Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2007 o 10:56, Belmundo napisał:

Nie ja prowokowałem tylko ty zobacz na wszystkie swoje posty, nie dostałeś degrada tylko dlatego,
że jesteś nowy. Inaczej byś dostał


Zawsze mogles byc madrzejszy i nie odpisywac na moje posty i nie byloby problemu.. tak czy tak zasluzyles.


Koniec pisania nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 10:56, Belmundo napisał:

Nie ja prowokowałem tylko ty zobacz na wszystkie swoje posty, nie dostałeś degrada tylko dlatego,
że jesteś nowy. Inaczej byś dostał

Na twoim miejscu zachował bym zimną krew i nie dyskutował na ten temat. Raz ci się nie udało powstrzymać i przez to ten degrad, ale nie martw się odpracujesz :) Jeszcze zaraz wpadnie modek i znowu czymś rzuci. Jak ktoś cię będzie zaczepiać to najlepiej nic nie mów, a jak zacznie jakimiś tekstami rzucać to wyślij formularz :) I jeśli teraz będziesz miał do mnie pretensje, że daję ci rady(owszem, możesz mieć) to daj komenta na gramsajcie żebym się z tobą skontaktował :) W ten sposób ja i ty ominiemy nie potrzebnej złości modków ;] A z tym kolegą to najlepiej się pogodzić i puścić w nie pamięć, niż gryźć się cały czas na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2007 o 01:15, Wojman napisał:

Nie wspomne nic o formularzu kontaktowym, wspomne za to, ze na gramsajtach tez obowiazuje regulamin.



A ja nie wspomne nic o tym ze jak jeszcze dwa tyg temu byłem w stanie uwierzyć że ktoś czyta te formularze, tak teraz jestem pewien ze nikt nie czyta, a jesli juz to na nie nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 13:26, TigerXP napisał:

A ja nie wspomne nic o tym ze jak jeszcze dwa tyg temu byłem w stanie uwierzyć że ktoś czyta te formularze, tak teraz jestem pewien ze nikt nie czyta, a jesli juz to na nie nie odpowiada.


Mylisz się. Ja czytam wszystkie. Odpowiadam zaś tylko wtedy jeśli widzę taką potrzebę, lub jeśli mail skierowany jest do mnie.
Chyba nie myślisz, że jeśli ktoś napisze formularz: "Użytkownik xxx spamuje. Zdegradować go.", to moderator posłusznie to zrobi. Owszem oceniamy sytuację i podejmujemy działanie wtedy, gdy uznamy to za słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 13:30, walgierz napisał:

Owszem oceniamy sytuację i podejmujemy działanie wtedy, gdy uznamy to za słuszne.

Rozumiem to i szanuję. Ale ja już tydzień czekam, aż przypniecie mój post w wątku o Gladiatusie. Jeśli zaś go nie przypniecie, to chociaż poinformujcie mnie o tym, ew. podajcie jakiś powód.

Dnia 07.08.2007 o 13:30, walgierz napisał:

lub jeśli mail skierowany jest do mnie.

Ostatnio na GS-ie Wojmana zobaczyłem taki oto adres mailowy wojman(at)moderator.gram.pl. Czyli maila wysłanego pod ten adres otrzyma tylko Wojman?? Wydaje mi się, że tak, ale wolę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dwa tyg temu wysłałem do Ciebie formularz z prośbą wytłumaczenia jednej z Twoich decyzji i do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. W formularzu zaznaczyłem iż jest on skierowany do Ciebie. Że od ponad dwóch miesięcy czekam na wytłumaczenie powodu jednego z moich degradów, to nawet nie wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Czasami ignorujemy maile w sprawie degradów zupełnie oczywistych- po co mamy powtarzać to co jest w postach, przypomnę tylko że Twoj ostatni degrad zostal anulowany. Równie dobrze Twoja wiadomość mogła nie dojść, albo gdzieś zaginąć w akcji, nie tak dawno jeszcze mielismy troche problemów ze skrzynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze sie wtracam, ale drogi budo - to co jest oczywiste dla ciebie - niekoniecznie musi być oczywistym dla drugiej osoby. Pełniąc jakąś funkcję - niewazne czy to moderator na forum, własciciel firmy, urzędnik czy lekarz - nigdy nie nalezy ignorować czyjejś prośby - i niekonicznie ją spełniić, ale przynajmniej dać temu komus do zrozumienia ze się z nią zapoznało ew. wyjasnić. Tpo chyba oczywiste nieprawdaż? sam niustannie odsyłasz do formularzy-teraz piszesz że czesto je ignorujesz. Nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie formularze wysłane przeze mnie zostały rozpatrzone i zostały poczynione odpowiednie kroki
(i rzeczywiście, najczęściej walgierz się tym zajmuje). Więc nie mów, że nie są one czytane. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A ile razy dziennie chciałoby Ci się odpisywać na formularz w stylu "za co dostałem degrada?" podczas, gdy dokładnie w poście zostało wyjaśnione- jak user ma wątpliwości i napisze do nas normalny formularz to odpisujemy, jasne że tak, ale jak kolo który pytał o cracka pyta teraz o przyczynę bana, to sorry winnetou. Ja mam co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat prośba o wytłumaczenie degrada nie była związana z tym degradem który był cofnięty. Ponadto w żadnym poście nie otrzymałem wyczerpującego wyjaśnienia. Jak kilka tyg temu wspomniałem że mam wątpliwości co do czytania przez Was formularzy także usłyszałem że macie problemy techniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 14:57, xbit71 napisał:

Wszystkie formularze wysłane przeze mnie zostały rozpatrzone i zostały poczynione odpowiednie
kroki
(i rzeczywiście, najczęściej walgierz się tym zajmuje). Więc nie mów, że nie są one czytane.
:D


Akurat z tego co ja zauważełm to nie są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 15:02, Budo napisał:

/.../

A ile razy dziennie chciałoby Ci się odpisywać na formularz w stylu "za co dostałem degrada?"
podczas, gdy dokładnie w poście zostało wyjaśnione- jak user ma wątpliwości i napisze do nas
normalny formularz to odpisujemy, jasne że tak, ale jak kolo który pytał o cracka pyta teraz
o przyczynę bana, to sorry winnetou. Ja mam co robić.


no widzisz - z tymi crackami sprawa jest dyskusyjna i świetnie o tym wiesz - wypadałoby mu przyczynę bana wyjasnić. a ze masz co robić, to z kolei ja wiem. a ze sie nie wyrabiasz, to sorry winnetou, nikogo to nie obchodzi.
Ty masz się wyrabiać.
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 13:42, TigerXP napisał:

Jakoś dwa tyg temu wysłałem do Ciebie formularz z prośbą wytłumaczenia jednej z Twoich decyzji
i do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. W formularzu zaznaczyłem iż jest on skierowany do
Ciebie. Że od ponad dwóch miesięcy czekam na wytłumaczenie powodu jednego z moich degradów,
to nawet nie wspominam.


Bardzo dziwne. Ja odpowiadam na każdy mail skierowany do mnie. Nawet jeśli ktoś wałkuje temat, a ja już uważam wszystko za wyjaśnione, to zawsze to zaznaczę. Być może mail nie doszedł, albo odpowiedź się zawieruszyła. Jeśli nadal chcesz wyjaśnień to pisz na adres prywatny (podpis), albo na moderatorski.

<edit>

Dnia 07.08.2007 o 13:42, TigerXP napisał:

Jak kilka tyg temu wspomniałem że mam wątpliwości co do czytania przez Was formularzy także usłyszałem że macie problemy techniczne.


Bo takowe były. Ale z tego co wiem, są już przeszłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

W takim razie mail pewnie gdzies sie zapodział- wyślij formularz jeszcze raz, teraz już wszystko działa. Możesz skierować też zapytanie bezpośrednio do konkretnego moda (np tego który Cię zdegradował) używajac skrzynek imiennych- masz dużo większą szans na przeczytanie i odpowiedź :P
Adresy to np budo@moderator.gram.pl, wojman@moderator.gram.pl itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2007 o 15:05, castlerock napisał:

Ty masz się wyrabiać.


a użytkownicy mają nie łamać regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 15:05, castlerock napisał:

no widzisz - z tymi crackami sprawa jest dyskusyjna i świetnie o tym wiesz


Z crackami jest sprawa dyskusyjna? No to nieźle xD
Sorewicz, ale każdy regulamin akceptował, a że go nie czytał to nie moja sprawa.

>nikogo to nie obchodzi.

Mnie to obchodzi, akurat jest to ciutek wazniejsze od Twojego "nikogo to nie obchodzi" :)
A poza tym wyrabiam sie, ale nie odpowiadam za cudze problemy z czytaniem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daruje już sobie wysyłanie kolejnego formularza. W sumie to nic aż tak ważnego nie było. Mam nadzieje że na drugi raz nie będzie takich akcji.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 15:13, TigerXP napisał:

Mam nadzieje że na drugi raz nie będzie takich akcji.
Pozdrawiam.


Poprawę obiecuję xD
Pozdrawiam również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować