Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Games Convention 2007 - stoisko Techlandu

45 postów w tym temacie

Hakken

Games Convention 2007 skończyło się już tydzień temu, my jednak mamy dla was jeszcze jedną relację, choć już może nie aż tak gorącą jak poprzednie. Tym razem Zaix opowie wam o stoisku Techlandu, naszego rodzimego producenta gier, znanego z chociażby takich tytułów jak Chrome czy Call of Juarez

Przeczytaj cały tekst "Games Convention 2007 - stoisko Techlandu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warhound oraz Dead Island szykują się na kolejne Polskie super produkcje ;) Gdzie jest Chrome 2 ??
Obie gry wyglądają na prawdę ślicznie . Techland udowadnia że potrafi robić gry i to mi się podoba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z uwzględnieniem czasu w Warhundzie wydaje sie być kapitalny, to samo linki i sposób użycia pojazdów oraz pomysł z zarabianiem pieniędzy. Gra może naprawdę zabłysnąć.

Dead Island też zapowiada sie wyśmienicie. Nieliniowość, fabuła, walka z zombiakami. Oby tylko było strasznie :)

Boję sie jednak o wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie Polska będzie miała więcej niż 4 tytuły (Chrome, Painkiller+dodatek, call of jaurez, Xpand rally) którymi może się pochwalić :D, a nie jakieś detektywy rutkowskie i syrenki ;p... Jeżeli coś ominąłem to sorka - znam tylko te tytuły które odniosły sukces u polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak najbardziej trzymam kciuki za ludzi z Techlandu. Szczególnie czekam na Warhounda, który o ile wypali, może dostarczyć spore porcje miodu growego :). O grafikę się nie boję - patrząc na wcześniejsze dziecko, tj. CoJ - jestem spokojny o końcowy rezultat. Ekipa Techlandu robi coraz lepsze gry - i mam nadzieję, że będą trzymać formę - czego im oraz Graczom życzę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Techland zaczął robić wokół siebie wiele szumu, a to bardzo dobrze tej firmie służy. Najbardziej nie mogę się doczekać Chrome 2 i Dead Island. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dead Island zapowiada się jako krwawy i soczysty a pomysł z nawalaniem przeciwnika tym co wpadnie w ręce sprawdził się w Condemned, najbardziej martwie się o klimat który może być za mało przytłaczający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawe czy taki Chrome jest rozpoznawany na świecie. Być może jak jakiś cudzoziemieć usłyszy tytuł tej gry, to od razu powie...
- A to Polska...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować