Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2011 o 19:02, Pietro87 napisał:

Na wszystko powyżej mam jedną odpowiedź - popadanie w skrajną przesadę.

Argument na poziomie: ''a w Afryce bija czarnoskorych!''... gratulacje.

Dnia 05.08.2011 o 19:02, Pietro87 napisał:

Dzień w dzień w tv każdy może zobaczyć śmierć na żywo chociażby w relacjach live w prime
timie popołudniowym

Skoro tak CODZIENNIE, to zaprezentuj mi prosze z 3 ostatnich dni materialy , ktore wyemitowane w prime time zawieraly scene strzelenia sobie w glowe. Nie powinno to byc chyba problemem, prawda?

PS. Od dawna nie ogladam telewizji, bo doszedlem do wniosku, ze niepotrzebny mi telewizor, ale jak jeszcze te kilka lat temu ogladalem to przewaznie przed takimi materialami lecialo cos w stylu: ''material zawiera sceny drastyczne i nie jest przeznaczony dla mlodszego widza''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 19:15, Pietro87 napisał:

I nie uważasz, że degrad -6 dla tego usera bez żadnego ostrzeżenia jest przesadzony ?


Zauważ, że my Moderatorzy mamy wgląd w jego konto i uwierz mi, że ten użytkownik ma bogatą kartotekę, poza tym już raz zamieścił tego gifa...

Dnia 05.08.2011 o 19:15, Pietro87 napisał:

Podobnie jak np mój -1 za to, ze raczyłem się do "jego świątobliwości" raczyć odezwać ?


Zwracałeś uwagę Moderatorowi, który nawet nie dał ostrzeżenia czy degrada tamtemu użytkownikowi dał jedynie słowne upomnienie, odezwać się możesz, ale po co z pretensjami?

Dnia 05.08.2011 o 19:15, Pietro87 napisał:

Czy tez degrad za awatara z papierosem dla jednego usera a dla drugiego już nie ?


Coś mnie ominęło, kto dzisiaj, wczoraj czy w tym miesiącu dostał za avka degrada?

Dnia 05.08.2011 o 19:15, Pietro87 napisał:

Albo przywrócenie z pozycji bana usera Chlorofil który notorycznie obrażał innych i cofnięcie
mu wszystkich degradów do jego starej pozycji ?

Nie wiem, nie ja zajmowałem się ów użytkownikiem, nie będę oceniał decyzji innego Moderatora.

Dnia 05.08.2011 o 19:15, Pietro87 napisał:

To jest wasz paradoks, dawanie przyzwolenia jednemu na przysłowiowe "róbta co chceta"


Nie prawda, wszystkich traktujemy tak samo, tylko niektórzy zapominają, że od wszelkich wyjaśnień i załatwiania spraw istnieje formularz a nie forum... Paradoksem jest to że wolicie robić wojnę przeciwko nam niż wysilić się i napisać maila.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 19:14, Tyler_D napisał:

/.../ zainteresuje się fajką rodziców / kogoś z rodziny więc czepianie się nikotynowego awa
jest z lekka śmieszne. I chyba więcej w tym temacie dodać się już nie da.

Chyba jednak się nie da =]. Co do czepiania się to przyznaję rację
Z tego co mi właśnie powiedział rob006 i Traitor To Ty wtedy dałeś tego avka :-D.
Ja coś tam pamiętałem z tego ale nie pamiętam, że to akurat Ty byłeś :D. Ty nicponiu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociażby ostatnie relacje z zamachów w Norwegi, gdzie pokazywano pływające w okolicznych wodach dookoła wyspy zwłoki.
Bez żadnych informacji o "drastyczności scen", ostatni taki warn widziałem chyba przy reportażu odnośnie okrutnego traktowania koni w pewnej stadninie pod warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 19:23, Isildur napisał:


Zwracałeś uwagę Moderatorowi, który nawet nie dał ostrzeżenia czy degrada tamtemu użytkownikowi
dał jedynie słowne upomnienie, odezwać się możesz, ale po co z pretensjami?


Z żadnymi pretensjami tylko z grzeczną obserwacją, że imho to lekka przesada. Co udowodniło, że nie, nie ma sensu się do was na forum odzywać, bo mija się to paradoksalnie z idea forum [czyli miejscem do dyskusji]

Dnia 05.08.2011 o 19:23, Isildur napisał:

>
Nie wiem, nie ja zajmowałem się ów użytkownikiem, nie będę oceniał decyzji innego Moderatora.


Tu jest paradoks o którym pisałem [czyli "róbta co chceta" bo nam tak wygodnie]

Dnia 05.08.2011 o 19:23, Isildur napisał:

Nie prawda, wszystkich traktujemy tak samo, tylko niektórzy zapominają, że od wszelkich
wyjaśnień i załatwiania spraw istnieje formularz a nie forum... Paradoksem jest to że
wolicie robić wojnę przeciwko nam niż wysilić się i napisać maila.


Lubię cię, nie chce być nadmiernie niekulturalny... ale chyba w tym momencie kpisz [a przykładów na ta "równość" mogę ci wyjąć całe mnóstwo, tylko jaki tego sens ? skoro i tak, ten z was który uważa się za najmojszego i tak się nie przyzna do karygodnych błędów, bo by mu się "wirtualna zbroja" zarysowała]


P.S.
Za twoją rada raczyłem raz napisać na formularz, do dziś odpowiedzi nie dostałem, dlatego dziękuje postoję, kolega Wojman jak traci argumenty albo wyskakuje z hasłem Degrad/Ban [albo zaraz podciągnie ta wypowiedź z krytyki do obrażania moderatora i już się wykpi od dyskusji] albo zlewa racjonalną dyskusję a mi szkoda na ludzi nie zdolnych do rozmowy czasu, gadać do ściany to lekki bezsens nie sądzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 19:23, Isildur napisał:

> Czy tez degrad za awatara z papierosem dla jednego usera a dla drugiego już nie
?

Coś mnie ominęło, kto dzisiaj, wczoraj czy w tym miesiącu dostał za avka degrada?


A po co zajmować się szczegółami? To, że wcześniej ten avatar był usuwany przez Moderatorów bez żadnych konsekwencji, a dopiero po którymś przywróceniu przez użytkownika dostał on nagrodę to jest bez znaczenia i psuje świetną teorię o tym jak to pewni Moderatorzy są źli, bez skrupółów itd. Fajnie się przecież później pisze w pretensjach, że dał degrada za avka z papierosem przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 19:32, Pietro87 napisał:

kolega Wojman jak traci argumenty albo wyskakuje z hasłem Degrad/Ban


Kolega Wojman ma sporo argumentów w zapasie, a nim rzuci się z hasłem Degrad/Ban to zazwyczaj wcześniej uprzejmie uprzedza, ale znów: to są szczegóły, w które nie warto się zagłębiać, bo psują fajną teorię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 20:17, Wojman napisał:

A po co zajmować się szczegółami? To, że wcześniej ten avatar był usuwany przez Moderatorów
bez żadnych konsekwencji


Zapomniałeś wspomnieć że bez żadnego wyjaśnienia z twojej strony czemu usuwasz awatar, ani nawet że to robisz. Jakby mi zniknął awatar z papierosem, raczej obstawiałbym problemy techniczne, niż jego niezgodność z regulaminem, tym bardziej że avki z liśćmi marihuany na forum przewijały się od dawna, więc papieros to mały pikuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe bo z tego co pamiętam usunąłeś mi go ty - to po pierwsze. Po drugie - którymś razie? Wrzuciłem go raz - dziwnym trafem zniknął [ bo go usunąłeś ewentualnie inny mod ] ale skąd ja miałem wiedzieć że to wasza robota a nie np: bug których na gramie sporo? Nikt mnie nie poinformował dlaczego mi go usunęliście. Dopiero jak drugi raz nieświadomie go wrzuciłem to znów zniknął i dopiero wtedy zacząłeś mnie straszyć bodaj degradem. A z tego co pamiętam nawet warna wtedy nie dostałem - kto jak kto ale ty powinieneś to pamiętać ale spoko, przypomniałem ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega Wojman nie raczył mi odpowiedzieć przez dosyć długi czas [dobre 3 dni] więc teoria niestety robi się coraz bardziej prawdopodobna.
A nie udawaj, że nie umiesz, bo umiesz [co potwierdza fakt, że w tematach z przed premiery wiedźmina o CDP dało się z tobą normalnie i na poziomie dyskutować]

Nie wmówisz mi tez, że nie widzisz absurdów własnych pochopnych czasem decyzji, rozumiem, że się do nich nie przyznasz [bo duma/pycha/zadufanie/wiara we własną nieomylność (niepotrzebne skreślić) nie pozwala], ale nie wierzę, żeś taki ignorant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 20:24, rob006 napisał:

Zapomniałeś wspomnieć że bez żadnego wyjaśnienia z twojej strony czemu usuwasz awatar,
ani nawet że to robisz.


Cytat: "w serwisie gram.pl podstawową władzę stanowią Pracownicy gram.pl oraz Moderatorzy. Mogą usunąć dowolną wypowiedź oraz zablokować możliwość dodawania kolejnych bez podania przyczyny - takie mają prawo!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że możecie robić co wam się żywnie podoba ale nie sądzisz że wypadałoby mi napisać że to zrobiłeś i/lub że mam tego nie robić bo [ i tu powód ] lub chociaż że grozi to tym czy tamtym? Co ja? Wróżka jestem żeby wiedzieć że taki duperel komuś wadzi - tym bardziej że regulamin na ten temat NIC nie wspomina? Mam konta tu i ówdzie, różne awatary i nigdy się nie spotkałem ani z tym by były usuwane, blokowane ani tym bardziej tępione a ostatnią rzeczą jakiej spodziewałem było to że spotka mnie to tutaj. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 20:31, Wojman napisał:

Cytat: "w serwisie gram.pl podstawową władzę stanowią Pracownicy gram.pl oraz Moderatorzy.
Mogą usunąć dowolną wypowiedź oraz zablokować możliwość dodawania kolejnych bez podania
przyczyny - takie mają prawo!"


Nie widzę nigdzie w regulaminie wzmianki o tym, że użytkownik musi być jasnowidzem i przewidywać co modek miał na myśli robiąc coś. Albo przewidywać że w ogóle coś zrobił. Nie wiem co chcesz pokazać poprzez takie cytaty. Że jesteś sprytny i potrafisz się wykpić od niewygodnych pytań udzielając głupiej i abstrakcyjnej odpowiedzi? Czy że nie potrafisz analizować czytanego tekstu, tylko rozumiesz go dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie uważasz, że usunięcie komuś awatara bez podania przyczyny jest absurdalne ?
Uważasz bowiem, że 1sza logiczna myśl w takim wypadku to "moderator mi go usunął" ? Przecież to można przyrównać do "chochliki mi go skasowały".
Chyba pierwsze co przychodzi na myśl to zwyczajnie błąd na serwisie.

Już pomijam, ze zwykła kultura osobista wymaga jakiegoś powiadomienia bo ikt tu nie kończył korespondencyjnego kursu jasnowidzenia.


@edit
O widzę ubiegli mnie o ułamki sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, po tym co napisał Isildur wnioskuję, że każdy moderator może sobie tutaj robić co chce i inny mod nie może mu powiedzieć: "stary chyba coś nie tak"?

Czyli opinie modów są jedyne i niepodważalne, ba nawet bym powiedział boskie? Prawie jak Populous...

I naprawdę, jeśli to jakiś taki problem, to dołóżcie do regulaminu to co może być w avatarze, a co nie, do tego jasne reguły i powinno być ok.
Niestety ale takie zapisy, że mod może robić co chce i o tym nie mówić, a potem straszyć banem za coś o czym użytkownik nie wiedział jest raczej nie fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:11, maniekk napisał:

Hmm, po tym co napisał Isildur wnioskuję, że każdy moderator może sobie tutaj robić co
chce i inny mod nie może mu powiedzieć: "stary chyba coś nie tak"?


Jesteś w błędzie i proszę nie czytaj moich postów na opak bo nic takiego nie napisałem, że każdy mod może robić co mu się podoba. Przykładowo zaznaczam przykładowo ja jako Moderator nie zgadzam się z decyzją moderatora "X" więc na 100% nie będę z nim rozmawiał o tym na forum, to jest chyba logiczne prawda? Poza tym Istnieją pewne przyjęte zasady, że wszelkie niejasności lub wątpliwości są załatwiane poza forum drogą listowną. Więc proszę nie wprowadzać nikogo w błąd, bo wnioskujesz coś czego ja nie powiedziałem, a potem znów są jakieś niejasności i pretensje.

Ps. Poza tym każdy użytkownik musi zastosować się do polecenia Moderatora, ale Moderator musi udzielić wyjaśnienia dlaczego podjął taka a nie inną decyzję, jest to napisane w regulaminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrwę z innego posta:

"> Albo przywrócenie z pozycji bana usera Chlorofil który notorycznie obrażał innych i cofnięcie

Dnia 05.08.2011 o 22:21, Isildur napisał:

mu wszystkich degradów do jego starej pozycji ?


>Nie wiem, nie ja zajmowałem się ów użytkownikiem, nie będę oceniał decyzji innego Moderatora.

Więc jak to jest? Pytam, żeby nie było niejasności, to rozmawiacie o niejasnościach czy nie? :)
Nie mówię tu o rozmowie na forum, tylko jakiejkolwiek innej np. na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:21, Isildur napisał:

Ps. Poza tym każdy użytkownik musi zastosować się do polecenia Moderatora, ale Moderator
musi udzielić wyjaśnienia dlaczego podjął taka a nie inną decyzję, jest to napisane w
regulaminie...


Ja żadnego nie dostałem na ten przykład.
Choć nie liczę na takowe i chyba dam sobie siana z drążeniem tematu, bo twój redakcyjny kolega Wojman pokazał wielką dojrzałość kasując mój komentarz na jego GSie [oczywiście, to jego Blog takie jego prawo, nie mniej kasować konstruktywną krytykę w dosyć adekwatnym na taki komentarz wpisie - zaprawdę przejaw dojrzałości w moim mniemaniu]

Dlatego personalnie - kontakty z tymże "panem moderatorem" skończyłem, prezentuje on bowiem w moim mniemaniu zbyt dziecinny tok rozumowania, co bym mógł z nim prowadzić konstruktywną dyskusję na poziomie.

Mógł bym się zapewne pokusić o wysłanie maila do Laida [z resztą nie tylko ja zapewne] ale znając życie i to jak działa machina typu "raczka rączkę myje" jest to strata czasu z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:26, maniekk napisał:

Więc jak to jest? Pytam, żeby nie było niejasności, to rozmawiacie o niejasnościach czy
nie? :)


Sorry ale nie będę zdradzał naszych wewnętrznych spraw.
Zapewniam, że Moderatorzy są w stałym kontakcie, jak są jakieś niejasności to je omawiamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować