - jesteś Przewodniczącym
Masz XX2 pkt - spadasz na Delegata

Nigdy nie byłeś Obywatelem, ani Robotnikiem, ani Brygadzistą, ani Przodownikiem, ani (wcześniej Delegatem) a od samego początku Przewodniczącym - reszty historii NIE MA!!!

Masz konto widmo - mam nadzieję, że Sol coś poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 00:41, RobeN napisał:

Budo ja już wysłałem list do Sol.
Nie mam pojęcie co się dzieje.
Wyglada to tak:

Masz XX1 pkt - jesteś Przewodniczącym
Masz XX2 pkt - spadasz na Delegata

Nigdy nie byłeś Obywatelem, ani Robotnikiem, ani Brygadzistą, ani Przodownikiem, ani (wcześniej
Delegatem) a od samego początku Przewodniczącym - reszty historii NIE MA!!!

Masz konto widmo - mam nadzieję, że Sol coś poradzi.


No i sie chyba baza rozspojnia :P Wspolczuje komus kto bedzie musial to naprawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 00:10, Budo napisał:

Nie żebym sie narzucał, ale prosiłbym o rozwiązanie jakoś sprawy mojego nawiedzonego konta
i kolejnych degradów :)
Dzięki za uwagę :)

Teraz będziesz przez tydzień delegatem a przez tydzień przewodniczącym i tak na zmianę jak syzyf wtaczający głaz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 10:11, Budo napisał:

Zarządam chyba własnego tytułu jako rekompensaty za straty moralne, co sadzicie? :)


a mówią, że to kobieta zmienną jest... :P
ile to już cztery degrady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 10:18, morthi napisał:

wlasny tytul jest zawsze dobrym pomyslem :) tylko zeby Ci nie wstawili tytuly -Wieczny Przewodniczacy ;)


Chyba Wieczny Delegat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2006 o 10:19, cinus` napisał:

a mówią, że to kobieta zmienną jest... :P
ile to już cztery degrady?


No, to już 4 bedą. I nie zanosi sie na koniec, bo pewnie sie z tym dzisiaj nie uwiną, ani jutro :)
Sasasa jak tak dalej pójdzie to forum rozwalę, już mi mówią żebym przestał pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 10:26, Budo napisał:


> a mówią, że to kobieta zmienną jest... :P
> ile to już cztery degrady?

No, to już 4 bedą. I nie zanosi sie na koniec, bo pewnie sie z tym dzisiaj nie uwiną, ani jutro
:)
Sasasa jak tak dalej pójdzie to forum rozwalę, już mi mówią żebym przestał pisać :)

lol, będziesz miał chyba więcej degradów nawet niż olki77 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 10:26, Budo napisał:


> a mówią, że to kobieta zmienną jest... :P
> ile to już cztery degrady?

No, to już 4 bedą. I nie zanosi sie na koniec, bo pewnie sie z tym dzisiaj nie uwiną, ani jutro
:)
Sasasa jak tak dalej pójdzie to forum rozwalę, już mi mówią żebym przestał pisać :)


Cóż, dziwinie to się mówi, ale chyba rzeczywiście powinieneś się na razie wstrzymać z aktywnością na forum, do czasu wyjaśnienia sytuacji, bo każdy twój post może jeszcze bardziej ją komplikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 10:26, Budo napisał:

No, to już 4 bedą. I nie zanosi sie na koniec, bo pewnie sie z tym dzisiaj nie uwiną, ani jutro
:)
Sasasa jak tak dalej pójdzie to forum rozwalę, już mi mówią żebym przestał pisać :)

Budo walcz! Masz niepowtarzalną szansę odsłonięcia jako pierwszy nowego tytułu!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2006 o 10:30, Arxel napisał:

Cóż, dziwinie to się mówi, ale chyba rzeczywiście powinieneś się na razie wstrzymać z aktywnością
na forum, do czasu wyjaśnienia sytuacji, bo każdy twój post może jeszcze bardziej ją komplikować.


Nie przestanę pisać tylko dlatego że zmienia sie kilka literek pod moim nickiem, daj spokój ;]
Im więcej zgarnę degradów i awansów tym będzie ciekawiej, w każdym razie na razie...
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 10:26, Budo napisał:

No, to już 4 bedą. I nie zanosi sie na koniec, bo pewnie sie z tym dzisiaj nie uwiną, ani jutro
:)
Sasasa jak tak dalej pójdzie to forum rozwalę, już mi mówią żebym przestał pisać :)

Jeszcze się to banem skończy , od razu widać czemu do tej pory nie było znoszenia degradów i pewnie już się to nie powtórzy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować