Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Moim zdaniem trochę za ostro, ale powiedz mi: czemu mówisz o spamie, jeśli ktoś podaje linki do odpowiedniego tematu? Nie rozumiem tego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wniósł niczego do tematu prawda? Ale mój komentarz miał mieć charakter humorystyczny - niestety nie dałem na końcu uśmiechniętej buźki i Wojman potraktował to poważnie...

@spider88
Chyba zacznę tak robić - dzięki za pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 20:00, spider88 napisał:

> Już znalazłem.

Proponował bym , omijanie wszystkich tematów które nie mają 200 postów ;))

Dobra , wtedy nikt nie będzie pisał w nowych tematach czekając aż minie 200 postów :P (czyli nigdy)

Woko11 - Co tu tłumaczyć , też tak miałem na początku że pisałem w wszystkich nowych tematach , ale jednak nie pisałem komuś dlaczego spami , ponieważ było by to nie na miejscu gdyż sam spamiłem i jeszcze udzielam rad innym jak sam "jestem" spamerem. Najlepiej i najbezpiecznej to najpierw napisać na temat i później ochrzaniać.
Naprawdę zauważyłem jeśli napiszesz na temat i napiszesz komuś po co zakłada duble moderator ciebie nie ruszy.
Zauważyć tak można po wysokich rangą userach piszących komuś jakaś uwagę , a potem piszę "Żeby nie było offtopic i coś tam piszą na temat tego tematu . No mam nadzieje że zrozumiałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta tyle, że jak już mówiłem mój komentarz miał charakter humorystyczny, a do tego napisałem na temat pod tym.

Ale dzięki - teraz będę super pseudomoderatorem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 20:16, olki77 napisał:

Dobra , wtedy nikt nie będzie pisał w nowych tematach czekając aż minie 200 postów :P (czyli
nigdy)


Przy tylu degradach , jakieś lekarstwo musi być ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 20:08, Woko11 napisał:

Nie wniósł niczego do tematu prawda? Ale mój komentarz miał mieć charakter humorystyczny -


I był. Pół irca śmiało się z twojego degrada XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę - oh! Jestem słynny! xD A tak na serio to znaczy to tylko o poczuciu humoru Wojmana, a właściwie jego braku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 21:49, Woko11 napisał:

Naprawdę - oh! Jestem słynny! xD A tak na serio to znaczy to tylko o poczuciu humoru Wojmana,
a właściwie jego braku.


Bo w przytoczonym poscie nie bylo absolutnie nic smiesznego. Linki do wlasciwych tematow zostaly podane, nie bylo wiec zadnej potrzeby dopisania sie. Jesli brakiem poczucia humoru nazywasz reakcje na spam, ktory absolutnie nic nie wnosi do tematu to wtedy masz racje - do takich spraw nie mam poczucia humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaką znasz definicję spamu, ale mi się jednak zdaje, że pod tym tekstem wyraziłem swoją opinię nt. ludzi siedzących po 10h dziennie przy komputerze - a to chyba było zgodne z tematem, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 08:29, Woko11 napisał:

/.../ a to chyba było zgodne z tematem, prawda?

Jakby było nadal Przodownikiem byś był ;] Twój degrad był zasłużony i tyle, weź się w garść i pisz nadal. Zobacz co z Olki''ego77 wyrosło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 09:05, Obi-wan Kenobii napisał:

Jakby było nadal Przodownikiem byś był ;]

Widać według Wojmana nie.
>Twój degrad był zasłużony i tyle, weź się w garść i pisz nadal.
Ja bym się tu sprzeczał, ale Wojman powiedział a jemu nikt nie podskoczy.

Dnia 13.08.2007 o 09:05, Obi-wan Kenobii napisał:

Zobacz co z Olki''ego77 wyrosło ;]

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 09:09, Woko11 napisał:

Ja bym się tu sprzeczał, ale Wojman powiedział a jemu nikt nie podskoczy.

Yhm. Jeśli mają rację to się sprzeczają i tyle. Cóż, jeśli masz zamiar to robić to rozsądniej byłoby poprzez mejle bo nie widzę sensu prowadzenia tego na forum skoro tylko Was to dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, albo zobacz co z Luke''a wyrosło. ;)

Dnia 13.08.2007 o 08:29, Woko11 napisał:

Nie wiem jaką znasz definicję spamu

Forumowa terminologia spamu jest baaardzo naciągnięta, ale jesteś na forum już dość długo, więc powinieneś o tym wiedzieć.

Dnia 13.08.2007 o 08:29, Woko11 napisał:

ale mi się jednak zdaje, że pod tym tekstem wyraziłem
swoją opinię nt. ludzi siedzących po 10h dziennie przy komputerze - a to chyba było zgodne
z tematem, prawda?

Nie...
"Forum jest miejscem gdzie raz umieszczone wypowiedzi nie podlegają już zmianie - swoich wątków i postów nie możesz ani usuwać, ani edytować. Dlatego też, z jednej strony - musisz dobrze przemyśleć to, co chcesz napisać, z drugiej - masz na to czas. Zawsze staraj się postępować wg. poniższych szczegółowych zasad zachowania się na forum gram.pl:
(...)
Nie dopisuj się do bezsensownego czy dublującego inny tematu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... A czytałeś dokładnie przypięty post - regulamin? Pisze, że nie można dodawać następnego posta zanim nie odpowie co najmniej 3 osoby, pisze też, że post musi przynajmniej zajmować dwie linijki (jakoś tak)... Czy aż tak ciężko najpierw przeczytać regulamin, a nie spamować ? Bo to był w tym przypadku spam i nie możesz mieć do nikogo pretensji, poza tym to tylko ostrzeżenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 12:48, Kolumb22 napisał:

Ja dostałem ostrzeżenie,ale nie wiem za co>otrzeżenie dostałem w temacie historyjka od Wojmana


Najprawdopodobniej dostałeś za ten post http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2884&pid=29004 który nie jest zgodny z przypiętym postem :P cyt. z przypiętego "napiszcie przynajmniej dwie pełne linijki tekstu w oknie wpisywania posta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie.ŻADNEGO ostrzeżenia ni nic tylko DEGRAD.
Inni dostają ostrzeżenia za to co robią a ze mną nawet [pewien moderator] nie chciał gadać tylko odrazu wlepił degrada.
Szkoda gadać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 14:06, cybekziom napisał:

No ładnie.ŻADNEGO ostrzeżenia ni nic tylko DEGRAD.
Inni dostają ostrzeżenia za to co robią a ze mną nawet [pewien moderator] nie chciał gadać
tylko odrazu wlepił degrada.
Szkoda gadać :/

Degrad był zasłużony,po co w ogóle się tam dopisywałeś?Takie tematy się omija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować