Zaloguj się, aby obserwować  
matizek12

Wasze największe marzenia :))

124 postów w tym temacie

Budze sie rano patrze.. a na biorku nowy piekny bardzo dobry komp:)) A w tle najnowsze gry, a z boku xbox360 i rowniez gry. No i jeszcze by se cos sie wymywslilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy komp, premiera Gothica 3, zdanie matury, kupno PACC w Tibi i takie tam. Wyjazd na Armina van Buren sie niestety nie spełni ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno marzyłem sobie, jak to typowy dzieciuch, o pewnej pannie, ale stwierdziłem, że to do niczego nie prowadzi (marzenia tego typu, ale i działania też, bo trochę krwi sobie napsułem). Choć nie powiem, dalej bym chciał z kimś być, ale nie mam w tej chwili na myśli jakiejś konkretnej osoby.

Teraz marzę przede wszystkim o tym, by jak najszybciej wydostać się na dobre z mojego gimnazjum. Nie za dobrze się tam czuję. No i przy okazji chciałbym trafić do wymarzonego (sic!) licka.

A z rzeczy materialnych to jedynie by w końcu zaoszczędzić na kupno gitary (ostatnio jak miałem gdzieś połowę sumty to roztrwoniłem na książki, jakąś grę, itd. rozrzutnik ze mnie straszny :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 20:39, mistrzgry napisał:

...znaleźć pracę...zakochać się...założyć rodzinę i żyć długo i szczęśliwie:)))

Za dużo bajek się naczytałeś:))) Ale marzenia są po to by je spełnić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 19:25, Puszkin napisał:

Jak narazie wyjazd na koncert Prodigy :D ale mamuśka jakoś nie chce mnie puścić ;p


Przypomniales mi o koncercie Sepultury w Warszawie... zbyt daleko i zbyt malo hajsu... :( Ojoj! Zdecydowanie to jedno z wiekszych marzen (tych przyziemnych) teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takich, które dotyczą dóbr doczesnych to Porsche Cayman S lub Carrera, no w ostateczności Boxster. No i żeby wreszcie znaleźć porządną dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście super kompa, wielka kolekcja gier, wyjazd do LA na targi E3. I oczywiście jakąś pożądną dziewczynę (która uwielbia gry). :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostać aktorem, wyjechać do Warszawy (mieszkam w Łodzi). Tam zrobić karierę, Hajtnąć się z jakąś gwiazdą :) Skończyć Łódzką filmówkę, zsotać mistrzem polski w tańcu showdance-funky-new style. Podbić Hollywood. Moje marzenia i cel w życiu. Mam 16 lat i idę do filmowego liceum w Łodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 13:37, Diddle napisał:

Zostać aktorem, wyjechać do Warszawy (mieszkam w Łodzi). Tam zrobić karierę, Hajtnąć się z
jakąś gwiazdą :) Skończyć Łódzką filmówkę, zsotać mistrzem polski w tańcu showdance-funky-new
style. Podbić Hollywood. Moje marzenia i cel w życiu. Mam 16 lat i idę do filmowego liceum
w Łodzi :)

Tia, jak zagrasz w jakimś filmie, który wejdzie do kin to daj znać. Przy okazji opłacisz wszystkim gramowiczom darmowe bilety na ten film ;). Heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 14:46, el-coyote napisał:

> Zostać aktorem, wyjechać do Warszawy (mieszkam w Łodzi). Tam zrobić karierę, Hajtnąć się
z
> jakąś gwiazdą :) Skończyć Łódzką filmówkę, zsotać mistrzem polski w tańcu showdance-funky-new

> style. Podbić Hollywood. Moje marzenia i cel w życiu. Mam 16 lat i idę do filmowego liceum

> w Łodzi :)
Tia, jak zagrasz w jakimś filmie, który wejdzie do kin to daj znać. Przy okazji opłacisz wszystkim
gramowiczom darmowe bilety na ten film ;). Heheh.


Oczywiście :)

Dnia 07.08.2006 o 14:46, el-coyote napisał:

>Moim marzeniem jest zostać aktorem :D lub pracować w np. Cd-Action, Cd Project lub jkaiejś innej firmie :)


Moras1990 czy nie mieszkasz w łodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować