Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Capcom na Tokyo Game Show

28 postów w tym temacie

Capcom to firma uznana.. poznałem ją dzięki Residentom na PSX. jaśli jedną z tych tajemniczych produkcji będzie RE5 to będzie to dla mnie rewelacyjna wiadomość! ale mam nadzieje że będzie to pozycja godna 1,2 czy 3 ( tu ze smutkiem musze dodać że to sprawa wątpliwa ) bo nowsze produkcje pod tytułem Resident Evil nie przypadły mi do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2007 o 15:23, Kubak10 napisał:

a to RE: umbrella chronicles to na jaka platforme??


sry, sry za moje gapiostwo;
juz widze, ze to wii :P

a z drugiej strony jaki jest sens wydawania kolejnego RE na wii w tak krotkim odstepie czasu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 15:23, Kubak10 napisał:

NOWY RESIDENT EVIL?! super !!!
mam nadzieje, ze wyjdzie tez na pecety

wyjdzie, ale nie tak prędko jakbyś sobie życzył

Dnia 03.09.2007 o 15:23, Kubak10 napisał:

a to RE: umbrella chronicles to na jaka platforme??

Masz wyraźnie napisane - czytać ze zrozumieniem nie umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2007 o 15:30, Kubak10 napisał:

a z drugiej strony jaki jest sens wydawania kolejnego RE na wii w tak krotkim odstepie czasu
??

Jeden to konwersja RE4 a drugi (wymieniony w newsie) to liniowa strzelanka na "pilot" coś jak time crisis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2007 o 15:33, nievil napisał:

Jeden to konwersja RE4 a drugi (wymieniony w newsie) to liniowa strzelanka na "pilot" coś
jak time crisis


czyli nie dla mnie :P
thx za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zacieram ręce na DMC 4 na Ps3 lecz Resident Evil 5 nie kupię na konsolkę sony bo nie lubię gier z zombiakami. Mam nadzieje że po nowym roku wyjdą i będą paki z tymi grami do Ps3 ^^

Co tu dużo pisać zbierajcie kasę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Capcom ostatnio myśli troszkę o PC (Lost Planet i dodatkowe patch''e), więc myślę, że będzie jakaś konwersja RE5 na blaszaki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Capcom olewa inne platformy poza Ps3 na pieca sporo dostają od Ubisoftu za wydawanie co z tego że zrobią wlekące się gry które spowalniają w czasie akcji jak to było z DMC3 i RE4 ważne że coś mają i dają pieniądze za gnioty które nie mają w 60% tego co oda Ps3 i X360. Microsoft pewnie tez sporo dał by DMC4 wyszedł na ich konsolkę.

A takie ściemy że chcemy by inni posmakowali naszych gier to nie tutaj bo gdyby nie Ubi to ciągle PC nie miał by żadnej z tych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 15:49, Renchar napisał:

Już zacieram ręce na DMC 4 na Ps3 lecz Resident Evil 5 nie kupię na konsolkę sony bo nie lubię
gier z zombiakami.


Ale w ostatnim RE nie bylo zombiakow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować