Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

No i dostaem degrada (za to że napisalem żeby nie spamowali w pewnym wątku).... a wczoraj dostałem awans na brygadzistę :(

cinus'' dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie radzę tak pisać do Modera, bo może to się odbić. Zresztą, ja dopisałem się do wątku, do którego jako Brygadzista nie powinienem i dostałem degrada, ale zły nie jestem, bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 18:09, BzyQacz napisał:

Nie radzę tak pisać do Modera, bo może to się odbić. Zresztą, ja dopisałem się do wątku, do
którego jako Brygadzista nie powinienem i dostałem degrada, ale zły nie jestem, bo po co?


No ale ja napisałem żeby moderator zamknął ten wątek i żeby ludzie nie spamowali i za to zostałem ukarany... trochę to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... może to i dziwne, ale nie warto kwestionować nawet podtekstami decyzji Modera, cóż, nawet jeśli to głupie, to trzeba żyć dalej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to dziwne tylko jest to pseudo-moderatorka. A wielokrotnie były dawane ostrzeżenia za to i zwraca na to była uwaga w odpowiednich wątkach. Takie zachowanie NIE jest tolerowane na Forum. Wkraczasz w kompetencje Moderatorów? Trzeba było się starać o czerwony napis pod nickiem. Szans na odwołanie się nie masz, bo degrad, jak wnioskuję z Twojego opisu tutaj, jest słuszny. Zresztą nie jesteś pierwszym który oberwał za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż mówi się trudno,trzeba się z tym pogodzić.ja też dostałem degrada za 3 posty w temacie do zamkniecia,ale wziołem się do roboty i jestem już Brygadzistą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 18:17, boduczek napisał:

No cóż mówi się trudno,trzeba się z tym pogodzić.ja też dostałem degrada za 3 posty w temacie
do zamkniecia,ale wziołem się do roboty i jestem już Brygadzistą:)


W sumie mi zajmie odzyskanie statusu z 2 albo i więcej miesiące... ale przecież statusy nie są najważniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 18:12, piero92 napisał:

No ale ja napisałem żeby moderator zamknął ten wątek i żeby ludzie nie spamowali i za to zostałem
ukarany... trochę to dziwne


No właśnie, niepotrzebnie napisałeś. Pseudomoderatorstwo, czyli zabawa w modka na tym forum nie jest tolerowana. Doszedłeś do brygadzisty, a jeszcze o tym nie wiedziałeś? Ah, przepraszam przecież statusy na tym forum nic nie znaczą...

Jakby co to możesz się odwoływać od decyzji moderatora, napisz na moderator@gram.pl albo na gg do cinus`a, tak czy tak nic to nie da, bo degrad zasłużony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 18:17, boduczek napisał:

No cóż mówi się trudno,trzeba się z tym pogodzić.ja też dostałem degrada za 3 posty w temacie
do zamkniecia,ale wziołem się do roboty i jestem już Brygadzistą:)


Gratuluję postawy.

Ja też odbiłem się po degradzie. I co? Jestem teraz Przodownikiem z zadatkami na Brygadzistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jesteś tu pierwszy raz? Zapraszamy do tego wątku!" - tu się dopisałem, bo mojego nowego avka widać nie było i napisano mi, że jako Brygadzista powinienem znać już regulamin i nie powinienem się dopisywać do akurat Tego tematu. A nie chciałem tworzyć nowego, zbędnego. Cóż, przebolałem nic mi nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 18:20, BzyQacz napisał:

"Jesteś tu pierwszy raz? Zapraszamy do tego wątku!" - tu się dopisałem, bo mojego nowego avka
widać nie było i napisano mi, że jako Brygadzista powinienem znać już regulamin i nie powinienem
się dopisywać do akurat Tego tematu.


Teoretycznie powinieneś znać regulamin.

Dnia 03.02.2007 o 18:20, BzyQacz napisał:

A nie chciałem tworzyć nowego, zbędnego. Cóż, przebolałem
nic mi nie jest :D


A po co miałbyś tworzyć "nowy, zbędny" temat skoro istnieje wątek o problemach technicznych, z szukajki jako były brygadzista powinieneś teoretycznie też umieć korzystać. Sam jesteś sobie winny swego degrada... z degradem można żyć :P i to nie z jednym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum TYHE wlepił mi degrad ponieważ w temacie "warto czytać" jakiśtam krysti10 napisał bardzo wulgarnego posta. Gdy go przeczytałem w odpowiedzi napisałem, że ma niemal pewnego degrada za to co napisał. A degrada dostałem ja i citekmaniak. No i gdzie tu sprawiedliwość jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

W temacie do zamknięcia zazwyczaj się nie pisze. A na posty o niskim poziomie merytorycznym zazwyczaj się nie odpowiada. Inaczej jest to traktowanie jako spam.

P.S. TYHE to kobieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować