Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2007 o 14:08, Aggro Berlin napisał:

> No ładnie.ŻADNEGO ostrzeżenia ni nic tylko DEGRAD.
> Inni dostają ostrzeżenia za to co robią a ze mną nawet [pewien moderator] nie chciał gadać

> tylko odrazu wlepił degrada.
> Szkoda gadać :/
Degrad był zasłużony,po co w ogóle się tam dopisywałeś?Takie tematy się omija...

Ale żadneg ostrzeżenia, nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 14:10, cybekziom napisał:

Ale żadneg ostrzeżenia, nic.

Jeśli uważasz, że zostałeś nie słusznie ukarany to skontaktuj się z moderatorami www.gram.pl/moderator
Na forum się czegoś takiego nie załatwia;)
Kolega wyżej dobrze napisał lepiej sie nie dopisywać do takich tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 14:13, Aggro Berlin napisał:


> Ale żadneg ostrzeżenia, nic.
>
[moderator] napisał,że już je miałeś,a jak masz wątpliwości,ślij forumularz.

Nie było żadnego ostrzeżenia.
Wysyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2007 o 14:15, cybekziom napisał:

Nie było żadnego ostrzeżenia.
Wysyłam.

Zobaczmy...
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=96&pid=23760 - złamanie regulaminu #1. Może nie do końca regulaminu, a zasady z przypiętego posta, o tego: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=96&pid=23731
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26700&u=28 - złamanie regulaminu #2, a dokładniej tej jego części:
"Forum jest miejscem gdzie raz umieszczone wypowiedzi nie podlegają już zmianie - swoich wątków i postów nie możesz ani usuwać, ani edytować. Dlatego też, z jednej strony - musisz dobrze przemyśleć to, co chcesz napisać, z drugiej - masz na to czas. Zawsze staraj się postępować wg. poniższych szczegółowych zasad zachowania się na forum gram.pl:
(...)
Nie dopisuj się do bezsensownego czy dublującego inny tematu."
Nadal uważasz, że degrad jest niesłuszny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 12:40, choper napisał:

Dostałem degrada i nie wiem za co ;( ;/ Napisałem do moderatorów i zobaczymy co napiszą ;P

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26894&u=4
Miałeś pecha, od innego moderatora najprawdopodobniej nie dostałbyś degrada. Zdarza się. A tak w ogóle, wystarczyło wejść do statystyk i sprawdzić ostatniego posta, jakiego napisałeś jako przodownik. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 12:46, Fumiko napisał:

> Dostałem degrada i nie wiem za co ;( ;/ Napisałem do moderatorów i zobaczymy co napiszą
;P

Wyręczę ich: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26894&u=4

Napisałem tylko gdzie lepiej zapytać o takie pytanie, tak jak wielu Gramowiczów pisało. Wkurzyło mnie dziś to gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 12:40, choper napisał:

Dostałem degrada i nie wiem za co ;( ;/ Napisałem do moderatorów i zobaczymy co napiszą ;P

Cóż nie ma degradów za nic. Napiszą to co będą uważali za słuszne. Swoją drogą degrad był trochę osrty ,ale skoro miałeś juz jakieś ostrzeżenia to dało to taki a nie inny efekt. Nie mniej jednak nie potrzebnie napisałeś to takim tonem, mogłeś napisać ,że taki wątek juz istnieje. Jeśli byś tak zrobiłto z pewnością nic by się nie stało a tak... A pisząc ,że Cię wkurzyło nie zachowujesz się jak przystało na prawego gramowicza. Ja wiem ,że degrad nie jest czymś przyjemnym, ale skoro zawiniłeś powinieneś się oswoić z tą myślą. Teraz wystarczy trochę cierpliwości i lada chwila go odrobisz :) A jak masz jeszcze jakieś wątpliwości jest formularz :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 13:00, boduczek napisał:

Nie mniej
jednak nie potrzebnie napisałeś to takim tonem, mogłeś napisać ,że taki wątek juz istnieje.
Jeśli byś tak zrobiłto z pewnością nic by się nie stało a tak...

Z pewnością też by dostał degrada. Nie zauważyłeś, że to Rzeizm zamykał temat? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 13:00, boduczek napisał:

> Dostałem degrada i nie wiem za co ;( ;/ Napisałem do moderatorów i zobaczymy co napiszą
;P
Cóż nie ma degradów za nic. Napiszą to co będą uważali za słuszne. Swoją drogą degrad był trochę
osrty ,ale skoro miałeś juz jakieś ostrzeżenia to dało to taki a nie inny efekt. Nie mniej
jednak nie potrzebnie napisałeś to takim tonem, mogłeś napisać ,że taki wątek juz istnieje.
Jeśli byś tak zrobiłto z pewnością nic by się nie stało a tak... A pisząc ,że Cię wkurzyło
nie zachowujesz się jak przystało na prawego gramowicza. Ja wiem ,że degrad nie jest czymś
przyjemnym, ale skoro zawiniłeś powinieneś się oswoić z tą myślą. Teraz wystarczy trochę cierpliwości
i lada chwila go odrobisz :) A jak masz jeszcze jakieś wątpliwości jest formularz :)
Pozdrawiam

Nie pamiętam żadnego ostrzerzenia. A pisząc nie miałem na myśli złego tonu. Co miałem tam napisać? ,,Uprzejmie informuje Cię że temat o Pokemonach już jest,,? Lub dodać kilka takich buziek: :),;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2007 o 13:35, choper napisał:

Nie pamiętam żadnego ostrzerzenia. A pisząc nie miałem na myśli złego tonu. Co miałem tam napisać?
,,Uprzejmie informuje Cię że temat o Pokemonach już jest,,? Lub dodać kilka takich buziek:
:),;)?

Nie zawsze pamietamy to co źle zrobiliśmy, może próbowałeś o tym zapomnieć albo coś w tym stylu? ;) Ja nie mówię, że tak było, bo może faktycznie nie miałeś żadnego ostrzeżenia i moderator się pomylił. Może nie miałeś ale tak to wyglądało. JAk byś tak napisał było by bardzo dobrze ;) A tak na serio mogłęś napisać, taki temat juz istnieje i podać linka albo w ogóle się nie dopisywać.

Luke Shadow
To już jest gdybanie, ja jednak uważam ,że nie dostał by degrada bo skoro inni nie dostali dlaczego on miałby dostać? Rzezim no i co? On jest jakiś bardziej surowy czy coś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Co miałem tam napisać?

I to jest właśnie dobrze postawione pytanie ;)
Odpowiedź - NIC
Od kierowania do innych tematów , upominania itd są moderatorzy . O tym było już napisane tysiące postów .Zresztą w uzasadnieniu było napisane - za pseudomoderatorkę . Ileż było już apeli aby się nie dopisywać w takich tematach .Tego już chyba nikt nie zliczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2007 o 13:42, boduczek napisał:

To już jest gdybanie, ja jednak uważam ,że nie dostał by degrada bo skoro inni nie dostali
dlaczego on miałby dostać? Rzezim no i co? On jest jakiś bardziej surowy czy coś? :)

No i sam sobie odpowiedziałeś. :P Większość moderatorów nie daje degrada, gdy ktoś skieruje osobę, która zdublowała wątek do innego tematu. Z moich (i pewnie nie tylko moich) obserwacji wynika, że Rzezim nie zalicza się do tej wspaniałomyślnej większości. Powinni się wreszcie zdecydować i albo nie karać takiego zachowania, albo dawać za każdym razem degrada. Zresztą zobacz, co napisał sam Choper...
"Napisałem tylko gdzie lepiej zapytać o takie pytanie, tak jak wielu Gramowiczów pisało. Wkurzyło mnie dziś to gram.pl"
Przez takie coś robi się syf, bo nie wiadomo czy można przekierować kogoś do innego tematu, czy nie. Zresztą o tym już nie raz pisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 13:50, Luke Shadow napisał:


> To już jest gdybanie, ja jednak uważam ,że nie dostał by degrada bo skoro inni nie dostali

> dlaczego on miałby dostać? Rzezim no i co? On jest jakiś bardziej surowy czy coś? :)

No i sam sobie odpowiedziałeś. :P Większość moderatorów nie daje degrada, gdy ktoś skieruje
osobę, która zdublowała wątek do innego tematu. Z moich (i pewnie nie tylko moich) obserwacji
wynika, że Rzezim nie zalicza się do tej wspaniałomyślnej większości. Powinni się wreszcie
zdecydować i albo nie karać takiego zachowania, albo dawać za każdym razem degrada. Zresztą
zobacz, co napisał sam Choper...
"Napisałem tylko gdzie lepiej zapytać o takie pytanie, tak jak wielu Gramowiczów pisało.
Wkurzyło mnie dziś to gram.pl"
Przez takie coś robi się syf, bo nie wiadomo czy można przekierować kogoś do innego tematu,
czy nie. Zresztą o tym już nie raz pisałem.

No właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jak to? xD Większość nie znaczy wszyscy, to zależy od humoru i tego co dana osoba napisze. Oczywiście brak humoru czy coś nie jest odpowiednim usprawiedliwieniem ale każdy z modków może inaczej patrzeć na poszczególne sytuacje na forum. Za przekierowanie jest degrad u Modka X a u Y nie było by nic. Ja też już pisałem o równym traktowaniu userów ale to też zalezy od tego na kogo trafimy, i tak jest tzw. loteria. On dostał degrada a on nie, albo odwrotnie. Cóż, jeśli masz jakiś wątpliwości to najlepiej porozmawiać z samym Rzezimem bo my za niego nie odpowiemy. Można, ale trzeba to zrobić w sposób miły i przyjazny. Nie zmienia to jednak faktu, że najlepiej NIE DOPISYWAĆ się do dubli i głupich tematów. Tylko tak można uniknąć takich lub podobnych sytuacji.

choper
Jak już mówiłem ,jeżeli widziałeś kiedyś niezrozumiałą dla Ciebie sytuację najlepiej (przynajmniej wg Moderatorów) napisać formularz i w taki sposób załatwić sprawę. Poza tym, nie życz drugiemu co Tobie nie miłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2007 o 14:16, boduczek napisał:

Jak to? xD Większość nie znaczy wszyscy, to zależy od humoru i tego co dana osoba napisze.

Oczywiście humoru moderatora. :D

Dnia 21.08.2007 o 14:16, boduczek napisał:

Oczywiście brak humoru czy coś nie jest odpowiednim usprawiedliwieniem ale każdy z modków
może inaczej patrzeć na poszczególne sytuacje na forum. Za przekierowanie jest degrad u Modka
X a u Y nie było by nic. Ja też już pisałem o równym traktowaniu userów ale to też zalezy od
tego na kogo trafimy, i tak jest tzw. loteria. On dostał degrada a on nie, albo odwrotnie.

Eee, właśnie to napisałem. I właśnie przez takie coś robi się syf, bo nie wiadomo czy można dopisać się do dubla czy nie. Coś mi się po głowie plącze, że kiedyś Wojman napisał, że do dubla można się dopisać tylko wtedy, gdy podaje się link do odpowiedniego tematu. Choper co prawda tego nie zrobił, ale przynajmniej zalecił skorzystanie z wyszukiwarki i poinformował, że taki temat już istnieje.

Dnia 21.08.2007 o 14:16, boduczek napisał:

Cóż, jeśli masz jakiś wątpliwości to najlepiej porozmawiać z samym Rzezimem bo my za niego
nie odpowiemy. Można, ale trzeba to zrobić w sposób miły i przyjazny.

Miło i przyjaźnie zawiadamiam, że nie mam żadnych wątpliwości. Dostał degrada, bo złamał regulamin, ale inni za takie złamanie regulaminu najczęściej nie dostają nawet ostrzeżenia.

Dnia 21.08.2007 o 14:16, boduczek napisał:

Nie zmienia to jednak
faktu, że najlepiej NIE DOPISYWAĆ się do dubli i głupich tematów. Tylko tak można uniknąć takich
lub podobnych sytuacji.

Zgadzam się. Sam nie dopisuje się do takich tematów, od kiedy dostałem za to degrada (i spadłem na robotnika :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować